BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




Ma kakvo ožujsko, vino je kvalitenije, uostalom djeluje kao afrodizijak, za vas koji to niste znali.
I ne tjera vas na wc konstantno, žena izgubi volju za bilo kaj kad stalno hodaš na wc, poštu su žene po prirodi sumnjičave, sigurno im svakakve stvari padaju na pamet oko te priče sa wc-om.

Kolega i ja više volim vino [thumbsup]

al to nema nikakve veze sa ženama. Da mi više paše piva pio bi pivu. A svaka žena će se lako uzbudit na muškarca koji zna šta želi i ne radi kompromise. Što bi Džej Zi rekao – imam 99 problema al čkapi nije ni jedan od njih [thumbsup]
[/quote]

Drago mi je da ima i takvih. [thumbsup]
Žena ipak više voli kada vidi da muškarac pije vino, evo pitajte kolegu Brankicu. [smiley]
[/quote]

Brankica se pali na one kaj piju mirogojca [lol]



dalmatinski pršut mi ide na usta već i muka mi je o tog. a i od vina od kojeg se nemreš podrignut ko čovjek. daj rođo ožujsku ODMA SADA ODMA !!!

Sad mi jos reci da je i Zuja najbolje pivo pa da zavrsim ikakve daljnje rasprave s tobom oko pica bilo kakvog. [tongue]
[/quote]

Žuja nije najbolje pivo al je najbrže. odo spat. ae boks svima, to je to za večeras…
P.S. nacugo sam se večeras od gemišteca. Pošip Čara. Jeb’ga ošlo OŽUJESKO jučer pa pijem ove druge lige… [bye]

I'LL BE BACK

znači postoje dva klana … pivaši i vinari … a kaj je s ovima koji tuku i po jednom i po drugom (da ne spominjemo i treće kojeg se nitko nije dotakao … razni borovničeki, orahovice, biske, žutuje, medice, smokovače, žute ose, gorski likeri & co.)

btw. tko se nije nadrobio špekende i lukende prije čorke i stenjao cijelu noć ne zna o čem pričam (ponavljajući stalno istu grešku)

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


5)1942 – 2012 = 70

Želiš reć da nam nakon 2012. slijedi smak svijeta?

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



5)1942 – 2012 = 70

Želiš reć da nam nakon 2012. slijedi smak svijeta?
[/quote]

da. treba počet trošit kao da nema sutra! možda je sve ovu u svrhu poticanja consumer spendinga 🙂

http://www.13moon.com/prophecy%20page.htm

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


da. treba počet trošit kao da nema sutra! možda je sve ovu u svrhu poticanja consumer spendinga 🙂

Eh, di bi završio kad bi vjerovao svakoj civilizaciji koja je izumrla [smiley]
Al ovo za consumer spending nije loša teorija. Uz poslovni kao medij mogli bi daleko dogurat…

http://www.youtube.com/watch?v=JDZBgHBHQT8

When speculation has done its worst, two and two still make four.


Ja kupujem samo u konzumu, eventualno u tisku [wink]
Kad mi žena predloži merkator, obavezno slijedi svađa!
Uveo sa kulturu kupovine, kupuje se samo u todoricevim ducanima!!!!!!!!!!!

Zašto? Da li se u Merkatoru prodaju ti isti hrvatski proizvodi bilo po nižim ili višim cijenama? Da li u tom istom Merkatoru rade ljudi iz Hrvatske koji primaju plaću u Hrvatskoj?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Kolega Dizel, vidi se da jedini znate znanje. Stotke za vas. Iako znam da, kao i ja, želite postati crveni kolega. Da ne kvotam sada sve što ste napisali… I kod mene slijedi svađa ukoliko se ne kupuje u Konzumu i to obavezno sljedeće proizvode:

Pik dimljena šunka,
Vino iz vinskih podruma Belje,
Zvijezda majoneza,
Zvijezda suncokretovo ulje,
Belje brašno da se mogu zamijesiti vrhunski kolači,
Ledo obiteljski sladoled svih vrsta i oblika,
Jamnica mineralna voda,
Juicy juice od naranče sugar free
Pik jetrena pašteta
Belje slanina
Ledo smrznuto povrće i pomfrit (nikako onu drugu ligu iz Podravke)
Rajčica i naranče iz doline Neretve

I na izlazu, pored Konzuma, u Tiskovom kiosku jedan King za usput [thumbsup]

Kupujmo hrvatske proizvode u Konzumu! Kupujmo vrhunsku kvalitetu! Živio g. Todorić što nam je sve to omogućio! Živio! Živio! Živio! [thumbsup]

I da… velika je sramota da se Ledo trži ispod 3 konsolidirana booka. Jedna takva firma.. sramota. I JNAF… jedan takav dragulj sa jadrana. Sramota da ide ispod dva booka. Bit će to kolega, bit će… i to puno prije nego i najveći optimisti očekuju. [thumbsup]

Bravo kolega Dizel, vidi se da ulažete u znanje [thumbsup] dok ostali kolege zabušavaju i čitaju krivu literaturu. Sve će to doći na naplatu, bit će ljubomore i vrištanja. već vidim.. "pa kako pa kako pa kako". [thumbsup]

I opet po ko zna koji out odlican post kolega guverner!!!!!! [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

Živio naš todoric, zivjele naše firme, naš ledo, hrvatski ledo, hrvatski konzum, hrvatska, zvijezda….

Život damo todu nedamo! [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]
Prvi toda, pa 5 mjesta prazno pa opet toda
[thumbsup] [thumbsup]

A sramotno je da se jedan ledo trži ispod 4 booka to je definitivno [thumbsup] [thumbsup] [thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.




dalmatinski pršut mi ide na usta već i muka mi je o tog. a i od vina od kojeg se nemreš podrignut ko čovjek. daj rođo ožujsku ODMA SADA ODMA !!!

Sad mi jos reci da je i Zuja najbolje pivo pa da zavrsim ikakve daljnje rasprave s tobom oko pica bilo kakvog. [tongue]
[/quote]

Žuja nije najbolje pivo al je najbrže. odo spat. ae boks svima, to je to za večeras…
P.S. nacugo sam se večeras od gemišteca. Pošip Čara. Jeb’ga ošlo OŽUJESKO jučer pa pijem ove druge lige… [bye]
[/quote]

Hehe, nacugal si se gemišteca. Svašta.
Al kaj je najbolje, sinko ti od Pošipa radiš gemište. Pa za tebe i je ledo i belje, te pik.
Pa nemreš vrhunsko autohntono vino mješati sa mineralnom vodom koja je puna neprirodnih tvorevina. To je jednostavno grijeh.
Da ti nekaj velim sinek, ak nemreš piti kak treba, pij iz manjih čaša, izgledalo bu ko da možeš, samo nemoj mješati.
Nije ti svo vino za gemišt, i nije svo za napijanje, ovo svakako nije…


Hehe, nacugal si se gemišteca. Svašta.
Al kaj je najbolje, sinko ti od Pošipa radiš gemište. Pa za tebe i je ledo i belje, te pik.
Pa nemreš vrhunsko autohntono vino mješati sa mineralnom vodom koja je puna neprirodnih tvorevina. To je jednostavno grijeh.

hehe mogu mogu. laliću popio sam Pošipa kolko ga ti u životu vidio nisi. i sve s mineralnom nakon Belje slanine da se fino podrignem. A u Dingač točim red bull za vrhunsku leteću bevandu… a i podrignem se usput dobro, jebga žgaravica me dere od toplih čvaraka. Eto vam vinopije, to ja radim s vinom HAHAHAHAHA [lol]

I'LL BE BACK

Dobar dan gospodo,

vidim ova zanimljiva rasprava o vinu, panceti rudama i pivi još nije zamrla, latergičan dan i vama ko i meni ili što drugo.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"

Ako Todorić ima od ukupnog asortimana 50% domaćih proizvoda ja evo glavu svoju dam!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

New Report

Close