BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ma mene baš zanima zašto Dizelaš krati pozicije sada par dana kasnije korekcija se već zavaljala,a tehničari pojma nemaju a i guverner je nestao nisu nam se došli pohvaliti sa prinosima portfeljea ovih dana.
Previše je ljudi slutilo korekciju da do i nje ne dođe.Naprosto se masu mora uvažavati.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Kolega nikson

pokratio sam pozicije, iz nekoliko razloga..

1) Kod amerikanaca se dogodilo nešto što mi se ne svidja, iako sljedeci tjedan imaju popravni pa mozda sve ispadne ok, tako da mozda ponovno ulupam nazad lovu u dionice, a mozda i ostatk prodam, osim LEDA I JNAFA, to nije na prodaju.

2) Zarada je i u ovoj rundi jako velika, tak da se malo "heđam"

3) Iako mislim da ce u pon ili utorak biti odbijanca, i mozda cijene neznatno vece nego sam ja neke stvari prodao, ponavljam da nisam dnevni trejder i da me takvi prinosi ne interesiraju, mene zanima trend koji je trenutno uzdrman i kad dobijem potvrde gdje ce nastaviti, onda cu i djelovati, adekvatno trendu.

4) i za kraj opet tko je kupovao kad sam napisao da kupujem , ima super zaradu u zadnjih mjesec dva, tak da se nema kaj bunit na moju odluku [thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Sve je ok, nema razloga za brigu 🙂

Prva procjena BDP-a

Tromjesečni bruto domaći proizvod za drugo tromjesečje 2009. – prva procjena:

– Tromjesečni bruto domaći proizvod za
drugo tromjesečje 2009., prema prvoj
procjeni, realno je manji za 6,3% u
odnosu na isto tromjesečje 2008.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




Koji index danas prati Crobex

realni, pa vise je bilo i vrijeme da se vratimo nama samima [thumbsup]
[/quote]
Ako je BDP ove godine pao 6% a iduće se očekuje da bude pozitivan kako bi to trebalo uticati na našu stvarnost i kako bi se to trebalo odraziti na burzu.

hvala lijepa
[/quote]

Jel se ti sječaš što su Šuki i kompanija trubili za ovu 2009?? Najmanje 2%plus!! A gdje smo sad??fULALI SAMO 8%.Prestani ponavljati kao papiga sve što Šuki kaže.Malo mučni svojom glavom čovječe.Znaš što znači 300 tisuća besposličara??Nemaš pojma.Austrija ima 8,5 miljuna stanovnika i 250 tisuća besposličara a jedva ostala na nogama.
Čim se ispune dvije godine ovim novim saborskim zastupnicima da steknu pravo na saborsku mirovinu pada vlada.Ne prije jer nisu toliko glupi da sami sebi upropaste mirovine.Onda ti idu prijevremeni izbori najvjerojatnije (nadajmo se) istovremeno s precedničkim,onda sto dana ne pitaj ništa,onda godišnji odmori,onda vrhunac krize…dalje neznam a sve mi se čini i da znam prešutio bi….

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Kolega nikson

pokratio sam pozicije, iz nekoliko razloga..

1) Kod amerikanaca se dogodilo nešto što mi se ne svidja, iako sljedeci tjedan imaju popravni pa mozda sve ispadne ok, tako da mozda ponovno ulupam nazad lovu u dionice, a mozda i ostatk prodam, osim LEDA I JNAFA, to nije na prodaju.

2) Zarada je i u ovoj rundi jako velika, tak da se malo "heđam"

3) Iako mislim da ce u pon ili utorak biti odbijanca, i mozda cijene neznatno vece nego sam ja neke stvari prodao, ponavljam da nisam dnevni trejder i da me takvi prinosi ne interesiraju, mene zanima trend koji je trenutno uzdrman i kad dobijem potvrde gdje ce nastaviti, onda cu i djelovati, adekvatno trendu.

4) i za kraj opet tko je kupovao kad sam napisao da kupujem , ima super zaradu u zadnjih mjesec dva, tak da se nema kaj bunit na moju odluku [thumbsup]


Ma sve OK šta si napisao nego jel su te prepale tri crne vrane u amera? Po meni bi trebalo nastaviti još koji dan padati cijene a onda ko živ ko mrtav.

Nevjerojatno, pobrisan mi je post namjenjen “Up, UP, Up” Dizelu u cijelosti. Kakve veze ima ovaj Dizel sa moderatoreima volio bih znati?! Ovo mi liči na aferu sa Vesnom Balenović i INA-om !

Smrt zviždačima !

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


El Febo, 27.09.2009. u 11:02
Najgori je bio onajFebo [angry]

[/quote]

Eure (euronovčani fond) sam kupovao dok je tečaj bio 7,278, prodavao na 7,32 te ostvario i kamatni prinos, znači dvostruki probitak sa umjerenim rizikom. U isto vrijeme trgovao sam manjim dijelom porfelja i dionicama iako se radi o periodu kada se na TK ništa značajnije nije događalo (Crobex glavinjao na cca 1800).
Držao bih Eure i dalje da smatram da će njihov tečaj aprecirati.
Sredstva od prodaje Eur sam uložio na burzu te pojačao udjele u kunskom novčanom fondu.
Tko je napravio što i ja, ostvario je identičan prinos, tko nije, zna najbolje za sebe koliko je ostvario…..tako da ne znam čemu ovaj komentar??? [yawn]
Također u bliskoj budućnosti očekujem daljnji porast kamatnih stopa na Hrk te nemam (za sad) namjeru ponovo kupovati Eure. Inače svoja očekivanja prilagođavam dnevnim fluktuacijama, a tečaj
valuta, kamate te tečaj dionica su nešto prevolatilno da bi isto mišljenje o njihovim kretanjima držao danas te idućih 30 godina.
Najte zamerit… [smiley]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


Eure (euronovčani fond) sam kupovao dok je tečaj bio 7,278, prodavao na 7,32 te ostvario i kamatni prinos, znači dvostruki probitak sa umjerenim rizikom. U isto vrijeme trgovao sam manjim dijelom porfelja i dionicama iako se radi o periodu kada se na TK ništa značajnije nije događalo (Crobex glavinjao na cca 1800).
Držao bih Eure i dalje da smatram da će njihov tečaj aprecirati.
Sredstva od prodaje Eur sam uložio na burzu te pojačao udjele u kunskom novčanom fondu.
Tko je napravio što i ja, ostvario je identičan prinos, tko nije, zna najbolje za sebe koliko je ostvario…..tako da ne znam čemu ovaj komentar??? [yawn]
Također u bliskoj budućnosti očekujem daljnji porast kamatnih stopa na Hrk te nemam (za sad) namjeru ponovo kupovati Eure. Inače svoja očekivanja prilagođavam dnevnim fluktuacijama, a tečaj
valuta, kamate te tečaj dionica su nešto prevolatilno da bi isto mišljenje o njihovim kretanjima držao danas te idućih 30 godina.
Najte zamerit… [smiley]

Eh a da si tek eure uzimao po 718 [wink]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


nekako mi se čini da je ovo potez dana…bumo vidli u skorijoj, ili nešto "srdenjijoj" budućnosti [cool]

Recimo kada im zavrnu plin?
[/quote]

recimo kada ju država proda po 500 kuna po dionici, što je još uvijek duplo manje od 1000 kuna po dionici koju je Yara nudila još prije dalekih 10 godina.

Viribuse, reci nam koji je to osjećaj rasprodati JNAF po 2000? Jesi ponosan na sebe?

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

kad sam vidio kolegu governor-a na temi ‘što smo danas tržili’ u subotu oko 11h….rekoh sigurno se vratio iz konzuma s ledo sladoledom… [cool]
ali eto…pogriješio sam.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


kad sam vidio kolegu governor-a na temi ‘što smo danas tržili’ u subotu oko 11h….rekoh sigurno se vratio iz konzuma s ledo sladoledom… [cool]
ali eto…pogriješio sam.

kolega, bio sam već danas rano ujutro u Konzumu (mojem najdražem trgovačkom lancu, jer volim kupovati svježe, domaće i kvalitetno) u tjednoj nabavci, ali nisam kupio sladoled zato jer imam još pola kutije Grandissima u frižideru. Dobro da ste me podsjetili, idem sad to potamaniti [thumbsup]

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



kad sam vidio kolegu governor-a na temi ‘što smo danas tržili’ u subotu oko 11h….rekoh sigurno se vratio iz konzuma s ledo sladoledom… [cool]
ali eto…pogriješio sam.

kolega, bio sam već danas rano ujutro u Konzumu (mojem najdražem trgovačkom lancu, jer volim kupovati svježe, domaće i kvalitetno) u tjednoj nabavci, ali nisam kupio sladoled zato jer imam još pola kutije Grandissima u frižideru. Dobro da ste me podsjetili, idem sad to potamaniti [thumbsup]
[/quote]
nemam vaših miljenica u portfelju (makar sam i ja jutros bio u konzumu) ali svakako imate najsimpatičnije drukanje na forumu.
ps. hvala i za pozitivu na temi VLDS koju ja imam, a vi (za sad) na žalost ne.

New Report

Close