BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ček sam malo, jel to oni meni hoće uzeti porez od kamata na tekućem računu koje iznose otprilike 0,86 kn?

Kamate od bankovnih depozita (ni od obveznica) ne smatraju se dohotkom po zakonu o porezu na dohodak, tako da se ni krizni porez ne odnosi na to (mislim da je to clanak 30. zakona o porezu na dohodak). Porez na kamate se placao i ranije za npr. fizicke osobe ili one obrtnike koji su obveznici poreza na dohodak, ako npr. daju kredite. Sada ce takvi placati i dodatnu stopu kriznog poreza.


Jel zna tko kako bi taj zakon trebao izgledat? Jel se uzima od glavnice ili od kamata? Sto ako sam orocio na 5 godina i ako taj period zavrsava poslije Veljace 2011.?

Nijedna zemlja koja oporezuje kamate od stednje (a vecina razvijenih zemalja to oporezuje), ne oporezuje glavnicu, nego dohodak od stednje, tj. dohodak od kamate. U RH se to ne oporezuje (vidi prethodni post).

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


@vodavoda

moj prika da je Franjo živ ovu bi buraniju sjerao u zatvor dok trepneš.
kakvo poređenje Tuđmana i Sanadera, kad se ovaj drugi javno ogradio od Tuđmana i njegove politike, Polančec, Hebrang i društvo spadaju u onu obilježenu grupu "stoka sitna zuba" koju je predsjednik imenovao javno.
i škola hebrangova i tuđmanova to su dve suprotno različita pojma.
A Polančec je tu da se zaštiti jer se iz takovih poduzeća krije novac kojim se financira politička kampanja hadezeja i hesesa.
i sad novine ne pišu o pašaliću i tajnom društvu da ih treba obisiti, pobiti, razapeti. sad treba nekome dokazati krivnju a svi vidimo da su od vrha vlader i vlasti svi do grla unutra i sad se traže dokazi, dokazi dokaza….itd

dan je pametniji od noći

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

+MP3 player Grundig, 2Gb, ugrađena baterija 150kn. [thumbsup]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


+MP3 player Grundig, 2Gb, ugrađena baterija 150kn. [thumbsup]

Daj objasni mi zašto neko danas kupuje MP3 player kada to ima i na mobitelu?

bit će bolje................

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


hmm,hmm…

+ VDKT – 40 kom na 355,77kn
+ IGH – 10 kom na 4000
+ INA – 5 kom na 1657,07
+ LEDO – 1 kom na 5250,07

to je to za danas.
danas sam uhvatio days low na 3 od 4 dionice koje sam kupio VDKT, IGH i LEDO, a na INI mi je izmaknuo za 2 kune.
bravo kolega na 1655kn.


Hahahaha

Pa šta ti radiš na foruumu uvjek kupiš najeftinije što je moglo a prodaš najskuplje moram priznati da me počinješ zabrinjavati a i šteta je što nema ignore funkcija bio bi visoko plasiran na njoj.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

@lubanja

molim lijepo da svi koji ne vjeruju da sam kupio za ovu cijenu, to napisu na forum.
lubanja je prvi.
dalje?

isto tako molim da se jave oni koji vjeruju u ovo sto sam napisao.

bas me zanima rezultat.

http://seebiz.eu/hr/banke…za-upravljanja,56961.html

‘Na primjeru predsjedničkih izbora pokazuje se da mediji promoviraju ljude koji su uništili ono malo morala što je ostalo u zemlji’, oštar je bio Tedeschi"

Hvala Bogu da je napokon netko prozvao onu moralnu nakazu, lopova koji konkurira za naj lopova čak i ovakvoj zemlji a kandidira se za predsjednika. Nevjerojatno je kako mu se novinarčići ulizuju, ko da je već pobijedio. Kakav smo narod pa takav bi nam i trebao biti predsjednik undecided

Koji smo mi tek debili kad se po njima ravnamo!

– Do you know who received the money?
– Hmmm, mhhm, hmmm, well, mmmmm…

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


@vodavoda

moj prika da je Franjo živ ovu bi buraniju sjerao u zatvor dok trepneš.

Kolega zaboravili ste da je upravo Franjo zakuhao ovu buraniju. Hint: sjetite se spike o 200 bogatih obitelji.


sjetite se spike o 200 bogatih obitelji.

I stoke sitnog zuba.



sjetite se spike o 200 bogatih obitelji.

I stoke sitnog zuba.
[/quote]
a poduzetnog Deana KOSUTIĆA?KAPTOL BANKE?

New Report

Close