BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

PODRAVKA…………?

Procitajte postove od prije 1.5 godina na Podravci…..ne samo da je cijeli kriminal opisan u
detalje, vec i cijela procedura sa sredstvima , pa cak i tocni iznosi kredita, i tocna imena OSOBA…
tocno i precizno objasnjena…. 6.3.2008.

Uskok i ostali, moraju citati poslovni,hr…. a urednik ne smije brisati provokativne tekstove…
– mali doprinos korupciji i kriminalu u Hrvata ….

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Ma gledam sinoć, pa ne mogu a da ne komentiram atmosferu Davis cupa u Poreču.
Nevjerojatno, igra Hrvatska sinoć za finale Davis cupa, a na tribinama više Čeha nego naših.
Popluprazne tribine naših navijača. SRAMOTA.

Korkyra

To je dobro, polako sazrijevamo,
prvo smo imali najviše pjevača i festivala po glavi stanovnika na svijetu,
pa smo bili supersportska nacija…
sad se možda počnemo bavit važnim stvarima i možda odrastemo kao država. [thumbsup]

Da možda ste i u pravu, zato je vjerojatno došlo 1.500 Čeha gledati svoju reprezentaciju i uz to još i potrošiti za ta dva-tri dana. A i kada gledam USA Devis-kup reprezentaciju isto bude napola prazno gledalište, i moram vam reći da jako slabo navijaju.
Vjerojatno imaju važnijih stvari i nisu ni jedni ni drugi odrasli kao država.
Ne kolega ovdje se radi o nečem drugom, više sociološkom problemu.

Korkyra

Da se igralo u Osijeku ili Varaždinu ne bi ih bilo 150.
U Istri je 1500 Čeha po defaultu u svako doba godine, šta onda ne bi navratili kad su već tu.
Kod Amerikanaca je druga stvar u pitanju, vidite djeca bi uvijek jela čokoladu, prije, poslije i tijekom ručka, isto kak bi mi bili svjetski prvaci svega svake godine.
A odrasli jedu čokoladu kao desert nekon ručka, kao Amerikanci koji su već pojeli juhu, meso i salatu (važne stvari) pa se sad malo slade….otkrili su i vaterpolo nedavno, za par godina, ko zna možda nogomet.




Eto, za vrijeme Jace je procvao kriminal, a za vrijeme Kanadera je sve štimalo ! [lol]

Jaca je skroz popustila uzde policiji. Na sve se strane istražuje. Bilo je krajnje vrijema !

Ispravak netočnog navoda u prethodnom mojem postu:

U stavku dva riječ "policiji" mjenja se i glasi: "državnom odvjetništvu".

Bez zahtjeva državnog odvjetništva da se provedu izvidi policija može češkat jajca.
[/quote]
bojim se da je sve to po sistemu Psi laju karavane prolaze
[/quote]

Sve je to badave dok ne vidim da su pale kakve presude i zasluzene kazne. I prije je policija stosta i kojekoga istrazivala a kazne su izostale

Česi su došli organizirano na tekmu.
Našima u Istri ne fali ni ptičjega mlika, pa su mogli doć zasladiti i pojesti komad čokolade.

A što se tiče Osijeka i Varaždina to vam ne virujem ali je siptomatično zašto ni vi ne vidite neki grad u Dalmaciji za ugošćavanje repke. Možda da su došli u Split moguće da bi bila ipak malo drugačija situacija, neka nemamo u Dalmaciji Ah da, onda to nebi odgovaralo Čačiću.
Sociološki problem kolega, sociološki.

Korkyra

http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1550&Itemid=1

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


http://www.necenzurirano.com/index.php?option=com_content&task=view&id=1550&Itemid=1

Čitao sam to ranije. Interesantno zar ne.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Da se igralo u Osijeku ili Varaždinu ne bi ih bilo 150.
U Istri je 1500 Čeha po defaultu u svako doba godine, šta onda ne bi navratili kad su već tu.
Kod Amerikanaca je druga stvar u pitanju, vidite djeca bi uvijek jela čokoladu, prije, poslije i tijekom ručka, isto kak bi mi bili svjetski prvaci svega svake godine.
A odrasli jedu čokoladu kao desert nekon ručka, kao Amerikanci koji su već pojeli juhu, meso i salatu (važne stvari) pa se sad malo slade….otkrili su i vaterpolo nedavno, za par godina, ko zna možda nogomet.

Sada bi vam rekli a šta sam ti ja reka, a lipo sam vam jučer napisa.
Vidite kolega Knox sada su se počeli svadjati izmedju sebe, jer su uvidjeli ono što sam ja jučer vidio kao problem.
Čačić: Prpić laže, on je odabrao Poreč
Podsjećamo, nakon što smo jučer doživjeli konačni krah u porečkoj Žatici, inače odmjereni Prpić je sasuo niz optužbi na račun Čačića i HTS-a otkrivši da su on i igrači željeli Split kao grad domaćin.

"Ovdje nam organizacijski nije ništa nedostajalo, ali je falila publika. Željeli smo igrati u Splitu, a ne u Pragu. Očito je da je cilj bila zarada, a ne pobjeda. Imao sam osjećaj kao da smo zadnja rupa na svirali", rekao je razočarani izbornik.
http://www.index.hr/sport/clanak/cacic-prpic-laze-on-je-odabrao-porec/451290.aspx

Korkyra

pa u tenisu bar svi igraju za novce. jel izbornik radi besplatno?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

U jednom jakom dioničkom društvu rezat će se kosirom.

http://www.index.hr/sport/clanak/rez-u-hajduku-20-igraca-i-30-zaposlenika-dobija-otkaze/451320.aspx

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close