BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



@media
,
ajd ne zajebavaj ljude!

Ja sam gospodin i prihavćam krtiku!
[cool]

LEAVE THE WORLD BEHINED

Media imaš možda kakvu zgodnu nekretninu na moru? [rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Deca, nemojte mi reći da vi vjerujete u te izmišljotine koje su vjerovatno lansirane od fondovske industrije ili kaj ja znam koga, da malo deca mogu maštati.
Pa to su čiste gluposti.
Da strani fondovi su sjedili uz kompjuter i čim je objavljeno da su Slovenci odblokirali pregovore, odmah su lupili po asku da im netko ne uzme IGH ili ADRS ispred nosa.Jer stranci najviše vole kupovati na vrhu.
Dajte molim vas,kajgodizam

Brankice pa ima stranaca u Hrvatskoj,, a amabasade??

LEAVE THE WORLD BEHINED

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Deca, nemojte mi reći da vi vjerujete u te izmišljotine koje su vjerovatno lansirane od fondovske industrije ili kaj ja znam koga, da malo deca mogu maštati.
Pa to su čiste gluposti.
Da strani fondovi su sjedili uz kompjuter i čim je objavljeno da su Slovenci odblokirali pregovore, odmah su lupili po asku da im netko ne uzme IGH ili ADRS ispred nosa.Jer stranci najviše vole kupovati na vrhu.
Dajte molim vas,kajgodizam

Brankice pa ima stranaca u Hrvatskoj,, a amabasade??
[/quote]

Je,gospon media,ja se slažem sa vama, pa već sam spomenula da su vjerovatno i ovi iz azila kupovali.
Da ne pričam o ovima kaj voze papriku iz Makedonije

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




Deca, nemojte mi reći da vi vjerujete u te izmišljotine koje su vjerovatno lansirane od fondovske industrije ili kaj ja znam koga, da malo deca mogu maštati.
Pa to su čiste gluposti.
Da strani fondovi su sjedili uz kompjuter i čim je objavljeno da su Slovenci odblokirali pregovore, odmah su lupili po asku da im netko ne uzme IGH ili ADRS ispred nosa.Jer stranci najviše vole kupovati na vrhu.
Dajte molim vas,kajgodizam

Brankice pa ima stranaca u Hrvatskoj,, a amabasade??
[/quote]

Je,gospon media,ja se slažem sa vama, pa već sam spomenula da su vjerovatno i ovi iz azila kupovali.
Da ne pričam o ovima kaj voze papriku iz Makedonije
[/quote]

Joj gospa Brankica mi se razmemo ne.Samo da i vaš Stankec to potvrdi budemo zeli zelene karte.

No šalu na stranu još i danas pamtim onaj naš flert.

Samo da me vaš Stanekc nedohvati.

LEAVE THE WORLD BEHINED

Čujte,gospon media, vidim da ste zaboravili kak se MM zove.
Makar, i on veli da više ne zna ni kak se zove


Čujte,gospon media, vidim da ste zaboravili kak se MM zove.
Makar, i on veli da više ne zna ni kak se zove

Ma nisam zaboravil, kaj moram u javnost sa vašim MM-om.Ma ne.
Ah, medena moja!

[kiss]

ps gospon moderator me obirasal prije al za vas u povjerenju, bil sam danas blizu zse u Ivana Lučića prolazil ispred zgrade, čak 5 stranaca se tam motalo doduše od njih 5 jedan je bil dečec kaj na biciklu vozil boce al bil je stranac (onak malo tamniji, crnije kose malo čak i prljav a govorl je narječjem mađarskog) [wink]

LEAVE THE WORLD BEHINED

tipični dinamo.

svake godine ista priča.

ako ti se nesreća ponaljva godinu za godinom onda se tu očito radi o nečemu drugom…

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Nemoj tako ………………rekao je Butina da oni uopće ne znaju koliko su jaki, jer je naša liga preslaba [smiley]

Eto ga na sad, već je dva nula [bye]

Wunderkind [yawn] [yawn]Sampras [yawn] [yawn]???????????????!Gogo [yawn]??Zgubidan [yawn]??

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


tipični dinamo.

svake godine ista priča.

ako ti se nesreća ponaljva godinu za godinom onda se tu očito radi o nečemu drugom…

Od kad je ime Dinamo, nikad ništa u kupovima,to je luzerski naziv.
Treba vratit ime CROATIA, tad su jedino nešto napravili. [bye]

New Report

Close