BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

– 5 % ADPL danas, ko bi reko.

???

Pa još jučer je bilo rečeno da kaj se ja igram s burekima i gembačima?
Kaj vas je danas nagnalo da i vi prodajete?
Nije mi jasno kaj se može dugoročno promijeniti u 1 (jedan) dan? Jer VI ste mr. Blue dugoročni u svakoj [lol] [lol] [thumbsup].
[/quote]

Matek, iskreno, ja sam danas to prodao malo pri vrhu, a znaš da sam kupil puno po 42-44 to ti je meni 75 % ( slovima:sedamdesetpetposto) u manje od mjesec dana kaj ne?

A prodao sam samo 5 %, premda su i tih 5 % veći od onih naloga s kojima ti trguješ po dionicama.

Dakle, mala akumulacija profita, ništa posebno, ak padne dobro, opet kupim, ionako sam na bidu ( kao i uvijek na svojim dionicama, to vam govorim stalno, vodite brigu o svojim dionicama ).

Tak da ne…ja sam zaradio na ADPL za nekoliko desetaka tisuća bureka, a ne samo za jedan.
[rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

izgleda da je jaca definitivno izdala interese

http://www.seebiz.eu/hr/politika/rudolf-podnio-ostavku-zbog-dogovora-kosor-pahor,56249.html

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

ako ht kupuje neki američki institucionalac,o.k.po preporuci j.p. morgana…onda mi pada na pamet..gdje bi mogao svoj novac uložiti AIG?nije rođo bez veze ljetovao u dubrovniku,uz koju čašicu dingača,pošipa i postupa,možda se je i lagano namignulo..svaki dan promet na dionici preko 5 000 000 kuna sugerira da netko lagano ulazi u igru..pa nije valjda rođo iz AIG-a..ne znam tko ulazi,a tko izlazi,samo znam tko je od njih u pravu,ali ne smijem reći…


Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

ako ht kupuje neki američki institucionalac,o.k.po preporuci j.p. morgana…onda mi pada na pamet..gdje bi mogao svoj novac uložiti AIG?nije rođo bez veze ljetovao u dubrovniku,uz koju čašicu dingača,pošipa i postupa,možda se je i lagano namignulo..svaki dan promet na dionici preko 5 000 000 kuna sugerira da netko lagano ulazi u igru..pa nije valjda rođo iz AIG-a..ne znam tko ulazi,a tko izlazi,samo znam tko je od njih u pravu,ali ne smijem reći…


A LKPC? To trenutno nemaš pa se o njoj nije pričalo uz vino?
BSN [pray]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



kolegice netrebate nam objašnjavat što se dogodilo, vidjeli smo to i sami [yawn]


vidjeti je jedno, protumačiti drugo.
opet…ti i kad vidiš moje grafove (lijepi i uredni, slažem se) ionako krivo i vidiš i protumačiš
i…
pa nisi baš jedini ovdje

[/quote]

Naravno više ni ti neznaš kolko si puta pisala da ide dolje, a išlo je gore..pobrkalo se, zavrtilo u glavi, naviko sam da tvoji grafovi kazuju prodaj, pa ni ne obracam paznju što crtaš ( iako je vrlo uredno, što jes vala jes)

ovo sve sto se sad dogadja i što vi uviđate i objašnjavate kako je raslo, sam ja pisao prije cca 2 mjeseca kad ste organizirani u trojke, dolazili na forum i drukali.

Kad svi vi budete vidjeli rast, znajte da cu ja bit u kešu i naravno s pravom!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


kolegice netrebate nam objašnjavat što se dogodilo, vidjeli smo to i sami [yawn]


vidjeti je jedno, protumačiti drugo.
opet…ti i kad vidiš moje grafove (lijepi i uredni, slažem se) ionako krivo i vidiš i protumačiš
i…
pa nisi baš jedini ovdje

[/quote]

Naravno više ni ti neznaš kolko si puta pisala da ide dolje, a išlo je gore..pobrkalo se, zavrtilo u glavi, naviko sam da tvoji grafovi kazuju prodaj, pa ni ne obracam paznju što crtaš ( iako je vrlo uredno, što jes vala jes)

ovo sve sto se sad dogadja i što vi uviđate i objašnjavate kako je raslo, sam ja pisao prije cca 2 mjeseca kad ste organizirani u trojke, dolazili na forum i drukali.

Kad svi vi budete vidjeli rast, znajte da cu ja bit u kešu i naravno s pravom!
[/quote]
uh što si težak majkumu:)

ja nisam pisala da se ide dolje, pisala sam o:
1. korekcijama
2. OTPORIMA

otpor nije isto što i padali, što je tu je, misli što hoćeš

nisam još počela pisati o padu.

Warren Buffett to CNBC: No "Bounce" For Economy, But Residential Real Estate Has Improved

http://finance.yahoo.com/news/Warren-Buffett-to-CNBC-No-cnbc-4119227169.html?x=0&sec=topStories&pos=6&asset=&ccode=

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Warren Buffett tells CNBC that while the economy "hasn’t gotten worse" but also hasn’t "gotten much better" over the past three months, he doesn’t expect a ‘double-dip’ recession and sees significant improvement in residential real estate.

hehe, nema korekcije

I'LL BE BACK



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

tigrus…

kad ovaj rast završi, pokazat cu pvt jednog korisnika koji je na 690 bodova spx500 napisao dokle ide rast, prije malo vece korekcije.
Mislim da ces onda vidjet sto je znanje i zašto su neke metode fantastične [wink]

ok, bas me zanimaju te metode.

mislim da je ipak tjedni oscilator najvazniji.

ps. sta je bilo s onim telefonom?
[/quote]

pa daj nazovi je.o ga ti il ostavi broj
[/quote]

pa nazvo sam na onaj broj i neki mali se javio…
[undecid]

aj sad nazovi, evo ja sam uz mob

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


aj sad nazovi, evo ja sam uz mob

ne mogu sad.
oko 6 cu te nazvati.

i makni te klince od svog mobitela.

zanimljivo bi bilo dobiti odgovor moderatora gdje je zavrsio moj jucerasnji post gdje sam napisao da sam prodao dio krasa zbog INE.

vidis kako je to vrag, misli covek da se zezam, a ono [lol]

New Report

Close