BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ljudi ovo mi se ne sviđa
došli su ovi s ewt foruma i nagovjestaju rast

dizlas jel ti mislis da sad treba prodavati

znas i sam da uvijek treba kontra njih

vjeko – moze i na bez cenzure

Postanite Eu-robovi


[
Šef misli da sam ja zimzelen i ostali nickovi i da ja rušim zg burzu hahahahahahahhahahahahah

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


[
Šef misli da sam ja zimzelen i ostali nickovi i da ja rušim zg burzu hahahahahahahhahahahahah

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Neka curica je tu spomninjala na TA nekakvu "ljetnu šemu", ko fol neki zastoj tržištu kapitala
Mora da je pobrkala pojmove , ja vas castim velikim hitom ove godine u Budvi, pucale su flaše u glavu na ovu stvar istoimenog naziva kao i formacija crobexa ljeti po "kauntu"naše drage curice [lol] [thumbsup] [thumbsup]

Letnja šema
http://www.youtube.com/watch?v=_-Rgaltsn9Q

ljetna šema bio je pad crobexa 61%
a ti reci da nije

http://www.youtube.com/watch?v=sebpf7Ky4UE

ps.
pošto ja sebe ne kvotam i ne hvalim se, a ti to voliš raditi, nađi moj zadnji post koji se odnosi na crobex i dlkv
baj

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?






+ ADPL

Ne brini, držimo ti zaleđe, hihihi.
[rolleyes]
[/quote]

– Adpl

I sad sam opet na bidu, zabavno [rolleyes]
[/quote]

hihihihi MAtek, pa index je prek 3 % u plusu a ti prodaješ u minusu???

[/quote]

Opet kupio, hihihi, sad čekam na asku. Ajde još jedan krug i moram na posel iti [cry]

Uglavnom danas lijepa zarada od burek dionice

?? minus, pa zarađujem po svakoj transakciji (150 dionica) pol dionice, još jedna i danas sam si zaradil 2 dionice više. Ili ti 1,3% više dionica imam. Zabavno…
[/quote]

hihihi, baš fora, ne znam kad je tak možda da je ruknem po bidu 8 000 komada ak ih imam toliko, do kud bi došli??

hihihi , mislim si ipak sam ja ulazio po 42-44 a ti po 69, pa sad niti sam ne znam?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


hihihi, baš foram, ne znam kad je tak možda da je ruknem po bidu 8 000 komada ak ih imam toliko, do kud bi došli??

hihihi , mislim si ipak sam ja ulazio po 42-44 a ti po 69, pa sad niti sam ne znam?

Hehe mr. blue ja izlazio po 70, vjerojatno kad i Vi, ovo je da si imam za burek i gembač.

Pustite Vi tisuće komada nek spavaju. Sve je to krasno. Ma Vi ste krasni.
Al Vam ja svog bureka nedam, kupite si šniclu ak ste tak bogati. Ja nisam, meni je ovo na burzi za burek. Prava lova je ipak u madracu. [lol] [thumbsup]


Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

hihihi, baš foram, ne znam kad je tak možda da je ruknem po bidu 8 000 komada ak ih imam toliko, do kud bi došli??

hihihi , mislim si ipak sam ja ulazio po 42-44 a ti po 69, pa sad niti sam ne znam?

Hehe mr. blue ja izlazio po 70, vjerojatno kad i Vi, ovo je da si imam za burek i gembač.

Pustite Vi tisuće komada nek spavaju. Sve je to krasno. Ma Vi ste krasni.
Al Vam ja svog bureka nedam, kupite si šniclu ak ste tak bogati. Ja nisam, meni je ovo na burzi za burek. Prava lova je ipak u madracu. [lol] [thumbsup]
[/quote]

Nisam ja bogat, ja sam teška socijala.
Svakih par dana zovem brokere da mi isplate nešto novaca da imam za kruh i mlijeko.
U zadnje vrijeme si priuštim eventualno malo kikirikija.

Ja nisam izlazio iz ADPL ovo je prejeftino, ja svoju kožu ipak skuplje prodam.
[rolleyes]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Danas se događa ono što se moralo dogoditi počinje nagli rast dionica koji će biti svaki dan sve veći. Trejderi će ostati sa svojim kešom mudri 100 % u dionicama i svi sretni.
Konačno krenula i dionica Slatinske banke 125 kuna prema 130 prva ozbiljnija prodaja tek iznad 300 kuna.Dionica Leda i Zvijezde debelo kasne za ostalim favoritima.Dionica Ingre grabi prema zasluženih 100 kuna. Uglavnom počinje veliki rast i najveći pesimisti kupuju dionice svim snagama.


Danas se događa ono što se moralo dogoditi počinje nagli rast dionica…

Kaj ste vi prespavali zadnja 2-3 tjedna kad je rast poceo?

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.seebiz.eu/hr/novcano-trziste/trezorski-zapisi-ministarstvo-financija-prodalo-730-milijuna-kuna,56144.html



Neka curica je tu spomninjala na TA nekakvu "ljetnu šemu", ko fol neki zastoj tržištu kapitala
Mora da je pobrkala pojmove , ja vas castim velikim hitom ove godine u Budvi, pucale su flaše u glavu na ovu stvar istoimenog naziva kao i formacija crobexa ljeti po "kauntu"naše drage curice [lol] [thumbsup] [thumbsup]

Letnja šema
http://www.youtube.com/watch?v=_-Rgaltsn9Q

ljetna šema bio je pad crobexa 61%
a ti reci da nije

http://www.youtube.com/watch?v=sebpf7Ky4UE

ps.
pošto ja sebe ne kvotam i ne hvalim se, a ti to voliš raditi, nađi moj zadnji post koji se odnosi na crobex i dlkv
baj
[/quote]
E aj razguli malo, sad vidite zasto sam pisao da se ide gore.

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ako iko ovdje treba kome držat bukvice i lekcije onda sam to ja.
Al kako to nema svrhe, pustit cu splicu, knehta, markoo, i gospodu eweteiste nek i dalje misle da su najpametniji i sve znaju!

CROMAN I GERONIMO su najbolji

pa 10 mjesta nitko

pa
opet nitko

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close