BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: VDKT (Viadukt d.d.)


Baš si simpa trebo si prodat INGRU uzet ljepu zaradu i kupiti VDKT
Mislim da VDKT bude više rasto
INGRA je obavila svoje…

Bok jomiii ovo sam ti naisao prije par dana nadam se da si prodao Ingru

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

http://seebiz.eu/hr/analize/mesic-hitno-ukinuti-harac-i-oporezivanje-reinvestirane-dobiti-(2),56034.html

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

cilj ove teme bi trebao bit da ljudi pomocu TA odrede trend tržišta.
Medjutjim ovdje 90 % komentira oscilatore i ima 15 mogucnosti koje se mogu dogoditi.

Ja uvijek imam samo jednu, zato sam u prednosti

Znanje je prednost

CROMAN I GERONIMO su najbolji , pa 10 mjesta prazno, pa onda opet nitko

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Jel vdkt prvi koji je probio prijašnji vrh?


@tigrus

ako se očito pumpa vdkt i hdel zašto si izašao iz toga?

ima i boljih dionica.

analiza KRAS-R-A

– pozitivna divergenijca na tjednom Slow Stochu
– tjedni slow stoch u preprodanom podrucju
– uskoro krizanje tjednog kao buy signal
– dnevni se prekrizio za buy
– target 23,6% fibbo tj. 370kn.

[/quote]

KRAS krenuo.

JohnyB, slusaj tetu Branikcu i striceka Tigrusa,
pa ne bi Vam mi lagali.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

cilj ove teme bi trebao bit da ljudi pomocu TA odrede trend tržišta.
Medjutjim ovdje 90 % komentira oscilatore i ima 15 mogucnosti koje se mogu dogoditi.

Ja uvijek imam samo jednu, zato sam u prednosti

Znanje je prednost

CROMAN I GERONIMO su najbolji , pa 10 mjesta prazno, pa onda opet nitko


Zar još oko trenda treba razglabati? Kad počinju korekcije i sa kojih cijena će se odbiti do novih UP UP-ova to bi trebala biti poanta TA trentno.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

ćiri bu-ćiri ba

http://seebiz.eu/hr/analize/mesic-ako-ne-moze-naplatiti-dug%2c-podravka-nek-ude-u-vlasnicku-strukturu-sms-a,56054.html


HAHAHAHAHAHAAH, pogledajte šefa kak me proziva, a još me i zamjenio sa zimzelenim..

ŠEF, uskoro dolazi hanfa na tvoja vrata, bit ce zanimljivo citat u novinama
evo kak šef opisuje situaciju

ekonomist1 14.09.09 12:18
BIS: Svjetska financijska tržišta se stabiliziraju
ZAGREB – "Ulagači su ostali oprezno optimistični u razdoblju od kraja svibnja do početka rujna 2009."

Ovaj predah samo je odlična prilika za dokup podcjenjenih a odličniih dionica Leda Zvjezde Ingre Slatinske banke, Atlas, Vis itd.

Što se pak tiče drukera koji pokušavaju rušiti pod nickom Dizelas poslovni, SHAHEEN , maki111, kapri ,samo su neki od nickova prolupalog Vjeke moderatora s koji manipulira naivcima i pokušava rušenje dionica .Isto to radi i na Poslovni.hr samo s drugih nickova a tamo mu je glavni DIZELAS a ostali luzer1 , insider, Arankica, vodavoda , valentine,Korkyra, pupovac itd.
Bivši njegov nick je ZIMZELEN inače M.M. bivši krašov djelatnik koji je nakon što je dobio otkaz u firmi prolupao i po cjele dane pokušava po forumima rušiti dionice jer je svojom nesposobnošću sve izgubio.Treba ga potpuno ingnorirati. [/i][/b]

Na dionici Slatinske banke počinje se dešavati isto što i na dionici Ingre. Polagano da nitko niti ne primjećije Slatinska banka počinje rasti po + 10 % dnevno.Ulagači čekaju i razmišljaju a dionica će u par dana naglo narasti 100 % i tek onda će ju ulagači prepoznati kao super ulaganje. Umjesto da već sada svakim danom kreću s dokupom , dionica obećava odličnu zaradu.


A đe me nađe.
Sada sam pogledao ovaj post, daj Dizel objasni mi o čemu se ovdje radi.

Korkyra

http://www.youtube.com/watch?v=PPgSEhEL6-4&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Enet%2Ehr%2Fseks%2Di%2Dveze%2Fpage%2F2009%2F09%2F14%2F0413006%2Ehtml%3Fpos%3Dn1&feature=player_embedded

evo malo za zabavu da se bolje pripremite za sutra……
[lol]

http://www.net.hr/seks-i-veze/page/2009/09/14/0413006.html?pos=n1
evo o cemu se radi


HAHAHAHAHAHAAH, pogledajte šefa kak me proziva, a još me i zamjenio sa zimzelenim..
ŠEF, uskoro dolazi hanfa na tvoja vrata, bit ce zanimljivo citat u novinama
evo kak šef opisuje situaciju

ekonomist1 14.09.09 12:18
BIS: Svjetska financijska tržišta se stabiliziraju
ZAGREB – "Ulagači su ostali oprezno optimistični u razdoblju od kraja svibnja do početka rujna 2009."

Ovaj predah samo je odlična prilika za dokup podcjenjenih a odličniih dionica Leda Zvjezde Ingre Slatinske banke, Atlas, Vis itd.

Što se pak tiče drukera koji pokušavaju rušiti pod nickom Dizelas poslovni, SHAHEEN , maki111, kapri ,samo su neki od nickova prolupalog Vjeke moderatora s koji manipulira naivcima i pokušava rušenje dionica .Isto to radi i na Poslovni.hr samo s drugih nickova a tamo mu je glavni DIZELAS a ostali luzer1 , insider, Arankica, vodavoda , valentine,Korkyra, pupovac itd.
Bivši njegov nick je ZIMZELEN inače M.M. bivši krašov djelatnik koji je nakon što je dobio otkaz u firmi prolupao i po cjele dane pokušava po forumima rušiti dionice jer je svojom nesposobnošću sve izgubio.Treba ga potpuno ingnorirati. [/i][/b]

Na dionici Slatinske banke počinje se dešavati isto što i na dionici Ingre. Polagano da nitko niti ne primjećije Slatinska banka počinje rasti po + 10 % dnevno.Ulagači čekaju i razmišljaju a dionica će u par dana naglo narasti 100 % i tek onda će ju ulagači prepoznati kao super ulaganje. Umjesto da već sada svakim danom kreću s dokupom , dionica obećava odličnu zaradu.


Hvala ti na ovome, boli me drob od smija!
Hahahaha… A kako je samo složio redoslijed riječi: prolupali Vjeko moderator!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Analitičari: Crobex u lovu na 2200 bodova
Business.hr/Hina
15.09.2009 10:08

Blagi porast Crobexa na kraju jučerašnjeg trgovanja mogao bi danas na Zagrebačkoj burzi biti nastavljen, ponajviše stoga što sa svjetskih burzi stižu pozitivni signali.

Nakon što je veći dio dana proveo u negativnom području, Crobex indeks jučer je na zatvaranju dosegnuo 2.144 boda, što je 0,16 posto više nego dan ranije. Crobex10 porastao je 0,04 posto, na 1.113 bodova.

Redovni promet dionicama iznosio je 32,4 milijuna kuna, što je 18 milijuna manje nego u petak.

"Jučerašnje trgovanje na domaćem tržištu moglo bi biti dobar pokazatelj današnjeg smjera kretanja cijena. Nakon znatnijeg minusa na početku trgovanja, Crobex je okrenuo smjer i do kraja dana završio u plusu. Stoga danas očekujem nastavak blagog pozitivnog smjera domaćeg burzovnog indeksa, koji bi idućih dana mogao dosegnuti i 2.200 bodova", ističe Ivan Bašić, investicijski savjetnik u brokerskoj tvrtki Trcin vrijednosnice.

Bašić očekuje da bi se sada fokus ulagača, u uvjetima poboljšane investicijske klime, postupno mogao usmjeriti i na druge sektore dionica, osim uobičajeno najlikvidnijeg građevinskog.

I sa svjetskih burzi ponovno stižu pozitivni signali. Na Wall Streetu su u ponedjeljak vodeći indeksi porasli zahvaljujući vijestima o preuzimanjima, što pokazuje da ulagači procjenjuju da je dobra prilika za kupnju, premda su cijene dionica u posljednjih šest mjeseci porasle više od 50 posto.

I na većini azijskih burza cijene su dionica jutros umjereno porasle jer su ulagače ohrabrili jačanje dolara i jučerašnji rast na Wall Streetu, pa su trgovinske tenzije između SAD-a i Kine ostale u drugom planu.

Po Bašićevim riječima, smjernice ulagačima na stranim burzama za idućih nekoliko dana dat će podaci o prometu u američkoj maloprodaji u kolovozu i indeks proizvođačkih cijena.

"Očekujem danas porast cijena dionica na domaćem tržištu, zbog prilično dobre investicijske klime, koju je potaknuo skorašnji nastavak hrvatskih pristupnih pregovora s Europskom unijom, kao i pozitivne vijesti iz poslovnog sektora", kaže Nada Ružić, direktorica brokerske tvrtke Argus vrijednosnice.

Institut IGH, naime, najavio je održavanje redovite godišnje Glavne skupštine za 26. listopada, na kojoj će dioničari odlučivati o prijedlogu isplate dividende u visini od 50 kuna po dionici.

Nadalje, predsjednik Uprave Dalekovoda Luka Miličić kazao je, među ostalim, da je ta kompanija u pregovorima o novim izvoznim poslovima, pri čemu je spomenuo partnere iz Libije i Nigerije.

Ružić još dodaje da tehnička analiza pokazuje da bi Crobex mogao nastaviti rast do 2.180 bodova, uz uvjet da ne dođe do pogoršanja trenutne povoljne investicijske klime.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://seebiz.eu/hr/analize/mesic-hrvatskom-drmaju-jaki-strani-igraci%2c-treba-nam-realan-tecaj-kune,56098.html

New Report

Close