BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


jaca će se vama popeti na glavu kao što sam govorio i za sanadera, i to puno prije njega!

Žena je opasna i mnogi bi se tu mogli gadno zahebati. Neki već i jesu. Sve procijene u vezi nje su do sad bile totalno promašene i u tom stilu će se i nastaviti. Ni sam nikada bio neki pristalica Hadezeta ali mi ovo liči na to da bi im ona mogla biti jedna od rijetkih svijetlih točaka.

who dares, wins

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

.Kakva Jaca pobogu…

…..n je potvrdio da je "SAD obavio važne razgovore s obje strane" te da je "pomogao u tihoj diplomaciji", a iz diplomatskih izvora u Washingtonu se doznaje da je upravo američko angažiranje, pored napora EU, dalo važan doprinos hrvatsko-slovenskom dogovoru.

SAD je u petak pozvao Sloveniju i Hrvatsku da djeluju brzo i pozitivno na provedbi dogovora. The New York Times piše da je otapanje odnosa koje je vodilo sporazumu, dobilo zamah nakon jednog događaja tijekom ljetne turističke sezone, koji je dospio na naslovnice u kolovozu……..

http://www.poslovni.hr/126572.aspx

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Jaca nam i odnosi pare, svaki mjesec 30-40 % zarađene plaće (barem 80% od toga ne potrošim kroz javne servise). Više su mi oni odnjeli nego ću ikad zaraditi na burzi.
Da ne govorim da su ugrozili budućnost moje djece.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3b0018dc-538d-4e3a-a4e9-ed730fd26fab

Zašto to nije mogao napraviti Sanader? Iz vrlo jednostavnog razloga – zato što mu je bilo lakše za sve probleme u državi okriviti slovensku blokadu pregovora (koje se mogao rješiti baš kao i Kosorica, ali nije)

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Kosor je zaključila kako ćemo u skoroj budućnosti postati zemlja članica EU.

http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,9,11,,176034.jl

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Toliko ste obezvrijedili Jacu na početku dok je preuzimala premijersku poziciju, a da se danasnitko nije sjetio napisati barem bravo Jaca – riješila deblokadu i zaradila vam novce.
A jeste gentlmani.

Kad treba kudit kudite, kad treba pohvaliti šutite.

…zaista silno želim da uspije i s reformama na domaćem terenu, al se bojim kako će joj to biti teško, budući je okružena onima koji su se sad raskokodakali, a u Sanaderovo su vrijeme znali reći samo "da, Šefe"

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Ko hvali, makar malo, ovakvu vlast ne zaslužuje bolju [bye]

Postoji izreka da svaki narod ima vlast upravo onakvu kakvu zaslužuje.

Činjenica je da mi je dogovor Jace sa slovencima donio rast vrijednosti portfelja od 4 %s u jednom danu, da je narodu donijela optimizam barem što se tiče ulaska u EU, a optimizma nam svima nedostaje.
Najžalosnija je činjenica da u ovom trenutku ja ne vidim nikoga tko bi je uspješnije zamijenio, bilo kao pojedinac ili stranka. Oporba nam je za k…c !

Dionice polagano rastu, burzovni optimizam i kupovina je tek počela, zato neka Jaca nastavi u smjeru u kojem je započela i bez velikih talasanja !

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Ko hvali, makar malo, ovakvu vlast ne zaslužuje bolju [bye]

Postoji izreka da svaki narod ima vlast upravo onakvu kakvu zaslužuje.

Činjenica je da mi je dogovor Jace sa slovencima donio rast vrijednosti portfelja od 4 %s u jednom danu, da je narodu donijela optimizam barem što se tiče ulaska u EU, a optimizma nam svima nedostaje.
Najžalosnija je činjenica da u ovom trenutku ja ne vidim nikoga tko bi je uspješnije zamijenio, bilo kao pojedinac ili stranka. Oporba nam je za k…c !

Dionice polagano rastu, burzovni optimizam i kupovina je tek počela, zato neka Jaca nastavi u smjeru u kojem je započela i bez velikih talasanja !
[/quote]

Ja bi tu izjavu stavio pod utjecaj propagande u zadnjih 20 godina. Ja u to ne vjerujem. 20 nasumično izabranih majmuma u vladi bi imali bolje rezultate od ovih danas.
Osim HDZ-a nitko nije imao šansu. SDP-ovoj vlasti stavljam na dušu što nisu imali još više hrabrosti da dublje zarežu u maligno tkivo. A i zbog ono malo ukidanja socijalnih prava i par stečajeva su ih koštali izbora.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Inače deca, napravila sam jednu brzinsku analizu većine likvidnih dionica iz Crobexa i sve iz Crobexa 10 i provjerila onu negativnu divergenciju CMF-a i došla do slijedećeg.
Negativna divergencija CMF-a je prisutna na:ADRS,ATGR,DLKV,HDEL,INA,VDKT,VIRO.
Dakle to su dionice na kojima je u zadnjih petnaestak dana cijena rasla a CMF padao.
Jedina dionica na kojoj traje iskrcavanje već desetak dana je ATGR.
Ova negativna divergencija ne mora značiti ništa i ne mora nužno dovesti do pada cijene iako u pravilu se to dogodi,ali može isto tako i spriječavati daljnji rast cijene.
Budemo videli.Treba pratiti sve indikatore.Pozdrav

brankice zbog cega si toliko postao ohol? nije lijepo podbadati i dovoditi pod upitnik tudja ulaganja ako sam ne znas pogoditi kada treba uci u dobre dionice.

mnogo se neistine navuklo u ovome sto pises,a ni ne vidim odakle izvlacis informacije,no demantirat cu neke tvoje opservacije.

kazes,jedina dionica na kojoj traje iskrcavanje već desetak dana je ATGR,hm,bas gledam i moram konstatirati da bih volio da sam i ja nasjeo i sudjelovao u takvom "desetodnevnom iskrcavanju" gdje cijena raste od 575 do 585 kuna,pogotovo sto je rast krenuo od 520 kuna. zaista,volio bih to.

Kad sam ovo pročitao neugodno sam se iznenadio Brankičinim analitičkim sposobnostima.
ATGR je jedna od nakvalitetnijih firmi u HR i ne vidim zašto bi se netko iskrcavao iz nje pogotovo što se nalazimo u uzlaznom trend.
Inače iskrcavanje nikad nije popraćeno rastom cijene od 20%, već bi nakon iskrcavanja pri određenoj cijeni trebao krenuti pad ili bar stagnacija. Sve ovo s ATGR mi govori da će cijena od 520kn za one koji su se ukrcali biti jedna lijepa uspomena.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


ivocare, ti si za brankicu obicni druker vulgaris.
pa kako te nije sram stavljat to grafikone sa samo jednom crtom povucenom na glavni TA forum u zemlji.
svi znaju da insideri izlaze a da ste im ti i slicni operativci koji napuhuju baloon.
izasao je lonza i slicni, gangovi kao ovi iz dalekovoda se ukrcavaju kako bi okrupnili vlasnistvo dok svako pametan sa vecim kolicinama gleda van koliko god moze.
nisi ti sam. slicna situacija je u u USA

prije par dana
http://seekingalpha.com/article/160721-insider-selling-raises-red-flags-about-investing
i maloprije
http://seekingalpha.com/article/161178-insider-selling-still-accelerating

uz strani drukerski pozdrav: AP AP AP !! [bye]


Ako nemaš hrabrosti ukrcati se sada onda ti je bolje zaboraviti dionice i uhvati se nečega drugoga.

Sjećam se ovakve vijesti su izlazile dok je S&P bio cca 800 bodova, iz ATPL su manageri izlazili i na 900 kn, pa je dva tjedna nakon toga bila 1350 kn tj rast od 50% nakon "iskrcavanja".

Kad se tržište nalazi u rastu onda treba plašiti investitore katastrofama da prodaju dionice jeftino, i kupuju ih skuplje kad sve bude sigurno.


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


ivocare, ti si za brankicu obicni druker vulgaris.
pa kako te nije sram stavljat to grafikone sa samo jednom crtom povucenom na glavni TA forum u zemlji.
svi znaju da insideri izlaze a da ste im ti i slicni operativci koji napuhuju baloon.
izasao je lonza i slicni, gangovi kao ovi iz dalekovoda se ukrcavaju kako bi okrupnili vlasnistvo dok svako pametan sa vecim kolicinama gleda van koliko god moze.
nisi ti sam. slicna situacija je u u USA

prije par dana
http://seekingalpha.com/article/160721-insider-selling-raises-red-flags-about-investing
i maloprije
http://seekingalpha.com/article/161178-insider-selling-still-accelerating

uz strani drukerski pozdrav: AP AP AP !! [bye]


Ako nemaš hrabrosti ukrcati se sada onda ti je bolje zaboraviti dionice i uhvati se nečega drugoga.

Sjećam se ovakve vijesti su izlazile dok je S&P bio cca 800 bodova, iz ATPL su manageri izlazili i na 900 kn, pa je dva tjedna nakon toga bila 1350 kn tj rast od 50% nakon "iskrcavanja".

Kad se tržište nalazi u rastu onda treba plašiti investitore katastrofama da prodaju dionice jeftino, i kupuju ih skuplje kad sve bude sigurno.
[/quote]
Antisa pobratime mio, pa tebi onda odgovara ovo plasenje … ne vidim sta se bunis … trebalo bi ti biti drago.
Sutra pop…i najranije i osini po sirotoj ponudi!!! jihaaaa
Obavezno se javi oko 10:30 da cujemo sta si sve kupio jeftino [lol] [lol]

i tebi jedan stari drukerski pozdrav : ap ap ap [lol]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

kolegice, ti kao da si opsjednuta samnom, u svakom mom napisanom postu i u likovima iz njega nalaziš sebe ..
Neznam odakle ti ideja da sve moje kritike idu na tvoj konto, al dobro, to je isto kao i detektor laži, cim ispitivač spomene neku situaciju koja je poznata osumnjičeniku, osumnjičeni se uzbudi i pokazuje znakove nervoze.

Kazes da su svi ovi nazivi upuceni tebi, pa nemozes u isto vrijeme bit curica i babuskara, zar ne?

Salžem se da su prepucavanja besmislena, jer neki su ili toliko glupi ili tvrdoglavi da neke stvari nemogu ili ne žele nauciti i shvatiti.
Nemam ja ništa protiv različitih mišljenja, ali ako me neko pokušava uvjerit da su 2 + 2= 7, naravno da to necu prihvatit, pa ako mu još pokušavam objasnit da nije tako, a on i dalje lupa po svom, što mi preostaje neko zajebavat se na njegov racun.

njih nauciti trgovati je isto kao i ona priča kad je mujo probao naučit konja da ne jede.
Nakon mjesec dana dolazi Haso i pita muju kako napreduje, a Muju odgovori:" Taman kad sam ga naučio da živi i radi bez hrane ovaj mi crko"

Slažem se da bi i trebalo otvoriti temu "one man show", jer da ste pratili taj šou, bilo bi i za kerove krafne i za zecove kafe

[wink]

p.s.
Brini da i dalje grafovi budu lijepi i uredni, a rezultat je manje bitan, za to sam ja zadužen [kiss]

zaboravih ti pjesmicu poslat [undecid]

evo svima onima koji se trenutno nadaju nekakvim kataklizmama, babarogama, zvijerima iz ormara, te mega korekcijama, posvecijem pjesmu "SAMO U SNU"..
Veliki hit 90-ih [thumbsup] [thumbsup]

http://www.youtube.com/watch?v=NS2_nJawdkE&feature=related

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close