BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Idući tjedan nas očekuje veliki i nagli rast dionica u svjetu i hrvatskoj.Trejderi koji su čekali pad moraju naglo ući ili ostaju van igre. Mogu ući i kroz par dana ali na puno većim cjenama.Preporuka kupiti najpodcjenjenije dionice pred kojima je najveći rast.Kao Ledo, Zvijezda, Ingra, Slatinska banka, Atlas, Vis,Dioki, Hrvatski duhani itd.

Dodaj tu i Mundus koji ima uvjerljivo najmanji book a naslo bi se jos takvih neotkrivenih bisera [lol]
[/quote]
Strasan izbor,nema sta.

MRAVAK JE MOJ IDOL..LAZE, VARA ,KRADE I STAN MI DADE.

@sotomaic

kolegice, ti kao da si opsjednuta samnom, u svakom mom napisanom postu i u likovima iz njega nalaziš sebe ..
Neznam odakle ti ideja da sve moje kritike idu na tvoj konto, al dobro, to je isto kao i detektor laži, cim ispitivač spomene neku situaciju koja je poznata osumnjičeniku, osumnjičeni se uzbudi i pokazuje znakove nervoze.

Kazes da su svi ovi nazivi upuceni tebi, pa nemozes u isto vrijeme bit curica i babuskara, zar ne?

Salžem se da su prepucavanja besmislena, jer neki su ili toliko glupi ili tvrdoglavi da neke stvari nemogu ili ne žele nauciti i shvatiti.
Nemam ja ništa protiv različitih mišljenja, ali ako me neko pokušava uvjerit da su 2 + 2= 7, naravno da to necu prihvatit, pa ako mu još pokušavam objasnit da nije tako, a on i dalje lupa po svom, što mi preostaje neko zajebavat se na njegov racun.

njih nauciti trgovati je isto kao i ona priča kad je mujo probao naučit konja da ne jede.
Nakon mjesec dana dolazi Haso i pita muju kako napreduje, a Muju odgovori:" Taman kad sam ga naučio da živi i radi bez hrane ovaj mi crko"

Slažem se da bi i trebalo otvoriti temu "one man show", jer da ste pratili taj šou, bilo bi i za kerove krafne i za zecove kafe

[wink]

p.s.
Brini da i dalje grafovi budu lijepi i uredni, a rezultat je manje bitan, za to sam ja zadužen [kiss]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



Sad bih trebao prozivat sve one koji su me konstantno vrijeđali i omalovažavali moje mišljenje, pokušajuci proturati svoje želje o padu u ostvarenje istih..
Nisam pisao da se raste, zato što ja tako želim, iako neskrivam da želim, vec zato što tako stvari stoje.

Nijednog od tih mangupa i mangupica sad nema na forumu, vec iz svoje busije vrebaju kad ce ponovno imati priliku za otrovan ugriz.

Razlika izmedju mene i vas je što vi svojim grafovima koji su lijepi i uredni želite očarat forum, a onda se pojavim ja bitanga i bez ičega kupim na dnu prodam na vrhu i opet kupim na dnu.

Ja vam nisam pisao da ce rast da bih vas podjebavao, vec da zaradite, da se ne osjecate dekintirano dok dionice rastu.
A vi ste za to vrijeme u vašoj busiji,pardon forumu zdušno i složno urlali "dole"

Drugi put malo više znanja, a malo manje drskosti, pokvarenosti ,cinizma i ljigavosti, pa ce i rezultati biti bolj!

Lijep pozdrav svima


Ne moraš se puno nervirati. Ima ljudi koji imaju puno koristi od tvojih postova, ali puno ne komentiraju. Šute i rade u stealth modu.

Još se sjećam onog posta od 9.3.09. (dno dna) i gume razapete između dva stupa koja je prenapeta prema dolje. Ako se ne varam to je bio tvoj post.

Samo i dalje piši za opće dobro.
[/quote]

Je kolega, bio je to moj post, drago mi je ako su neki imali koristi os toga!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Zahvaljujem g. Dizelašu još jedanput za sve. evo javno i iskreno do kraja. bez muljanja, skrivenih primisli, zločestoće,…..i svega onoga što ga može sputavati i ometati u nakani da nam i dalje pomaže
H V A L A !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

beti

Za sve koga zanima u attachmentu je spranca dokumenta za podnosenje prijedloga za ustavnu tuzbu protiv zakona o kriznom porezu!

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

@DlZELAS

Kolega Dizelaš, želim Vam prije svega čestitati na iznimno dobroj procjeni kretanja crobexa u zadnjih 2 mjeseca. Također vjerujem da ste na tome lijepo zaradili a svoje viđanje podijelili sa svim forumašima.[thumbsup]
Nažalost ljubomora mnogih je jača od realnosti i ne žele prihvatiti pomisao da su propustili vlak sa 1600 na 2100 bodova.
Umijesto da čestitaju onima koji su izvrsno procijenili oni pokušavaju diskreditirati iste,
Umijesto da priznaju da su propustili rast i pokušaju od svaga toga nešto naučiti jer na burzi ima neograničeno puno prilika oni i dalje po svome.
Na burzi jako malo ljudi zarađuje novac i za to je potrebno jako puno znanja, discipline i sreće ali i talenta i hrabrosti. Osobno smatram da ste talentiran i hrabar investitor i želim Vam puno sreće i uspjeha u daljem investiranju.
Pozdrav
Goran

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Ovdje upišite svoj komentar… [thumbsup]

MRAVAK JE MOJ IDOL..LAZE, VARA ,KRADE I STAN MI DADE.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


HUGO

ta crna rupa nije rupa veće rupetina što su napravili domoljubi Smrader i njegovi podobni domoljubi što su došli u ljepu našu sa vrećicom u ruci a sad bez imalo karaktera i morala šepure se uz tjelesnu zaštitu i plaću od stotine tisuća kuna dok ljudi rade i od svog rada nemogu da žive
tu bandu lopovsku sa rukom na srcu samo im treba omogućit pristojan zivot na GOLOM OTOKU doživotno


Kao prvo kolega nemojte pisati pod naponom, generalizirati a i pisati tako teške riči.
Jer ima jako puno domoljuba koji su pošteni i nemaju veze sa vladajućom garniturom, a ima ih i poštenih koji su u HDZ a nisu domoljubi i obratno.Isto kao što ima i u drugim strankama.

Ali isto tako ima i nazovi velikih demokrata, liberala, internacionalista, pacifista i velikih europljana pa su isto lupeži (nemojte me tjerati da vam navodim primjere). Dakle lupež nema obilježja osim što krade a i ima ih svugdje kako kod nas tako i vani negdje više negdje manje, a stranke im služe samo kao sredstvo da bi došli do svojeg cilja.

Korkyra

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

@kerkyura
[/quote]
Kao prvo kolega nemojte pisati pod naponom, generalizirati a i pisati tako teške riči.
Jer ima jako puno domoljuba koji su pošteni i nemaju veze sa vladajućom garniturom, a ima ih i poštenih koji su u HDZ a nisu domoljubi i obratno.Isto kao što ima i u drugim strankama
.

Ali isto tako ima i nazovi velikih demokrata, liberala, internacionalista, pacifista i velikih europljana pa su isto lupeži (nemojte me tjerati da vam navodim primjere). Dakle lupež nema obilježja osim što krade a i ima ih svugdje kako kod nas tako i vani negdje više negdje manje, a stranke im služe samo kao sredstvo da bi došli do svojeg cilja.

[/quote]
među boljim postovima u zadnje vrijeme čista 100

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

HUGO

ta crna rupa nije rupa veće rupetina što su napravili domoljubi Smrader i njegovi podobni domoljubi što su došli u ljepu našu sa vrećicom u ruci a sad bez imalo karaktera i morala šepure se uz tjelesnu zaštitu i plaću od stotine tisuća kuna dok ljudi rade i od svog rada nemogu da žive
tu bandu lopovsku sa rukom na srcu samo im treba omogućit pristojan zivot na GOLOM OTOKU doživotno

netko bi ih nazvao stokom krupna zuba

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

jaca će se vama popeti na glavu kao što sam govorio i za sanadera, i to puno prije njega!

New Report

Close