BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Da možda je prerano,ali eto tko je ima nek obrati pažnju.Pogledala sam 15min i mjesećni.

Oće biti INGRE po 42 kune to ste neki dan najvali kad ste prodavali pa interesira kako stvari stoje.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Gospodine lubanja,nemate ništa u lubanji,jelte?Krivo ste me razumjeli,očigledno.Ta moja opservacija u svezi ingre je bila u tom trenutku,gledajući minutni graf zaključila sam da ide dolje,i tako je bilo,znači na intraday razini.Dobronamjeran savjet, glupa šala i ništa više.
A u svezi adpl,u čemu je problem,pozitivna divergencija je potvrđena.Pa ovo je rasprava o ta,a ne navijačka utakmica.
Ja sebi ne dozvoljavam nikakve drukerske ispade,prvenstveno jer mi je to jadno,a kao drugo moj stav je da pisanje i davanje prognoza na ovom i sl.forumima nema nekog značajnijeg utjecaja na kretanje tk.
p.s.Tko te šiša?

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/haab-bdp-ove-godine-pada-6%25%2c-iduce-2%25,55392.html

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Nadam se da ste kupili ingru.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

već odavno…

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Stojić: Kriza i sljedeće godine, oporavak tek 2011.
Zamisli velikoga ekonomiste i analitičara, počeo se javljati, još nije kupio sve što je mislio.

Korkyra

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


+JDPL….ne bi ja ali Zgubidan me nagovorio

a gde je taj fini gospon Zgubidan
sa cime se bavi??
kak je???
lepo mi ga pozdravite i recite mu da se vrati na forum
pofuk

Premješteno iz teme: KABA (Karlovačka banka d.d)


gospon pol fuk, i ova cijena je dobra, mi iz "zuker i klakera" smo i danas kupovali…kaba samo u dionicama, gore pobrojanim, ima prek pedest milijuna kuna i to po današnjim cijenama, a di su tečajne razlike, pa kamate, pa kamate na kamate, pa bankomati…a vele u svojim izvješćima, da će im dobit za 2009. biti na razini prošlogodišnje, a prošle godine je bilo 16 kuna po dionici….pa ti vidi

cijenjeni drOETKER
evo bit cu iskren i reci da sa radoscu i velikom pozornosču citam Vase postove
siguran sam i da je moj prijatelj Vjeko skuzio da kuzite dionice ali Vas je moderirao zato sto ne voli slatko
nemogu reci da mi je sve jasno u Vasim postovima jer se gubim u ekonomskim terminologijama ali sam skuzil da ste me nazvali pol fuk
ha ha ha ha ha
pa nemrem verovati
sad bi ja Vas najradje nekak nazval alki mi je mama pofuk rekla da se ne smijem nikako zamjeriti doktorima
pofuk

Premješteno iz teme: KABA (Karlovačka banka d.d)

svladajte ekonomsku terminologiju pa opet budete pofuk

[b]Jednog dana krenuli smo mi putem kojim nisu mogli svi. Bili smo sigurni u svoj hepiend. U svoj dixie band[/b].

Premješteno iz teme: KABA (Karlovačka banka d.d)


svladajte ekonomsku terminologiju pa opet budete pofuk

dobro poslusat cu Vas
gledam ja te naloge danas i izgleda da ste fakat bili u pravu sa onim postom u petak kaj su Vam ga zbrisali…….ali Vas molim nemojte mene slusati kad kazem da ste bili u pravu
nego ako smem da pitam jer mi se cini da bi Vi to mogli znati buduci da ste se predstavili da ste iz kompanije zuker ili cuker ili tako nesto
kakvo Vam je razmisljanje o dinici kraša???
unaprijed hvala
pofuk

Ljudi treba čitati čitati i čitati i sve će biti super
Evo kako se neki educiraju

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

http://www.net.hr/zdravlje/page/2009/09/04/0365006.html
o samoubojstvima, ovaj podatak da više ljudi strada od suicida nego u ratovima i ubojstvima me izuo iz japanki. [shocked]

New Report

Close