BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

SVAKA ČAST

Mogu samo reci da je plavi pred polijetanje adpl, dva dana rekao da treba imati adpl!

Kolega mr. blue piše o adpl skoro kolko dugo i o pbz-u, i tam je imal iste posteve, kolko je komada ostalo do 1000 kn itd. dionica se ni makla 3 mjeseca s 600 kn +-10%. I ćorava koka pogodi jaje.
I da ne zaboravimo, kad sam prvi put uočio mr. blua, on je "navijao" za adpl na ath.

No to nema sve nikakve veze, nek čovjek sad uživa u samohvalospjevima, a ja bum bil tu i kad drugi put naleti na koru od banane, nebudem dugo čekao, nadam se.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

nije lijepo nadati se tuđoj nesreći [bye]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


SVAKA ČAST

Mogu samo reci da je plavi pred polijetanje adpl, dva dana rekao da treba imati adpl!

Kolega mr. blue piše o adpl skoro kolko dugo i o pbz-u, i tam je imal iste posteve, kolko je komada ostalo do 1000 kn itd. dionica se ni makla 3 mjeseca s 600 kn +-10%. I ćorava koka pogodi jaje.
I da ne zaboravimo, kad sam prvi put uočio mr. blua, on je "navijao" za adpl na ath.

No to nema sve nikakve veze, nek čovjek sad uživa u samohvalospjevima, a ja bum bil tu i kad drugi put naleti na koru od banane, nebudem dugo čekao, nadam se.
[/quote]

Drug Lalić na PBZ pišem koji mjesec kada je cijena bila oko 370 kuna, tu sam ulazio.
Sada je cijena 640 kuna.

To je zarada od preko 70 % u par mjeseci, to je vama loše?

Lijepo je znati da maske padnu kad tad, što reći o čovjeku koji napiše da jedva čeka da se netko posklizne na bananu, jer da je on tu da ga tada dočeka.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Drug Lalić na PBZ pišem koji mjesec kada je cijena bila oko 370 kuna, tu sam ulazio.
Sada je cijena 640 kuna.

To je zarada od preko 70 % u par mjeseci, to je vama loše?

Lijepo je znati da maske padnu kad tad, što reći o čovjeku koji napiše da jedva čeka da se netko posklizne na bananu, jer da je on tu da ga tada dočeka.

Nedragi kolega i ja pišem na adpl od kad je dionica bila 600 kuna.

Mislite li da imam još koju? Mislim li ja da Vi imate još koji Pbz?

Pa znamo kak Vi delate, ne?

Ajde pustimo sad to i užavajmo u rastu…

A tko je i kakav je pa mislim da smo to dobro utvrdili. Kak ste ono rekli kad je bull svi znaju ulagati, a kad je međo, onda je i ingra dobra po 120, pa za mjesec dana na 40? To ste zaboravili?
Bojim se da ne bude i ovo isto, da se ne nasanjkamo svi zajedno, naravno bez vas, ponovo!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ma neznam šta je brate mili,al dalo se maznut 40% u petnaestak dana

hvala lijepo,bilježim se sa štovanjem

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


ma neznam šta je brate mili,al dalo se maznut 40% u petnaestak dana

hvala lijepo,bilježim se sa štovanjem

ja se nekako vise koncentriram na teoretska razmatranja.
mozda bih trebao izaci iz kutije?

HŽ brokeri

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/transport/hz-grcaju-u-dugovima%2c-a-113-milijuna-kuna-orocili-u-banci!%3f,55141.html

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://seebiz.eu/hr/tvrtke/infrastruktura/mrkonjic-konstruktoru-nisam-nista-obecao%2c-ali-svida-mi-se-taj-model,55137.html

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

pokusaj raskrinkavanja br.2
***obrisano***
boze dragi
pa da krenemo od jednog od istaknutijih ciji prtfelj je ponekad i preko par miliona koliko se trudi dokupljivat kad fula

strana 1612


+ IGH na ravo 3800kn
+ ULPL na 700 i nesto

vidjeti cemo…

Strana 1614


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


jesi prodao igh?

jesam.
na 3787kn.
ali sam uzo jdpl na 190.
bolje je to, ipak.

danas cemo utvrditi je li me moj "osjecaj" zeznuo.
svi znamo da sam kupio 1 dionicu IGH na 3800 i prodao ju na 3787.
ostvario minus od 20tak kuna. ( -1 srednji cevapi ili -2 jeftinija bureka)

jdpl ima fibbo support na 188,50kn.
atpl na 1075

pa ko voli brodare…

[/quote]

i secer na kraju



+ ULPL
uz neugodan osjećaj da me broker sexa u mozak [angry]

– ULPL
uz ugodan osjecaj velikih porcija cevapa (veci broj porcija) [smiley]
[/quote]
dobar tek
nemojte se prejesti tih cevapa [lol] [lol]

e moj tigrus, sas rec da si kupovao na 550 ili ko zna kad, a ovo navedeno ces prodavat valjda na 1000

Zivio ti meni RODJO [thumbsup]
Ps.Moderatora molim da mi objasni ili cenzurira sam, ako sam nekoga uvrijedio ko ne vrijedja ovdje svaki dan svojim postovima o kupnji i TA analizom koju jedva zna , a koja potkrepljuje tu istu kupnju
HVALA

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


A tko je kome branio kupovati jučer,pa jučer je bilo jeftinije.Ali ljudi vole platiti više,i to je to.Tako ja danas otišla kod majstora za avto,i on mi veli otišla vam je kontrolna tabla koja mu dođe brat bratu 6000kn.Velim ja njemu jel može za 7000kn,a on me kao čudno gledi,kaže nemože to vam je ta cijena.A luđaka mislim ja u sebi,neće za više.

Pa ti mora da imaš Renault Laguna ili Scenic.To im je mana.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@
VW


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
@
VW

što VW?
recesija?
zar i ti sestro lulu?

JEST ĆU JA I ŽIREVA AKO TREBA

New Report

Close