BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: INGR (Ingra d.d.)


sada ce ingra opet doci na 35-36 kuna samo cekam.

[bye] [bye] [bye]

Neznam zašto je moderator obrisao moj pozdrav Iveku…

Znači na INGRi dozvoljen druk dolje a gore nevalja…

Evo ja mislim i očekujem da će INGRa najprije 100% UP od svih dionica na ZSE…
Znači od današnje razine prva će vidit 80KN , prije nego sve ove koje su već odradile rast..
IGH, DLKV,JDPL, LKRI , ma skoro sve su 100% od dna …

Vidjet će se minusi brodara i građevinaca tek sada a samo INGRa ima primat novac i pokrivat
rate krede…Još da uleti koji dobar posao i to je to…

Istina mi za sada nemamo velikog kupca …ali doći će i to….

Zato mašem Iveku , nek on slobodno čeka 35KN…

[bye]

smanjuje se minus.......

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


– ZABA solidni plus od 23% u mjesec dana

Slažem se da je solidan ak si ušao s najmanje 100.000 kn ( da baš ne kažem najmanje s 500.000 kn ),al bojim se da si ti ušao s najviše 20.000 kn. Vjerujem da su ovdje uglavnom "investitori" koji po cijele dane vise ovdje i strepe za svojih 10, 20 ev. do 50 tisuća kuna.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



– ZABA solidni plus od 23% u mjesec dana

Slažem se da je solidan ak si ušao s najmanje 100.000 kn ( da baš ne kažem najmanje s 500.000 kn ),al bojim se da si ti ušao s najviše 20.000 kn. Vjerujem da su ovdje uglavnom "investitori" koji po cijele dane vise ovdje i strepe za svojih 10, 20 ev. do 50 tisuća kuna.
[/quote]

pričaš gluposti ,da i je 20000 kn to je zarada od solidnih 9000 kn ,tvoje tri plaće.nekom malo nekom puno.nije bogat onaj koji puno ima nego onaj koji malo treba.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

isprika zarada od 4500 kn .ipak tvoja 1,5 plaća.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

a ovo je za rubriku "vjerovali ili ne"

http://seebiz.eu/hr/politika/hitro.hr-dobio-priznanje-europske-komisije,55001.html

Objavljeno
1.9.2009 8:57:51 Vrijeme zadnje promjene
1.9.2009 8:57:51

Svjetska banka razočarana senzacionalizmom Jutarnjeg

Svjetska je banka posebice razočarana naslovima i podnaslovima koji se čitaju kao citati izjava Banke

Bankamagazin

Ispiši Veličina slova:

Svjetska banka šokirana je člankom Jutarnjeg lista "Šokantan izvještaj Svjetske banke, Hrvati propast ćete!", objavljenim u subotu 29. kolovoza ove godine, stoji u reakciji iz hrvatskog ureda te organizacije koju je Jutarnji objavio u utorak u rubrici Pisma čitatelja.

Razočarani smo, stoji u reakciji, senzacionalističkim načinom kojim je Jutarnji list prenio nalaze studije Svjetske banke, "Izvješće o konvergenciji Hrvatske s EU: Ostvarivanje i održavanje viših stopa gospodarskog rasta".

Posebice smo razočarani naslovima i podnaslovima, djelomično zbog njihova sadržaja, kao i zbog toga što se čitaju kao citati, odnosno izjave Svjetske Banke.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


na našem tržištu vlada velika neodlučnost……ovo jednostavno mora krenuti ili jako gore ili jako dole…..nevjerujem da još dugo može ovako……

prema stanju u državi prije će dolje neg gore……
uskoro kreću prosvjedi….a možda i vlada padne……al će biti crvenila [sad]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

koji prosvjedi…..sindikati se svađaju međusobno….nisu u stanju ni prosvjed organizirat…..okupit će par stotina ljudi i što budu oni napravili….

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ha ha vidim postaje zanimljivo nisam iz ZG al mogu organizirat tu u ZG jedan turnir imam prijatelja koji ima ring u podrumu pa smo mogli dogovorit jedan dan da nam ustupi što će učinit vrlo rado evo ja predlažem po glavi soma eu da ne ispadne da možete dobit po ušima đabe nek bude da ste platili to šutanje pa kad se ispirimo bolje će se radit TA šta kažete ja sam ZA


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
Ha ha vidim postaje zanimljivo nisam iz ZG al mogu organizirat tu u ZG jedan turnir imam prijatelja koji ima ring u podrumu pa smo mogli dogovorit jedan dan da nam ustupi što će učinit vrlo rado evo ja predlažem po glavi soma eu da ne ispadne da možete dobit po ušima đabe nek bude da ste platili to šutanje pa kad se ispirimo bolje će se radit TA šta kažete ja sam ZA

Ja sam apsolutno za

Ko nagovori Krpu ili pajopatka da isproba svoje mogucnosti ja mu dajem 2 soma
Za kapetana mikija 5

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
Ha ha vidim postaje zanimljivo nisam iz ZG al mogu organizirat tu u ZG jedan turnir imam prijatelja koji ima ring u podrumu pa smo mogli dogovorit jedan dan da nam ustupi što će učinit vrlo rado evo ja predlažem po glavi soma eu da ne ispadne da možete dobit po ušima đabe nek bude da ste platili to šutanje pa kad se ispirimo bolje će se radit TA šta kažete ja sam ZA

Ja sam apsolutno za

Ko nagovori Krpu ili pajopatka da isproba svoje mogucnosti ja mu dajem 2 soma
Za kapetana mikija 5
[/quote]

eto ima ns dvojica možda se prijavi još koji da mi pokrije troškove puta ha ha

DIZEL

kako ti se čini ovo ocjenjivanje meni izgleda da bi radije dali pare i bacili ručnik

New Report

Close