BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=efa5a2ab-6c6e-45d3-a6df-bf963f979999

nema veze ovi su radili za manje od 3k, nije steta nema veze za krizni porez
opcinare necemo otpustat pa ce ga placat

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

ATENA bomba na burzu

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

MatLalic2 postao okorjeli medjed [proud]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

100% u dionicama

Vi kolega? Valjate još? [undecid]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

jucer kupovao dio….jutros jos malo….jos ima municije…nikad 100% nista….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Samo za gospona plavog.
ADPL. Cijena izišla iz Bollingera, RSI prekupljen, mogući dupli vrh na 59.
Moguće formiranje šalice, tj. drške.Podrška na 52

aj da se i ja stobom slozim jednom
ADPL je trenutno u vrlo visoko i sljedi mu hladjenje.
a sutra…ko ziv ko mrtav

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Samo za gospona plavog.
ADPL. Cijena izišla iz Bollingera, RSI prekupljen, mogući dupli vrh na 59.
Moguće formiranje šalice, tj. drške.Podrška na 52

aj da se i ja stobom slozim jednom
ADPL je trenutno u vrlo visoko i sljedi mu hladjenje.
a sutra…ko ziv ko mrtav

[/quote]

ADPL je vrlo vrlo nisko jer se trži na ca trećini kapitala uz dobit prije amortizacije kojoj mnoge razvikanije firme mogu samo sanjati. To što je tržište tek zadnjih par dana shvatilo fundamentalnu podcijenjenost ove dionice je drugi par opanaka.Manje više, sve se poduplalo od dna sa proljeća, a ADPL jedina nije, iako je fundamentalno najpodcijenjenija i ima najviše argumenata za rast. Mislim da bi ADPL trebala biti minimalno 75 kuna da poprati gap za tržištem koji joj je nepravedno učinjen.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

ADPL je vrlo vrlo nisko jer se trži na ca trećini kapitala uz dobit prije amortizacije kojoj mnoge razvikanije firme mogu samo sanjati. To što je tržište tek zadnjih par dana shvatilo fundamentalnu podcijenjenost ove dionice je drugi par opanaka.Manje više, sve se poduplalo od dna sa proljeća, a ADPL jedina nije, iako je fundamentalno najpodcijenjenija i ima najviše argumenata za rast. Mislim da bi ADPL trebala biti minimalno 75 kuna da poprati gap za tržištem koji joj je nepravedno učinjen.

Buraz ti kužiš sve branše. to je naprosto fascinantno.

Krenuvši od građevinara, brodara, elektroindustrije, banaka, ritejla pa sad sve do proizvodnje dijelova za auto industriju.

Pa meni nije jasno, kaj ne napraviš negdje hebenu karijeru, obično su maheri sretni ak znaju jednu, dvije branše, maheri ih znaju tri ili četri, a samo genijalci znaju sve.

Ak ste genijalac, kaj niste rekli, bum vam ja dao da mi vodite portfelj, 50 % vama, 50% meni, to bu onak bilo više nego kaj ja zaradim…

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




Samo za gospona plavog.
ADPL. Cijena izišla iz Bollingera, RSI prekupljen, mogući dupli vrh na 59.
Moguće formiranje šalice, tj. drške.Podrška na 52

aj da se i ja stobom slozim jednom
ADPL je trenutno u vrlo visoko i sljedi mu hladjenje.
a sutra…ko ziv ko mrtav

[/quote]

ADPL je vrlo vrlo nisko jer se trži na ca trećini kapitala uz dobit prije amortizacije kojoj mnoge razvikanije firme mogu samo sanjati. To što je tržište tek zadnjih par dana shvatilo fundamentalnu podcijenjenost ove dionice je drugi par opanaka.Manje više, sve se poduplalo od dna sa proljeća, a ADPL jedina nije, iako je fundamentalno najpodcijenjenija i ima najviše argumenata za rast. Mislim da bi ADPL trebala biti minimalno 75 kuna da poprati gap za tržištem koji joj je nepravedno učinjen.
[/quote]

tako je kolega!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Buraz ti kužiš sve branše. to je naprosto fascinantno.

Krenuvši od građevinara, brodara, elektroindustrije, banaka, ritejla pa sad sve do proizvodnje dijelova za auto industriju.

Pa meni nije jasno, kaj ne napraviš negdje hebenu karijeru, obično su maheri sretni ak znaju jednu, dvije branše, maheri ih znaju tri ili četri, a samo genijalci znaju sve.

Ak ste genijalac, kaj niste rekli, bum vam ja dao da mi vodite portfelj, 50 % vama, 50% meni, to bu onak bilo više nego kaj ja zaradim…

Laliću, pa znaš da sam genijalac, pa već sam ti zaradio lovu na ATPL, nisam li? ali ne bih više, hvala, potrudi se malo i sam. Inače…postoji neka fundamentalna razina kod svake dionice gdje branša/sektor ne igra nikakvu ulogu. Tek kad se dionica popne na nekakve razine fundamentalnog minimuma onda se treba gledati na sektor/branšu i na projekcije istog.Primjerice Atlantska plovidba je narasla od 2004 do 2006 za 30 (trideset) puta. Tek su 2007 krenule visoke vozarine sa kojima je onda narasla još 3 puta. ovaj rast od 30 puta nije imao nikakve veze sa sektorom jer je tada sektor bio u rasulu i ATPL je jedva preživljavala.

I'LL BE BACK

ma jest governor…slazem se
ali gledajuci oscilatore izgleda kao prekupljeno sto ne znaci da nece nakon hladjenja jos vise
pozdrav kolega

Ivo Sanader je otišao jer mu je tako naredio Chuck Norris.

PRED ATENSKOM BURZOM I MINISTARSTVOM U SOLUNU EKSPLODIRALE BOMBE

U DVIJE eksplozije do kojih je došlo jutros u Grčkoj jedna je osoba ozlijeđena. Kako prenosi AP, prva je bomba eksplodirala ispred Atenske burze, pri čemu je lakše ozlijeđena slučajna prolaznica, a druga ispred zgrade jednog od ministarstava na sjeveru zemlje, u Solunu.

U eksploziji pred Atenskom burzom je došlo do oštećenja parkiranih automobila i drvoreda, a popucala su stakla na zgradi burze i obližnjeg salona automobila. U eksploziji u Solunu je nastala manja materijalna šteta. Zasad nitko nije preuzeo odgovornost za napade

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pred-atenskom-burzom-i-ministarstvom-u-solunu-eksplodirale-bombe/448505.aspx [huh]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

New Report

Close