BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ma najsvečanije obećajem da odsada nadalje neću nikada upotrijebiti izraz zaradio za burek u negativnom kontekstu. Hebo te led ovdje ispada da je zarada za burek raketa. Vidim u modi je za jogurt, jer kad se poplati brokeraj, za više nema, naravno obični ne daj bože s probiotikom, haaaahrguh, sačuvaj bože.

"Kupujte zemlju, ona se više ne proizvodi"


Ma najsvečanije obećajem da odsada nadalje neću nikada upotrijebiti izraz zaradio za burek u negativnom kontekstu. Hebo te led ovdje ispada da je zarada za burek raketa. Vidim u modi je za jogurt, jer kad se poplati brokeraj, za više nema, naravno obični ne daj bože s probiotikom, haaaahrguh, sačuvaj bože.

ha ha ha ha
ja nemrem nis reci
mogu samo reci da cu uskoro poceti mršaviti
pofuk

dakle postam veci 5 put jel su ocito neki nickovi ovdje zasticeni ko medjedi

mozda kolega dizelas – njemu poruka
dali ste mozda uranili sa likovanjem?
imate dobar njuh za uc u dionice ali sad mi nekako izgleda da ste malo nervozni .
pa briga vas. koliko Vas pratim usli ste rano i imate jos mesa

Mozda kolege KNECHT I SPLIT.
dali moderatori ovdje znaju ista o TA?
pa ta dva nicka lupetaju da ime se treba dodjeli ime Klinasti i Vilenjak
Pojma oni nemaju o EWT

Vidjeli moj graf od prije par dana za SP pa sad znalci lupaju targete.
bit ce ko i VLAD u ondasnje vrijeme. samo VLADU nestalo konopa u davanju down targeta.
pa lik napravio svoj Blog.
poput MMM – kreatoru takozvanog AUTOKOREKTIVNOG "nepogresivog" indexa [lol]

Pluton.
bojim se da cete ostat gladni tog bureka, i pustite vi Tigrusa
kolega ima nepresusan izvor para koliko vidim na "Kaj smo danas kupovali" cim fula dokupljuje i tako dok god ne pogodi
pozz
Nadam se da kolega moderator bude konacno pustil post mladog i nadobudnog nicka na forumu

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)


Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)


JNAF je Edin Džeko za ADPL.

Vidjet ćemo. Ako je Janaf Edin Đeko, iliti Đekica ADPL je , bojim se, u tom slućaju, Messi.

Pišemo startne pozicije, ADPL 46,63
JNAF 2077.

Može i neka oklade dečki, već se dugo nisam kladio, još od one oklade sa onim Nathanomčetrdesetsedam, duguje mi još uvijek većeru.

[/quote]

Mislim deca, pa to je ko da uspoređujete Rolling Stonese i Zdenku Kovačiček.
Bik mamicu, imate stari dobri biznis z naftom kaj svake godine zgleda sve bolje i bolje,i imate stari loši biznis s autima i lavorima kaj svake godine zgleda sve gore.
Osim toga nit sam ih vidla na Trešnjevačkom placu, nit na Dolcu tak da ne znam di oni misle tu plastiku prodavat,deca.
kad se samo sjetim onih Rusa kaj su dokapitalizirali po 250 kuna.
Više mi to liči na dekapitaciju neg na dokapitalizaciju.No hard filings

DEca, Brankica i James Knox, kako stojimo, čiji je pulen u prednosti??
Izgleda da moj, imam nekih 22 % prednosti za sada.

Što nam to govori, tko je bio u pravo tko nije?
Može li bolje ( za mene )? [smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)

DEca, Brankica i James Knox, kako stojimo, čiji je pulen u prednosti??
Izgleda da moj, imam nekih 22 % prednosti za sada.

Što nam to govori, tko je bio u pravo tko nije?
Može li bolje ( za mene )? [smiley]

Znaš ti priču o pužu i zecu?

Evo moji će puleni biti ZDNK i PUNT! Ima sa 100.000 kuna da ubijem tvoj ADPL u par trejdova! Svaka čast dečkima u ADPL koji se bore za opstanak ali nikada ne bi uspoređivao peglicu sa mercedesom. NHF ali ovo napucavanje ADPL za mene je čista navlakuša dok je JNAF ipak malo ozbiljnije ulaganje pa prema osobnim afinitetima. Zanima me što će biti sa ADPL kada ekipa koja ovo napucava ostane bez municije.

I na kraju, biti će obje dionice jeftinije do proljeća.

Keš je trenutno princ, do kraja godine biti će kralj a u 2010 car ili diktator!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

U nastavku svojih postova više neću iznositi nikakve targete!
Tržište se oporavlja i to je sasvim izvjesno, propadi gore dolje
su nešto što se može očekivati!
Tek kad se tržište potpuno smiri i umiri idemo gore ošrije.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Evo i moje viđenje ATPL. Po meni simetrični trokut.Bijelom linijom sam označila liniju uptrenda na kojoj je cijena danas našla potporu.Cijena je pala ispod SMA21 te je moguće da to postane otpor.Radi se o 1130.Pošto se radi o trokutu koji označava neodlučnost tržišta, potrebno je sačekati ishod trokuta a preporuka je HOLD za one koji imaju ATPL i STANDBY za one koji nemaju.

Brankica, poslao sam ti upit na temi JNAF, ne stojiš dobro vezano za našu malo raspravu oko ADPL i JNAF,nego… jel ono predviđanje za JNAF bilo isto po tehničkoj analizi??????? [lol]

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=496&pg=201&#post857029

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Evo i moje viđenje ATPL. Po meni simetrični trokut.Bijelom linijom sam označila liniju uptrenda na kojoj je cijena danas našla potporu.Cijena je pala ispod SMA21 te je moguće da to postane otpor.Radi se o 1130.Pošto se radi o trokutu koji označava neodlučnost tržišta, potrebno je sačekati ishod trokuta a preporuka je HOLD za one koji imaju ATPL i STANDBY za one koji nemaju.

Brankica, poslao sam ti upit na temi JNAF, ne stojiš dobro vezano za našu malo raspravu oko ADPL i JNAF,nego… jel ono predviđanje za JNAF bilo isto po tehničkoj analizi??????? [lol]

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=496&pg=201&#post857029
[/quote]

Gospon plavi, pa ne vidim da sam ja bilo šta predviđala,kaj ne?
Niti sam davala bilo kakve targete, niti sam radila tehničku.
U svakom slučaju čestitam na rastu ADPL. Neka,neka,meni je drago za vas


Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)

DEca, Brankica i James Knox, kako stojimo, čiji je pulen u prednosti??
Izgleda da moj, imam nekih 22 % prednosti za sada.

Što nam to govori, tko je bio u pravo tko nije?
Može li bolje ( za mene )? [smiley]

Znaš ti priču o pužu i zecu?

Evo moji će puleni biti ZDNK i PUNT! Ima sa 100.000 kuna da ubijem tvoj ADPL u par trejdova! Svaka čast dečkima u ADPL koji se bore za opstanak ali nikada ne bi uspoređivao peglicu sa mercedesom. NHF ali ovo napucavanje ADPL za mene je čista navlakuša dok je JNAF ipak malo ozbiljnije ulaganje pa prema osobnim afinitetima. Zanima me što će biti sa ADPL kada ekipa koja ovo napucava ostane bez municije.

I na kraju, biti će obje dionice jeftinije do proljeća.
[/quote]

Ivek, zakaj onda ne rasporodaš JNAF ak misliš da će bit jeftiniji do proljeća? Za Tehniku si pisao da je super prlika na 12500, a JNAF na 2000 je skup i bit će jeftiniji?bImam i ja JNAF. Pa ja bih taj JNAF cijeli rasprodao ako mislim da će biti jeftiniji…. a ADPL.. pa to vjerojatno niti nemaš jer "ništa ne valja" pa ne možeš ni prodati. I što nam onda preostaje nego "ementaler" kak veli Plavi.

I'LL BE BACK


NHF ali ovo napucavanje ADPL za mene je čista navlakuša dok je JNAF ipak malo ozbiljnije ulaganje pa prema osobnim afinitetima. Zanima me što će biti sa ADPL kada ekipa koja ovo napucava ostane bez municije.
I na kraju, biti će obje dionice jeftinije do proljeća.

Potpuno točno, sad osoba "p" kupi od osobe "g" malo ADPL s aska, pa mu ovaj proda nazad s malo većom cijenom, usput poberu i poneku drugu dionicu, a tim dizanjem cijene navuku i pokojeg vječitog opitimista da im se priključi. onda se krenu pomalo istresati na oko 60 kn i veći dio prodaju tu, pa čekaju da cijena opet padne na 40 kn i novi krug šišanja ovaca. valjda judi neće nasjesti opet kao onda kad je plavi na 200 kn navukao masu ljudi u ADPL pa su ostali i bez hlača i bez gaća

čemu TUGA, čemu BOL??? kad postoji ALKOHOL

Kako vidim, forumaši nemaju ADPL. pa kako bi i imali kad su sve pokupili kolektori poput Bakića etc…tokom zadnjih 6 mjeseci na cijenama između 48 i 50 kuna, koji ne prodaju nazad. ljubomora je put prema pogrešnom smijeru… ADPL ima PB od 0,4 i P/EBITDA od 8 za prvih 6 mjeseci sa projekcijom poboljšanja po pitanju profitabilnosti i čvrste ruke koji neće prodavati ovo po ovim smiješnim cijenama…

I'LL BE BACK

Je, je Plavi je navukao na ADPL, INGRU i tako, a na DJI i S&P 500 je navukao Soroš, što znači da Plavi i Soroš surađuju, svatko na jednoj strani svijeta. [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

New Report

Close