BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/svijet/soros-dotaknuli-smo-dno%2c-slijedi-razdoblje-rasta,53588.html

jer ti si Soros jedan veliki debeli lažov….

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Jedini koji kuže TA na ovom forumu jesu MIG29 i Brankica, možda još pokoji lik, većina mlati praznu slamu.

svašta…kolko ja vidim, Brankica samo promašuje. hm… ne znam na osnovu čega ga favoriziraš, interesnatno mi je to[cool]. Imao je tu i tamo koji pogodak, to je istina ali kardinalne promašaje. on možda zna te šampone, trube i ostale gudačke instrumente, ali pogodit ne može ništa. kako nalažem a možda sam u krivu, kupovao je ovih dana. mislim da ću ja nešto morati prodati jer radim sve suprotno od njega. kada je prije mjesec dana pričao da ide troznamenkasti crobex ja se nakupovo Vira ko guzica po 270… a kad je rekao da ide ogroman šampon na SP-u i pad sa 880 na neklajn ja sam odmah pokrio sve šorteve i lijepo ga upozorio da od toga ništa. on je onda bahato kvotao samog sebe i pisao da je on prvi uočio taj šampon, zvao Bernake-a da urigira jer je TO SVE LAŽ. SVE JE LAŽ. HANFA HANFA [lol] Eto SP-a preko soma. kad god netko kvota samog sebe, tržište ga lupi po prstima. mora se biti skroman, pa to je prva premisa. nikako da to nauče.

Mig ima znanje i skroman je, šteta rijetko piše. sjećam se da je i on pisao kako od tog šampona ništa. zna čovjek, nema tu oću neću.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

IVO KOREKCIJA…….odlican izraz kolega Governor ….za stranje u koje smo upali……

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Mavrović: Ušao sam u Seljački savez da ne ispadnu neki mali seljačići
……………………………………………………………………………………………………
Kada si jednom prvak svijeta u bilo čemu, tada možeš biti prvak u svemu za što se odlučiš jer je recept isti. Kada Laslo i slični njemu govore kako ja nemam pojma o poljoprivredi, mogu reći da sam za njega i sve slične prvak svijeta u poljoprivredi. Sa mnom nemaju šanse ni po pitanju znanju o zemlji, poljoprivrednim kulturama niti po tome što one znače za zdravlje čovjeka, a kamoli što sve s njima čovjek može učiniti. Definitivno sam prvak svijeta u svemu što poduzmem”, samouvjeren je Mavrović.
………………………………………………………………………………………………………
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=b5a39d0d-6b85-4d4a-bfcd-0cea1de63660

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Cek, to je ono kad je prebio Lewisa?

ume da broji sarafe, ali krivo:procenat i tacno; povjest;samnom, neznam, 100 ATPL=1000E, uvjek, vjest..plata?!, dejstvuje

Ma ne kad je prebio onog Bizona i to 2 puta isto je bio neki lokalni meč.Vaš link

El Febo, 16.08.2009. u 20:14
svašta…kolko ja vidim, Brankica samo promašuje. hm… ne znam na osnovu čega ga favoriziraš, interesnatno mi je to. Imao je tu i tamo koji pogodak, to je istina ali kardinalne promašaje

nevjerojatno, ja samo dao svoje mišljenje (eto mnogi mi spočitavaju kompetenciju) a toliko
se prašine diglo…pa najbolje da ću se još ustručavati reći što mislim jer to nekog karonju smeta [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Cek, to je ono kad je prebio Lewisa?

namlatio ga je fino ali ga nije pobjedio. Lewisu je to bila najteža borba u karijeri. To ne kažem ja, to kaže big Lenno. Imaš biografiju na wikipediji pa si provjeri.

Inače, Lenox Lewis je po mnogim poznavateljima boksa najbolji boksač svih vremena. Željko se jako dobro držao i u jednom trenutku čak imao pobjedu na domak.

I'LL BE BACK



Glavno da kukat znamo i tući goste, isto tako U2 koncert.. pa mi smo miljarderi šta će nam lova više. Ovako bar imamo kukanje kako nam gosti slabo troše. Pozdrav svim bezidejnim ljudima u Hrvatskoj, ima vas i previše.

Par puta se desilo da smo imali poslovne partnere iz raznih dijelova svijeta pa smo ih vodili po ZG i povremeno po Dalmaciji. Svi su redom bili razočarani ponudom suvenira, pogotovo u ZG gdje ih stvarno ima malo.
Kvragu pa u Švedskoj i Danskoj se recimo na benzinskim pumpama mogu kupiti fantastični suveniri, orginalni i atraktivni.

Pohvale našem hotelu na Plitvicama, ne znam kako se točno zove, ima jedan od najboljih suvenir dućana koje sam vidio, mogu se posramiti mnoga razvikanija turistička mjesta. [thumbsup]

Što će joj plišani pas Dalmatinac kad je mogla dobiti Dalmatinca od krvi i mesa?

A valjda se sirota počastila bar time… [lol]
[/quote]

Uh ne spominji mi Svedsku, Norvesku, Finsku i Estoniju – spizdio sam gro love na suvenire i imaju ih bezbroj. Sve bi kupio najradije.

Kaj se Plitvica tice slazem se da imaju dobru ponudu no posto im dio stvari ja lifram moram priznat da imaju poprilicno debilnu politiku. Naime, odredjeni artikli im (kao i uvijek u svemu) idu bolje nego neki drugi i oni NE NARUCUJU NOVE te koji idu dok ne prodaju i ove koji ne idu. Da malo promozgaju bolje, vise bi para digli da ove koje im idu odmah dalje narucuju bez obzira sto imaju i nekih koje nisu prodali. Al sto ces – glupana kod nas na rukovodecim mjestima uvijek ima


governor, 16.08.2009. u 20:48
svašta…kolko ja vidim, Brankica samo promašuje. hm… ne znam na osnovu čega ga favoriziraš, interesnatno mi je to. Imao je tu i tamo koji pogodak, to je istina ali kardinalne promašaje

nevjerojatno, ja samo dao svoje mišljenje (eto mnogi mi spočitavaju kompetenciju) a toliko
se prašine diglo…pa najbolje da ću se još ustručavati reći što mislim jer to nekog karonju smeta [lol]
[/quote]

he he ne smeta mene ni najmanje… samo me malo iznenadilo…

I'LL BE BACK



Cek, to je ono kad je prebio Lewisa?

namlatio ga je fino ali ga nije pobjedio. Lewisu je to bila najteža borba u karijeri. To ne kažem ja, to kaže big Lenno. Imaš biografiju na wikipediji pa si provjeri.

Inače, Lenox Lewis je po mnogim poznavateljima boksa najbolji boksač svih vremena. Željko se jako dobro držao i u jednom trenutku čak imao pobjedu na domak.
[/quote]
spekuliralo se tad da ga zeznulo experimentiranje s hranom tj cini mi se tad je bio izbacio meso iz prehrane,nestalo mu snage da dovrsi seriju sutova,kada je imao Lewisa..Lewis je i sam rekao da nije do tad dobio vise batina …..

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Željko Mavrović je legenda boksa koji je sve što je mogao učinio, jednostavno Lewis je bio bolji te zadao toliko teških udaraca Mavroviću koje su ga kasnije koštali karijere.
Međutim sve nas koji su Mavrovića vidili kao pravog gospodina te vrlo elokventnu, profesionalnu i karkaternu osobu iznenadile i zabrinule izjave i ružne riječi prema svojim kolegama.
Takvog Željka mi nismo poznavali!!!!!!!!!!

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close