BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

oće kurac [lol]
rekla bi Fa+ta

http://www.seebiz.eu/hr/makroekonomija/bosna-i-hercegovina/to-je-stednja-plate-federalnih-zvanicnika-bice-umanjene-vise-od-50%25,53169.html

sve su to "zlatni dečki" iscenirali

Ako to Bosanci naprave onda im svaka čast!
No mislim da će zapeti negdje u proceduri

Ali čestitke na ideji, naši se ne bi usudili javno ni reći tako nešto [lol]

kakav druk!
Vaš link
čisti dokaz oporavka tržišta jer jedino se na ovaj način želi navući na prodaju, malo panike stvorit pa ko se navuče…!!! [tongue]

Kaj sad ovi crveni iksići znače?? [shocked]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Čestitke našim nogometašima, istinabog Bjelorusija nije neka svjetska momčad ali lijepo je za promjenu pogledati jednu dobru tekmu. [thumbsup]

Idem na jesen na Hvar, ima ko kakvu jefitno gradj. zemljiste uz more… ? samo polako, milijune
mi ne spominjite niti u ponudama….. hvala.. * oglase oko toga sve znam na pamet..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Evo baš sam pročitao komentar na nekom blogu ili štojaznamčemu od američke turistkinje kako ju je razočaralo kako nigdje u dalmaciji nije našla za suvenir plišanog psa dalmatinca… Pozdrav svim vlasnicima trgovina suvenirima, nastavite i dalje tako! [thumbsup]


Evo baš sam pročitao komentar na nekom blogu ili štojaznamčemu od američke turistkinje kako ju je razočaralo kako nigdje u dalmaciji nije našla za suvenir plišanog psa dalmatinca… Pozdrav svim vlasnicima trgovina suvenirima, nastavite i dalje tako! [thumbsup]

Glavno da kukat znamo i tući goste, isto tako U2 koncert.. pa mi smo miljarderi šta će nam lova više. Ovako bar imamo kukanje kako nam gosti slabo troše. Pozdrav svim bezidejnim ljudima u Hrvatskoj, ima vas i previše.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Evo baš sam pročitao komentar na nekom blogu ili štojaznamčemu od američke turistkinje kako ju je razočaralo kako nigdje u dalmaciji nije našla za suvenir plišanog psa dalmatinca… Pozdrav svim vlasnicima trgovina suvenirima, nastavite i dalje tako! [thumbsup]

Ma xebeš to, glavno da je Ledo škrinja na svakom uglu!
Kako ližu stranci, a tek strankinje… [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!


Evo baš sam pročitao komentar na nekom blogu ili štojaznamčemu od američke turistkinje kako ju je razočaralo kako nigdje u dalmaciji nije našla za suvenir plišanog psa dalmatinca… Pozdrav svim vlasnicima trgovina suvenirima, nastavite i dalje tako! [thumbsup]

Što će joj plišani pas Dalmatinac kad je mogla dobiti Dalmatinca od krvi i mesa?

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 


Glavno da kukat znamo i tući goste, isto tako U2 koncert.. pa mi smo miljarderi šta će nam lova više. Ovako bar imamo kukanje kako nam gosti slabo troše. Pozdrav svim bezidejnim ljudima u Hrvatskoj, ima vas i previše.

Par puta se desilo da smo imali poslovne partnere iz raznih dijelova svijeta pa smo ih vodili po ZG i povremeno po Dalmaciji. Svi su redom bili razočarani ponudom suvenira, pogotovo u ZG gdje ih stvarno ima malo.
Kvragu pa u Švedskoj i Danskoj se recimo na benzinskim pumpama mogu kupiti fantastični suveniri, orginalni i atraktivni.

Pohvale našem hotelu na Plitvicama, ne znam kako se točno zove, ima jedan od najboljih suvenir dućana koje sam vidio, mogu se posramiti mnoga razvikanija turistička mjesta. [thumbsup]

Što će joj plišani pas Dalmatinac kad je mogla dobiti Dalmatinca od krvi i mesa?

A valjda se sirota počastila bar time… [lol]

SUMNJIVA GREENFIELD INVESTICIJA U TURIZAM……

Prateci razvoj SPA , RESORT , GOLF, ili kako se vec suvremeno zove kompleks zgrada, bazena
i unutarnjeg bazena , te okolnih apartmana u koji je navodno ulozeno 200 MIL kuna,namjenskih sredstava u TOPLICAMA SV. MARTIN NA MURI.. kao cest gost caffe bara , tamo , a i restorana povremeno..( kad ima konobara ..
UPUCUJEM NAJSTROZU KRITIKU NA PREVARU kojom se kupci pozivaju na uzitke koji im
se nude !
1. Kvalieta izvedenih objekata, posebice bazena je CISTI FUSERAJ …. djeca bi bolje postavila
keramiku …. dosta sve skromno i improvizirano podjeca na htijenja o visokom turizmu…
2. U restoranu nema osoblja .. desilo se mnogo puta da smo duze od 1 sata cekali jelo!
3. Apartmani su popunjeni niti 10 % kapaciteta, jer vidim otvorene terase i tocan broj
vozila…
4. Tereni za odbojku na pijesku su izvedeni takvim amaterizmom , da bi djeca na logorovanju
bolje poslozila rubove i podlogu…
5. Nikakav hotel nije gotov! Nema ni ceste do tamo… jednostavno se do hotela ne moze doci jer
nema puta kroz sumu do njega ..pokusala sam doci.
6. Od dva teniska igralista , jedno je pod vodom zbog lose izvedene podloge…
7. Gym dvorana je neki objektic, koji podjeca na Mc Donalds , ko na Ljubljanskoj…to ne radi jos uvijek!
8. 200 MIL KUNA …..ulozeno… Jel se neko najeo ludih gljiva… ?
9. Od fuseraja i slamperaja me boli glava i odem u jedini lijepi caffe bar …..i gledam prirodu..
JER..!
PRIRODA JE PRELIJEPA, a da je netko stvarno ulozio taj novac i da to postoji… cijeli
RESORT bi drugcije izgledao..i bio bi puno kvalitetnije napravljen…..
Resort.?……ma, obicne toplice!!!!!!! U mirnom i sumovitom predjelu …..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

New Report

Close