BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A šta se tu ima komemtirat


http://www.index.hr/vijesti/clanak/zabrana-posjeta-u-bolnici-jordanovac-zbog-sanadera/445040.aspx

no coment

Bravo Ivo. Razbolio si se na jahtici a još zbog tebe ljudi ne mogu posjetiti bolesnu obitelj i prijatelje. Hrvatska bajka. [thumbsup]

Sat s krokodilskom kožom, vrijedan 50.000 kuna, Bandić navodno nije prijavio u imovinskoj kartici. U kartici Bandić ima prijavljeno sedam satova
http://www.24sata.hr/news/clanak/bandic-je-ruku-okitio-sa-satom-vrijednim-50000-kn/129823/?context=naslovnica&web_page_id=main_page_news

Vani je hrana za 85 posto jeftinija nego u Hrvatskoj
http://www.24sata.hr/index.php

[thumbsup]Snažan rast Wall Streeta
Ulagači traže potvrdu da je dno recesije blizu

Vodeći burzovni indeksi na Wall Streetu u petak su porasli za više od jedan posto jer najnoviji podaci američke vlade o situaciji na tržištu rada pokazuju manje crnu sliku nego su se ulagači pribojavali, što je ojačalo nade da je najveće svjetsko gospodarstvo zaista na putu oporavka. [thumbsup] [smiley] [wink]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ddda9f82-f9c0-489b-ad55-d9b090e1a627

Kina nemilosrdno na korupciju: Pogubljen šef Pekinškog aerodroma

Kad bi kod nas ovako nebi bilo nikada korupcije i ovoga sranja.


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ddda9f82-f9c0-489b-ad55-d9b090e1a627

Kina nemilosrdno na korupciju: Pogubljen šef Pekinškog aerodroma

Kad bi kod nas ovako nebi bilo nikada korupcije i ovoga sranja.

Heheheh, a pazi ovog genijaca za burzu [lol]

Ipak 16 milijuna dolara zanemariva je svota u usporedbi s 260 milijuna dolatra za što Kina tereti drugog velikog igrača u trenutno najvećoj korupcijskoj aferi. Kang Rixin, koji je bio na čelu Kineske nacionalne nuklearne korporacije optužen je za pronevjeru 260 milijuna dolara koje je izgubio ulažući novac namijenjen za gradnju tri nuklearke na burzi.



http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=ddda9f82-f9c0-489b-ad55-d9b090e1a627

Kina nemilosrdno na korupciju: Pogubljen šef Pekinškog aerodroma

Kad bi kod nas ovako nebi bilo nikada korupcije i ovoga sranja.

Heheheh, a pazi ovog genijaca za burzu [lol]

Ipak 16 milijuna dolara zanemariva je svota u usporedbi s 260 milijuna dolatra za što Kina tereti drugog velikog igrača u trenutno najvećoj korupcijskoj aferi. Kang Rixin, koji je bio na čelu Kineske nacionalne nuklearne korporacije optužen je za pronevjeru 260 milijuna dolara koje je izgubio ulažući novac namijenjen za gradnju tri nuklearke na burzi.
[/quote]

tak se to radi.da se mjera primjeni kod nas ,morali bi osnoškolvci ići za zastupnike,nitko nebi ostao.

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

http://www.bankamagazine.hr/default.aspx?TabId=103&View=Details&ItemID=53437 ZATO OVA NASA BAGRA NECE MMF….

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

A Z – MIROVINSKI FOND

citiram….. nas je investicijski rezultat protekle godine iznosio – 9,06 % dok je prosjecni
gubitak mirovinskih fondova u Hrvatskoj iznosio – 12.50 % …
Bez obzira na tako tesku godinu iza nas ukupni prinos AZ fonda od osnivanja do danas iznosi
4.58 % . S obzirom na okolnosti , a ovakvim rezultatom mozemo biti umjereno zadovoljni…

…UMJERENO ZADOVOLJNI…. ??? Pa kako mogu tak otvoreno lagati ?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




Crobex-GAP

znači sutra bi morali rast da ga popunimo…..
[/quote]
Ništa mi ne moramo. Bilo bi lijepo, ali bojim se da ovo ide još dublje.
[/quote]

pajopatak, ovak si pisao 30.3 2009

Crobex je taman krenuo rast sa 1250, došao do nekih 1470, jedan dan, taman 30.03 ušao u jednodnevnu korekciju, buregđije pobrale za burek i bris van..
Naravno crobex krenuo dalje, izuo vas iz cipela, ostalo je povijest..

Nego čudno mi da nigdje kod vas eweteista ne vidim violinski ključ na grafu [shocked]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

I, jesam li igdje spominjao 1000 ili niže? Koliki su u to doba spominjali najcrnje scenarije, ja sam samo mislio da možda nema snage odmah za dalje. I unatoč tome u to doba sam bio podosta u dionicama. Ja nemam brdo love za razbacivanje ali sam barem u plusu za razliku od dosta njih. Taj rast sam mogao iskoristiti i bolje ali zadovoljan sam s učinjenim.
Uostalom i tvoj informator s ewt-a ti je mogao reći da sam zadovoljan tim rastom i onime što sam u to doba nadoknadio.
A ti ako nemaš pametnija posla nego prekapati cijele dane po logovima tvoj problem. Pređi s dizela na ložu, bolje dimi!

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

ni zlovencima ne cvatu ruže i oni će uvesti nove poreze……..

Gubitka posla boji se 27 posto Slovenaca

Manjak u državnoj blagajni Slovenije za prvih šest mjeseci dosegnuo je 992 milijuna eura, više od polovice deficita predviđenog za cijelu godinu

Bankamagazin / Hina
Ispiši
Veličina slova: Smanji tekst Povečaj tekst

Slovenci većinom nisu zabrinuti da bi zbog ekonomske krize mogli ostati bez radnog mjesta, ali nemaju niti ušteđena sredstva za slučaj da se nađu u toj situaciji, pokazala je anketa koju je u ponedjeljak objavilo ljubljansko "Delo".

Iako je broj nezaposlenih povećan za 40 posto u odnosu na prošlu godinu, sa sve većim brojem poduzeća koja su pred stečajem, samo je 27 posto ispitanika navelo da se boji gubitka posla, a 72 posto da ih to ne brine.

Istodobno, 38 posto ispitanika navodi da štede za slučaj da ostanu bez posla ili da im se smanje plaće, dok ostali takvu mogućnost nisu predvidjeli.

Anketa je pokazala da većina ispitanika smatra kako bi uštede trebala napraviti država smanjivanjem administracije i broja državnih proslava, a ljuti ih i mogućnost da bi država zbog neispunjavanja Kyotskog protokola mogla od strane Europske unije biti kažnjena s 80 milijuna eura.

Slovenski mediji u ponedjeljak su objavili vladine podatke koji govore o vrlo velikom proračunskom deficitu u prvoj polovici ove godine zbog čega će na jesen možda biti potrebne dodatne mjere.

Tako je manjak u državnoj blagajni za prvih šest mjeseci dosegnuo 992 milijuna eura, više od polovice deficita predviđenog za cijelu godinu.

Prema drugom rebalansu proračuna, što ga je sredinom prošlog mjeseca prihvatio parlament, deficit proračuna u ovoj bi godini trebao iznositi 1,85 milijardi eura, odnosno 5 posto BDP-a.

Deficit u prvoj polovici godine u prvom je redu rezultat velikog pada poreznih prihoda, ali i velikog porasta tzv. socijalnih transfera.

Riječ je u prvom redu o subvenciji vlade poslodavcima u skraćivanju radnog vremena i slanju privremeno nezaposlenih na čekanje, a u tu je svrhu ove godine predviđen trošak od 120 milijuna eura. U taj je program uključeno oko 700 poslodavaca i 65.000 radnika, a vlada tvrdi da je tako spriječen još veći porast nezaposlenosti u ovoj godini.

Pahorov ministar za europske poslove Mitja Gaspari izjavio je nedavno da vlada neće povećavati poreze, ali će smanjivati doprinose poslodavcima na socijalnu sigurnost zaposlenih, a razmišlja se i o većem oporezivanju profita iz poslovanja i vlasnika nekretnina.

sve su to "zlatni dečki" iscenirali

New Report

Close