BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


autoput zagreb macelj je najskuplji na svijetu, dok je tako nemamo šta drugima gledat u dvorište, da dignu 100% cijenu vinjete opet je jeftinije nego redovito putovat zg-macelj.

Opcenito su nase cestarine bitno vece neg slovenske tak da mi u biti nemamo njima sto drobiti. Ono sto me uzasno iritira kod slovenskih vinjeta jest relacija Macelj-Šentilj gdje za 12km autoceste moras platit vinjetu. E to je prvoklasna svinjarija.

Usput, ZG-Macelj je jedini autoput koji ne mozes u cjelosti vise izbjeci ni da hoces.



autoput zagreb macelj je najskuplji na svijetu, dok je tako nemamo šta drugima gledat u dvorište, da dignu 100% cijenu vinjete opet je jeftinije nego redovito putovat zg-macelj.

Opcenito su nase cestarine bitno vece neg slovenske tak da mi u biti nemamo njima sto drobiti. Ono sto me uzasno iritira kod slovenskih vinjeta jest relacija Macelj-Šentilj gdje za 12km autoceste moras platit vinjetu. E to je prvoklasna svinjarija.
[/quote]
gotov je autoput od maribora do ptuja, tak je sad sve u autoputu osim maribora i par km do HR granice.




autoput zagreb macelj je najskuplji na svijetu, dok je tako nemamo šta drugima gledat u dvorište, da dignu 100% cijenu vinjete opet je jeftinije nego redovito putovat zg-macelj.

Opcenito su nase cestarine bitno vece neg slovenske tak da mi u biti nemamo njima sto drobiti. Ono sto me uzasno iritira kod slovenskih vinjeta jest relacija Macelj-Šentilj gdje za 12km autoceste moras platit vinjetu. E to je prvoklasna svinjarija.
[/quote]
gotov je autoput od maribora do ptuja, tak je sad sve u autoputu osim maribora i par km do HR granice.
[/quote]

A jel? To nisam znao jer prosle godine kad sam zadnji put tuda isao ga nije bilo.





autoput zagreb macelj je najskuplji na svijetu, dok je tako nemamo šta drugima gledat u dvorište, da dignu 100% cijenu vinjete opet je jeftinije nego redovito putovat zg-macelj.

Opcenito su nase cestarine bitno vece neg slovenske tak da mi u biti nemamo njima sto drobiti. Ono sto me uzasno iritira kod slovenskih vinjeta jest relacija Macelj-Šentilj gdje za 12km autoceste moras platit vinjetu. E to je prvoklasna svinjarija.
[/quote]
gotov je autoput od maribora do ptuja, tak je sad sve u autoputu osim maribora i par km do HR granice.
[/quote]

A jel? To nisam znao jer prosle godine kad sam zadnji put tuda isao ga nije bilo.
[/quote]
da, ne vidi se sa stare ceste, ide iza onih sela sa smješnim imenima. [lol]
al i dalje je najgori čep prije maribora kod onog semafora.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Što je s dalekovodom, izvještaj je rekordni a sve stoji

Normalno da stoji. Došlo ljudima iz određenog organa u glavu da 90% naših preduzeća počiva na dogovorima s kriminalnim (državnim; vidi HDZ) strukturama. Pa gdje bi naša građevina bila da nije bilo Smradanera i stotina nebuloznih projekata isisavanja (pranja) novaca od poreznih obveznika (vidi Pelješac, Arena ZG, autocesta Split – Dubrovnik, rukometno prvenstvo,….). Kad gospodarstvo (što je to uopće u RH, postoji li takvo biće?) bude isisano do zadnje kapi krvi, pa što će mili građevinari graditi tada i tko će to financirati?

Hell is Empty and all the Devils are Here

@alien
kolega ajmo reci da se slazem u svemu osim da je sad maglovitije nego 1992godine no dobro da i kuna popusti kakav bi to efekt bio na TK??sanader ili bez njega mislim da bitnije promjene nema moze biti samo bolje jer gore od onog neznam dali je moglo,prva greska zaduzivanje kod domacih banaka mozda i najgori potez vlade jer su banke tim potezom ostale bez dobrog dijela novca kojim bi se finacirali gospodarski projekti i s tim se slazem bilo je gresaka…ja kolega ne govorim o situaciji za mjesec dana nego za sljedecu godinu,za mjesec dana me ne zanima sto ce biti,zanima me samo u sta ulazem fundamentalno ,naravno da su mozda neke dionice preskupe i sada ali samo ako im visi mac stecaja nad vratom,naravno one ce ako prezive vjerojatno donositi i najvecu dobit….oni koji kazu da je smijesno ono sto pisem,evo samo bih napomenuo da su meni bili smijesni oni koji su tvvrdili da idemo pravo up ,nebo je granica u vrijeme dok je u US bilo trziste nekretnina u raspadu i na prag im kucala financijska kriza,a bilo je za predpostaviti da pad najveceg svijetskog gospodarstva vuce pad i onih koji uvelike izvoze tamo pa tako lancanom eakcijom i ostala trzista,tad se uvelike pisalo da je nebo granica,kolega sad je ista prica ali s obrnutim predznakom,ameri sad staju na noge dok kod nas se prica o katastrofi,velim nekako me podsjeca na 2007 ali obrnutim predznakom…da se jos samo vratim na ove koji ce prodavati ionice jer nemaju sto jesti,mislim kolega da su oni davno prodali,vecina margina je popucalo, ostali su samo trejderi u igri,dugorocni kojim mislim da trenutacno ne pada na pamet prodaja i oni koji su izasli na vrijeme pa su u kešu zele dokup i imaju zivaca cekati istresanje…pozz kolega i kao sto velim ovo nije nagovor na nista svatko neka radi kako misli da je za njega najbolje,jer ovo je odraz mojega misljenja koje moze biti i pogresno…pozz

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Možda nije mjesto ali…evo jedno pitanje.
Može li netko tko stvarno zna ali ne da umišlja da zna, objasniti zdravo seljački šta je to "ročnica"?


Možda nije mjesto ali…evo jedno pitanje.
Može li netko tko stvarno zna ali ne da umišlja da zna, objasniti zdravo seljački šta je to "ročnica"?

Djevojka koja služi vojni rok. vojnikinja ili ti ga čistačica pušaka-zdravo seljački.

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)



Možda nije mjesto ali…evo jedno pitanje.
Može li netko tko stvarno zna ali ne da umišlja da zna, objasniti zdravo seljački šta je to "ročnica"?

Djevojka koja služi vojni rok. vojnikinja ili ti ga čistačica pušaka-zdravo seljački.
[/quote]

hahahaha….onda je "unaprednica" ročnica koja se nagnula prema naprijed [lol]

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Evo malo zanimljivosti kako se vode javna poduzeća u Hrvata:

HEP dobit 2004: 61,4 mil.eur dobit 2008: -1.8 mil. eur
FINA dobit 2004: 13,7 mil.eur dobit 2008: -4.8 mil. eur
CRAL dobit 2004: 5 mil.eur dobit 2008: -12.4 mil. eur
HL dobit 2004: 8,3 mil.eur dobit 2008: 4,1 mil. eur
HP dobit 2004: -16,9 mil.eur dobit 2008: -34 mil. eur
VODE dobit 2004: 1.8 mil.eur dobit 2008: -3,4 mil. eur

itd, itd…

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

El Febo, 28.07.2009. u 16:19
srušili su ga mafija i kriminalci koji vladaju ovom burzom a ja sam jedan od poštenih partizana koji brani svoju domovinu na prvim crtama bojišnice i stojim na bidu Vijadukta. zapravo… sjedim u bageru…

onda umjesto što trkeljaš radije prijeđi na dizalicu

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


governor, 28.07.2009. u 16:19
srušili su ga mafija i kriminalci koji vladaju ovom burzom a ja sam jedan od poštenih partizana koji brani svoju domovinu na prvim crtama bojišnice i stojim na bidu Vijadukta. zapravo… sjedim u bageru…

onda umjesto što trkeljaš radije prijeđi na dizalicu
[/quote]

nisam još položio za dizalicu

I'LL BE BACK

New Report

Close