BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Samo jedna stvar,
u dionicama sam i neću prodavati 100%, a dodjoj i sampras znaju i zakaj! [lol]

Naime, ja se jesam ukrcao u 3 mjesecu, ali kada je crobex dostigao razinu od 1600 jednostavno je prestao rasti, a USA je nastavila svoj rast i tako nakon desetak dana crobexovog mirovanja ja sam popiz…. i sve prodao jer sam mislio da će USA dole i da je rast gotov.

Ovih dana je situacija ista, svijet raste a crobex stagnira, te mi sve smrdi da će se ponoviti ista situacija.

A te fore da je Hrvatsa u banani, taj koji je to tek sada shvatio bolje bi bilo da proda sve dionice i napusti cijelu ekonomiju i krene uzgajati ovce i krave jer će mu to bolje ići. Za ovo stanje znamo i više od pola godine, stoga barem meni ništa nije novo (osim kaj je dr. Ivo digo sidro i napustio brod).

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

@pobjeda
tak nesto sam sinoc pisao,neda mi se boriti s vjetrenjacama,ionak se nist ne mijenja na stvari,sve dok ima vani kesa na racunima meni je super,a nekak mi se cini da ga ima dosta…ovi koji govore kako nam se sprema apokalipsa treba mozda napomenuti da smo proslu godinu imali rekordnu dobit pa nam je index potonuo cca 75% …..tad se kupovala buducnost kao i sad…pozz kolega drago mi je da ima jos budnih… [thumbsup]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

hebi jednom prodaš puno puno prerano drugi put nebum…
sva sreća kaj sam se bio nakrcao opet na 1800…ali sam propusti 20-30% rasta ako ne i više (na igh pun k…. više od 30%)….ali kaj je tu je..

idemo dalje…
ja više niti ne pratim burzu jer nema smisla….

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

KRIZNI POREZ I OBRACUN DOHOTKA

Molim knjigovodje i racunovodje na forumu, da objasne NOVI NAMET u izracunu
dohotka. Imamo UGovore o radu o isplati NETTO FIKSNIH PRIMANJA….
Dakle, prihvatili smo na svoj teret kao poslodavci sve obaveze za isplatu / pa i OSOBNE
POREZE svakog djelatnika…
No, porezima nikad kraja………. hocu morati raditi anex ugovoru o radu ili nekako
mogu skinuti s netto primanja taj KRIZNI POREZ …. da ne bude kao PRIREZ !!!

ZNA NETKO NESTO O TOME…. Muka mi je od NAMETA I POREZA NA TERET POSLOVANJA !!!!!!!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

http://www.poslovni.hr/122200.aspx ipak mozemo izbjeci nove namete… [rolleyes]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Porez na kapitalnu dobit mi je ok kao i porez na kamate, ali porez na dividendu ne jer se radi o novcu koji je već oporezovan kroz stopu poreza na dobit

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.index.hr/vijesti/clanak.aspx?id=442686

mene moderiraju a tvrdim da je jako vazno jel nam jaca polupala tanjere jel se preti nema placa…
mnogi nisu zaradili svoju vec barem 10 godina i mog komsiju penzionisalo ga s penziom 3350 a a zadnju uplatu imal u socijalistickoj republici pa oso u svoju krajinu, do 95-te malo gado sisacku rafineriju…
bio je vidovit, znao je da cemo to ionak prodat

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://www.seebiz.eu/hr/politika/friscic-sanader-mi-je-najavio-ostavku-tri-dana-ranije,51574.html
Nismo imali definirani stav oko zakona. Bajs je rekao, „ako dignem ruku protiv, a živim u sretnoj obiteljskoj zajednici i očekujemo bebu, postat ću tema rasprave“, na što sam mu ja rekao da pričeka, da zakon ide u proceduru. Žao mi je što nije uspio izbjeći da izloži svoju obitelj javnoj raspravi. Rekao je kako se u Vladi neće protiviti kako ne bi skretao pozornost na svoj status i status svoje obitelji. Ja mu nisam sugerirao da postupi drugačije – rekao je Friščić.

kolko glup moras biti da donosis zakone po osobnom nahodenju kak tebi pase i to jos javno kazes
frileta za precednika

najgore se svadat s budalom, prvo te spusti na svoju razinu pa te dotuce iskustvom

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

http://seebiz.eu/hr/makroekonomija/hrvatska/mesic-ne-treba-nam-krizni-porez-vec-izlazak-iz-krize,51599.html


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
http://www.seebiz.eu/hr/politika/friscic-sanader-mi-je-najavio-ostavku-tri-dana-ranije,51574.html
Nismo imali definirani stav oko zakona. Bajs je rekao, „ako dignem ruku protiv, a živim u sretnoj obiteljskoj zajednici i očekujemo bebu, postat ću tema rasprave“, na što sam mu ja rekao da pričeka, da zakon ide u proceduru. Žao mi je što nije uspio izbjeći da izloži svoju obitelj javnoj raspravi. Rekao je kako se u Vladi neće protiviti kako ne bi skretao pozornost na svoj status i status svoje obitelji. Ja mu nisam sugerirao da postupi drugačije – rekao je Friščić.

kolko glup moras biti da donosis zakone po osobnom nahodenju kak tebi pase i to jos javno kazes
frileta za precednika

to je samo još jedan dokaz u čijem interesu ova i ovakva vlada donosi zakone – kmetovi su tu samo da zadovolje njihove osobne potrebe.
I nije on glup, iako je strašno što je to javno rekao, zna on da pod sobom ima glup narod, koji će i tako javno izrečeno priznanje popušiti.

22.07.09. Starost: 2 h
Devalvacija kao izlaz

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=43919&tx_ttnews%5BbackPid%5D=38&cHash=61c4ee59e9

Svakim padom burze ,sve više ulažem u znanje, iščekivajući onaj dan koji će mi donijeti godine veselja... ;)

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Mene može pokolebat jedino ova naša burza..
Nikaj me u životu nije uspjelo toliko iživcirati
i razočarati
uvjek moramo u svemu biti najgori…

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close