BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)




pod krinkom izazivanja požara

Pod krinkom? A inace nas bas briga za pozare? A i pozari ne uzrokuju emisiju CO2?
[/quote]
Ne razumiješ. Požar možeš izazvati i zimi a kod nas je ograničenje samo u ljetnim mjesecima i baš nigdje se ne spominje CO2 dok je u drugim zemljama to jasno napomenuto. Ne smiješ paliti ni ti na zaštićenom mjestu u svom vrtu. Kompostiranje razumiješ… da ne spamam temu dok tebi objasnim o čemu je tu riječ.
[/quote]

Hm.
Napisao si "pod krinkom". Što će reći, mi u stvari brinemo za emisiju CO2, ali nismo to htjeli jasno objaviti, već "pod krinkom" zaštite od požara u ljetnim mjesecima zapravo čuvamo okoliš od CO2. Mislim da si na krivom tragu. I da je lakše generalno zabranit spaljivanje lišća, trave i korova (pa makar i samo u ljetnim mjesecima) nego navoditi u kakvim dvorištima i uvjetima je spaljivanje dozvoljeno.
I ne moraš mi više objašnjavati u čemu je riječ. To je OK.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Jesu li umirovljenici napustili vladu

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Jesu li umirovljenici napustili vladu


još nisu,ali …………………………………….

http://www.vecernji.hr/vijesti/umirovljenici-traze-uvodenje-poreza-luksuz-kapitalnu-dobit-clanak-4979

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/umirovljenici-traze-prosvjede-kako-bi-vladi-rekli-ne.html

ja nisam još čuo da negdje postoji stranka umirovljenika koja drži jednu vladu na površinu
penzici i manjinci, ovo da nije tužno bilo bi smiješno

uopće ne znam čemu ova lakrdija od države, zar nije bolje da nas nijemci i talijani službeno pripoje sebi

Postanite Eu-robovi

Slažem se kolega borism, trebalo bi ukinut ovu državu i tražit da nas pod okrilje uzme jedna razvijena zapadna država, te dan nam govore što da radimo i da oni vladaju. Moralo bi bit bolje, jer ova naša država je gnjusna gdje umirovljenik s 40 godina staža dobije 2000 kn penzije, lažni invalid 6000 kn, a 1m2 stana je 2000+ eura (u Splitu), čovjek koji je čuvao ovce početkom 90tih milijuner itd.

Imam fantomske dionice

zivko stedi zdravlje
nema veze cijena na burzi s temeljnom vrijednosti

ako ne vjerujes meni to ti pise Soros a on valjda zna bolje od svih nas zajedno

Postanite Eu-robovi


Slažem se kolega borism, trebalo bi ukinut ovu državu i tražit da nas pod okrilje uzme jedna razvijena zapadna država, te dan nam govore što da radimo i da oni vladaju. Moralo bi bit bolje, jer ova naša država je gnjusna gdje umirovljenik s 40 godina staža dobije 2000 kn penzije, lažni invalid 6000 kn, a 1m2 stana je 2000+ eura (u Splitu), čovjek koji je čuvao ovce početkom 90tih milijuner itd.

zivko zaslužio si puno više od stotice.


Slažem se kolega borism, trebalo bi ukinut ovu državu i tražit da nas pod okrilje uzme jedna razvijena zapadna država, te dan nam govore što da radimo i da oni vladaju. Moralo bi bit bolje, jer ova naša država je gnjusna gdje umirovljenik s 40 godina staža dobije 2000 kn penzije, lažni invalid 6000 kn, a 1m2 stana je 2000+ eura (u Splitu), čovjek koji je čuvao ovce početkom 90tih milijuner itd.

dragi i nadasve cijenjeni kolega zivko
pa nije tako sve crno…………..
treba strplenja sljedecih 50tak godina i sve ce biti ok
pofuk
p.s. zadnjih 2 tjedna sam razmisljo i koncano cu izaci na izbore
glasat cu za doktora ivu sanadera
pa covjek je isti ja

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

Čemu toliko drukanje ovdje ,daj realno sagledajte situaciju u državi.Ljudima su upitni prihodi več od iduće plaće i mirovine a vi se nadate nećemu.Tko če to kupovati ,tko če dizati dionice

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


Čemu toliko drukanje ovdje ,daj realno sagledajte situaciju u državi.Ljudima su upitni prihodi več od iduće plaće i mirovine a vi se nadate nećemu.Tko če to kupovati ,tko če dizati dionice

a ovo šta ti pišeš nije drukanje?! ima li neko osjećaj da bi dotični kupio JDPL ali malo niže?

luke, brodovi...

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


Čemu toliko drukanje ovdje ,daj realno sagledajte situaciju u državi.Ljudima su upitni prihodi več od iduće plaće i mirovine a vi se nadate nećemu.Tko če to kupovati ,tko če dizati dionice

Auu…, pa Anricome zar ti misliš da ti ljudi kojima egzistencija ovisi o plaćama i mirovinama kupuju dionice i dižu burzu.., promete…, uhhhhh…..

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)



Čemu toliko drukanje ovdje ,daj realno sagledajte situaciju u državi.Ljudima su upitni prihodi več od iduće plaće i mirovine a vi se nadate nećemu.Tko če to kupovati ,tko če dizati dionice

Auu…, pa Anricome zar ti misliš da ti ljudi kojima egzistencija ovisi o plaćama i mirovinama kupuju dionice i dižu burzu.., promete…, uhhhhh…..
[/quote]
Pa znaći da su na burzi obda oni koji su pokrali državu pa imaju viška love

New Report

Close