BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@governor
Budi siguran da ću izabrati pravi trenutak [tongue]

Eto i mene nazad, da vas sve lijepo pozdravim kao prvo.
Kao što sam i najavio, bio sam ambasador hrvatskog turizma i to više nego uspješno.

U dalekim južnim krajevima ukazao sam na neke nedostatke turizma im, i naravno objasnio da u lijepoj našoj takvo nešto negativno nije moguće. Kako to i ide u aktivnoj prodaji prednosti naglasi, nedostatke prešuti, pa sam tako i ja.
Nadalje, podijeljeno je par kapa sa kockicama, ciljano na one koji su izloženi suncu svaki dan ( beach boysi ), kako bi reklama bila svakodnevna prema turistima. Kad kažete da ste iz Hrvatske ništa novo, svi znaju za nogomet i… Šukera..

Konkretni rezultati postignuti su na primjeru tri francuske turistkinje, koje naime nikada nisu bile u lijepoj našoj.
Razmijenjeni su osobni podaci, očekuje se dolazak istih, možda već ove godine.

A što da vam kažem, doma je najljepše, jedino vremenska prognoza ponekad nije idealna za odmor. Ali i vani je dobro, sve ima svoje prednosti i mane, ovisi s koje strane gledaš.
To je kao da promatrate neku dionicu.
Evo jedne mane,recimo tamo gdje sam ja bio neki imaju čudan način zarade love ( poneki istina jedan jedini je bio, ali ih vjerojatno ima još takvih ). Prvo kažu da je besplatno ( konkretno ping pong ). Pa onda igraš i vratiš rekete, te tražiš povrat kaucije ( nekih 50 -tak kuna ).
A tada nasmiješeni dečko kaže…o….my frend . where are you from…..kada kažete iz Croatia, naravno da smo odmah braća od rođenja,pa sad, ovih 50 kuna bi trebalo bratski podijeliti on meni vrati 25, a ja njemu ostavim 25. Iako sam poznat po tome da volim ostaviti, bilo bakšiš ( ako se zasluži ), bilo prosjaku na cesti, ali nikako ne volim pritisak bilo kojeg tipa, odnosno otimačinu kao u ovom slučaju, evo kako je to završilo…rekao sam svom novom bratu neka vrati lovu, još uvijek smo ipak novopečeni burazi, a on nikako da vrati…rekoh ok…žurim na većeru.
Sutra se sretnemo i kažem mu da mi duguje 60 kuna, iznenađeno pita da zašto.
Kažem buraz ja sam ti bankar u Croatia, kamate su kod nas svakodnevna pojava, premda kod vas toga nema. Mislio je da se šalim..naravno.
Treći dan sam rekao da je dug narastao na 70 kuna ( preračunato u našoj valuti ), i rekoh mu da do zadnjeg dana taj dug može narasti na maksimalno 150 kuna, neka se ne boji. Više ne.Upozorio sam ga i na sredstvo osiguranja koje imam, naime radilo se o jednoj priličnoj neugodnosti koju bi mu priredio zadnjeg dana mog odmora i to pred svom svitom turista..
I na kraju…zemlja kakve je…sve je u pogađanju, na kraju smo se i pogodili, vratio mi je ca. 55 kuna.
Nije puno, ali čovjeka veseli, zarada od 5 kuna, od lopova prve klase.U stvari kad se malo bolje razmisli to je čistih 10 % u tri dana.Nešto kao i u burze u hrvata.

Eh da, ovo je prvi puta nakon podosta godina da nisam imao doticaja sa burzom jedno vrijeme.
Prolazio sam kroz teška iskušenja ali preživio sam na sreću. I zdrafv sam.

Boja je naravno tu, lepi sam ko slika. [smiley]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Iako sam poznat po tome da volim ostaviti, bilo bakšiš ( ako se zasluži ), bilo prosjaku na cesti, ali nikako ne volim pritisak bilo kojeg tipa, odnosno otimačinu kao u ovom slučaju, evo kako je to završilo…rekao sam svom novom bratu neka vrati lovu, još uvijek smo ipak novopečeni burazi, a on nikako da vrati…rekoh ok…žurim na većeru. link


Eto i mene nazad, da vas sve lijepo pozdravim kao prvo.
Kao što sam i najavio, bio sam ambasador hrvatskog turizma i to više nego uspješno.

U dalekim južnim krajevima ukazao sam na neke nedostatke turizma im, i naravno objasnio da u lijepoj našoj takvo nešto negativno nije moguće. Kako to i ide u aktivnoj prodaji prednosti naglasi, nedostatke prešuti, pa sam tako i ja.
Nadalje, podijeljeno je par kapa sa kockicama, ciljano na one koji su izloženi suncu svaki dan ( beach boysi ), kako bi reklama bila svakodnevna prema turistima. Kad kažete da ste iz Hrvatske ništa novo, svi znaju za nogomet i… Šukera..

Konkretni rezultati postignuti su na primjeru tri francuske turistkinje, koje naime nikada nisu bile u lijepoj našoj.
Razmijenjeni su osobni podaci, očekuje se dolazak istih, možda već ove godine.

A što da vam kažem, doma je najljepše, jedino vremenska prognoza ponekad nije idealna za odmor. Ali i vani je dobro, sve ima svoje prednosti i mane, ovisi s koje strane gledaš.
To je kao da promatrate neku dionicu.
Evo jedne mane,recimo tamo gdje sam ja bio neki imaju čudan način zarade love ( poneki istina jedan jedini je bio, ali ih vjerojatno ima još takvih ). Prvo kažu da je besplatno ( konkretno ping pong ). Pa onda igraš i vratiš rekete, te tražiš povrat kaucije ( nekih 50 -tak kuna ).
A tada nasmiješeni dečko kaže…o….my frend . where are you from…..kada kažete iz Croatia, naravno da smo odmah braća od rođenja,pa sad, ovih 50 kuna bi trebalo bratski podijeliti on meni vrati 25, a ja njemu ostavim 25. Iako sam poznat po tome da volim ostaviti, bilo bakšiš ( ako se zasluži ), bilo prosjaku na cesti, ali nikako ne volim pritisak bilo kojeg tipa, odnosno otimačinu kao u ovom slučaju, evo kako je to završilo…rekao sam svom novom bratu neka vrati lovu, još uvijek smo ipak novopečeni burazi, a on nikako da vrati…rekoh ok…žurim na većeru.
Sutra se sretnemo i kažem mu da mi duguje 60 kuna, iznenađeno pita da zašto.
Kažem buraz ja sam ti bankar u Croatia, kamate su kod nas svakodnevna pojava, premda kod vas toga nema. Mislio je da se šalim..naravno.
Treći dan sam rekao da je dug narastao na 70 kuna ( preračunato u našoj valuti ), i rekoh mu da do zadnjeg dana taj dug može narasti na maksimalno 150 kuna, neka se ne boji. Više ne.Upozorio sam ga i na sredstvo osiguranja koje imam, naime radilo se o jednoj priličnoj neugodnosti koju bi mu priredio zadnjeg dana mog odmora i to pred svom svitom turista..
I na kraju…zemlja kakve je…sve je u pogađanju, na kraju smo se i pogodili, vratio mi je ca. 55 kuna.
Nije puno, ali čovjeka veseli, zarada od 5 kuna, od lopova prve klase.U stvari kad se malo bolje razmisli to je čistih 10 % u tri dana.Nešto kao i u burze u hrvata.

Eh da, ovo je prvi puta nakon podosta godina da nisam imao doticaja sa burzom jedno vrijeme.
Prolazio sam kroz teška iskušenja ali preživio sam na sreću. I zdrafv sam.

Boja je naravno tu, lepi sam ko slika. [smiley]

Kompa tebe je odnjelo, tak je i meni kad šimpu skaknkaru, brijem da sam out of space [lol] [thumbsup], a u stvari zat(k)ucana banana sam.

ma lako je za pingač plavi al jesi se ti pazio od svinjske gripe
da te nije možda tvoj novi brat zarazio nekom bolestinom

i kaj si ti išel vanka kad vidiš da je ovdije u rh borba za svakoga turista i naturista

Postanite Eu-robovi


Eto i mene nazad, da vas sve lijepo pozdravim k

Konkretni rezultati postignuti su na primjeru tri francuske turistkinje, koje naime nikada nisu bile u lijepoj našoj.
Raz
Treći dan sam rekao da je dug narastao na 70 kuna ( preračunato u našoj valuti ), i rekoh mu da do zadnjeg dana taj dug može narasti na maksimalno 150 kuna, neka se ne boji. Više ne.Upozorio sam ga i na sredstvo osiguranja koje imam, naime radilo se o jednoj priličnoj neugodnosti koju bi mu priredio zadnjeg dana mog odmora i to pred svom svitom turista..
I na kraju…zemlja kakve je…sve je u pogađanju, na kraju smo se i pogodili, vratio mi je ca. 55 kuna.
Nije puno, ali čovjeka veseli, zarada od 5 kuna, od lopova prve klase.U stvari kad se malo bolje razmisli to je čistih 10 % u tri dana.Nešto kao i u burze u hrvata.

Eh da, ovo je prvi puta nakon podosta godina da nisam imao doticaja sa burzom jedno vrijeme.
Prolazio sam kroz teška iskušenja ali preživio sam na sreću. I zdrafv sam.

Boja je naravno tu, lepi sam ko slika. [smiley]

Tako je, bravo, to je taj naš bankarski duh…………………….šteta što te Ivana nije na vrijeme upoznala………. ona ima dužnika sve u šesnaest [wink]

Tako je, bravo, to je taj naš bankarski duh…………………….šteta što te Ivana nije na vrijeme upoznala………. ona ima dužnika sve u šesnaest [wink]

Dragi kolega, ja vam se ipak time ne bavim a nikada i nisam.
A niti tako izgledam u živo, više sam slatkica otprilike, nego nekakav namgrgođeni grubijan.
Ali znam biti prilično uvjerljiv..

[wink]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Tako je, bravo, to je taj naš bankarski duh…………………….šteta što te Ivana nije na vrijeme upoznala………. ona ima dužnika sve u šesnaest [wink]

Dragi kolega, ja vam se ipak time ne bavim a nikada i nisam.
A niti tako izgledam u živo, više sam slatkica otprilike, nego nekakav namgrgođeni grubijan.
Ali znam biti prilično uvjerljiv..

[wink]
[/quote]

Daj molim te uvjeri Jacu da mi ne sukne trošarinu na mobitel………….. [wink]

Odlicna reklama za nas turizam – dodjite u HR jer ovdje plindramo bolje neg vani. Svaka cast Plavi, uvjeren sam da ce "brace" s kakvima si imao posla doci u nezamislivom broju k nama. Da ih se oplindra.


ma lako je za pingač plavi al jesi se ti pazio od svinjske gripe
da te nije možda tvoj novi brat zarazio nekom bolestinom

i kaj si ti išel vanka kad vidiš da je ovdije u rh borba za svakoga turista i naturista

Gle kaj da ti kažem, ja volim otići malo van vidjeti kako je to, a posebno u ova teška vremena, mislim da ću više pridonjeti našem turizmu kao ambasador, nego kao turist u lijepoj našoj.
Uostalom pogle vremena kod nas, hotela pod vedrima nebom kako smo to nekada zvali, bojim se da je malo ove godine..

A uostalom vani je zanimljivije, ima turista sa svih strana svijeta, ima i komšija iz susjedstva ponešto,pa evo jedne dogodovštine na plaži.. tamo negdje oko 12 sati usred dana par komšija se valjda probudilo i krenulo na plažu potražiti svoje mjesto pod palmicom, kad tamo vidi vraga nema slobodnog mjesta, barem ne ispod palme.
i jedan pametan se sjeti, pa kaže… e bre ajde da mi stanemo na nečiju ležalju i pravimo se blesavi, pa šta bude..

I tako je i bilo, predugo je sad da ispričam ostatak priče, uglavnom posjednici ručnika i ležaljki bila je jedna ruska obitelj..

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Odlicna reklama za nas turizam – dodjite u HR jer ovdje plindramo bolje neg vani. Svaka cast Plavi, uvjeren sam da ce "brace" s kakvima si imao posla doci u nezamislivom broju k nama. Da ih se oplindra.

Nisam ja braću pozivao da dođu, oni nemaju para za tako dalek put, nego sam komunicirao sa turistima iz cijelog svijeta.
Jel Ti sumnjaš u moju moć uvjeravanja?

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Kompa tebe je odnjelo, tak je i meni kad šimpu skaknkaru, brijem da sam out of space [lol] [thumbsup], a u stvari zat(k)ucana banana sam.

Odnjelo me više puta.
Naime, valovi su bili takvi da kad te poklopi kao da si dobio pristojnu šamarčinu, a odnese te kako gdje i kako kada. Treba pratiti smjer i jačinu valova sl. kao i na burzi BRA analizu, evo pogledaj recimo sada ADPL… smjer i jačinu naravno…

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close