BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

dragi gdine pofuk,

na temi ležerno ste obećali posjetiti me ovo ljeto. čekam.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Dali se tikva koristi za američku noć vještica


Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Dali se tikva koristi za američku noć vještica


tikva ili bundeva
http://www.coolinarika.com/namirnica/bundeva
eto za sad ovoliko a da li se koristi za američku noć vjestica cu Vam javiti za koji minut jer sam zvao frenda koji ima frenda mirovinca koji mi se cini da vec godinama miruje(kako mu i samo ime kaze) i reko sam mu nek pita tog svog zemu da mu pogleda na blumbergu da li se u americi koristi tikva za noc vestica
pofuk
prijatan dan


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize




@zxinfo

kolega, možete li mi reći kakvu to Sferu koristite i na koju foru imate današnje podatke?
Ja imam betu, a vi alfu… je li u tome caka?
Jeste vi iz Sfere ili se to može negdje preuzeti? Možete li to podijeliti s nama? :))

koliko sam ja upoznat sa situacijom i vi možete koristiti alfu… ja sam je preuzeo na njihovim stranicama. Dobio sam poziv od njih poziv da je preuzmem: Vaš link

Ne znam zašto vi niste dobili mail.. ali eto… sad imate.

[/quote]

i dalje imam podatke od jučer… [undecid]
[/quote]

ah, da, sad vidim… treba poslati mail i tražiti aktivaciju dnevnih podataka… ko mi je kriv kad ne čitam [smiley]

Zahvaljujem na informacijama! [thumbsup]




Ja živim u 360m2, samo da bi osvjeižio pročelje i to bez građ. radova, samo farbanje i skela, mi treba 30k kn, a gdje su tek ostali popravci….ništa ispod 10k kn …i na sve to platim Pdv pa ti izračunaj koliko državi daje netko sa 4k prihoda a koliko ovi drugi!

Bez ljutnje kolega ali jel vas netko puskom tjerao da zivite u 360m2? Ova spika vasa mi zvuci ko da imate ferrarija a onda placete sto puno trosi goriva i sto mu je skup servis.
[/quote]

Uopće mi nije jasno zašto si zaključio da se žalim, ja ne kukam, meni je život jako dobro posložen i nitko to nije napravio umijesto mene, a da sam se zadovoljavao sa 4k ili pak 10k mj. prihoda sada bi tu kukao zajedno sa sindikatima!!!
Inaće, moja kuća datira iz 1860 te je zaštićeni spomenik kulture, temeljito je renovirana i dijelom prenamjenjena u poslovne namjene, tako da u stvari održava samu sebe te još poprilično ostane.

Ono što sam htijeo reči sa postom koji pogrešno tumačiš-ite je to da drž ne smije dodatno oporezivati ambiciozne i uspješne poduzetnike sa nekim posebnim porezima samo zato jer su stekli nešto više !
Oni su več sada platili X puta više poreza i svakojakih nameta od prosječnog radnika te su samim time što posjeduju i veći potrošači!!!

[/quote]

OK krivo sam skuzil onda. Ovo kaj se drzave tice – mislim da ocekujete previse od ove gomile "mozgova" koji nas vode. Jer da su imali soli u glavi sad ne bi bilu u dreku u kakvom jesmo. Usput, boli njih ona stvar za nas koji punimo proracun – oni gledaju samo sebe i nis vise.

OK krivo sam skuzil onda. Ovo kaj se drzave tice – mislim da ocekujete previse od ove gomile "mozgova" koji nas vode. Jer da su imali soli u glavi sad ne bi bilu u dreku u kakvom jesmo. Usput, boli njih ona stvar za nas koji punimo proracun – oni gledaju samo sebe i nis vise.


Istina, svi ti političari samo gledaju kako doći do mandata ili položaja te to što bolje iskoristiti jer za par godina dolaze drugi [angry]
Postavili su ama baš sve vrijednosti naopako, uništili su nas više nego da smo vodili rat sa cijelom Eu, doveli državu pred bankrot i sada još hoče posisati još ovo malo što je ostalo!
Najgore je to što uopće nemamo alternativu, nema se koga postaviti da ispravi stvari jer su profiltrilrali stranke od onih koji nisu podobni, koji se ne uklapaju koji su imali volju napraviti nešto za opće dobro !

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


OK krivo sam skuzil onda. Ovo kaj se drzave tice – mislim da ocekujete previse od ove gomile "mozgova" koji nas vode. Jer da su imali soli u glavi sad ne bi bilu u dreku u kakvom jesmo. Usput, boli njih ona stvar za nas koji punimo proracun – oni gledaju samo sebe i nis vise.


Istina, svi ti političari samo gledaju kako doći do mandata ili položaja te to što bolje iskoristiti jer za par godina dolaze drugi [angry]
Postavili su ama baš sve vrijednosti naopako, uništili su nas više nego da smo vodili rat sa cijelom Eu, doveli državu pred bankrot i sada još hoče posisati još ovo malo što je ostalo!
Najgore je to što uopće nemamo alternativu, nema se koga postaviti da ispravi stvari jer su profiltrilrali stranke od onih koji nisu podobni, koji se ne uklapaju koji su imali volju napraviti nešto za opće dobro !

[/quote]

Ja živim u 540m2 i dva susjeda su mi političari s visokim funkcijama.

Inače su prva liga uvijek lijepo pozdrave zovnu na piće i tako.

Ljudi ih jednostavno nemogu doživjeti preko televizije.

Eto čak je jedan put žena uletila kod jednog od njih žicati cedevitu a oni će" dobro došli suseda" kak ste i to… jel kupujete kaj na burzi a eto meni suprug rekao da usput kad odem na plac zvrcnem brokera i kupim to i to"

I tako se vrati ženica ispriča što je čula i nemožeš faliti.

Tako da političari stvarno znaju biti super samo mu morate biti susjed!

Ma super smo se skompali on od mene žica biciklu ja od njega farrari koji glasi na ime od ljubavnice, ma kažem vam super.

Ovaj drugi ima jahtu pa kad on ode s ljubavnicama ja mu pravim društvo(nešto sam mlađi od njega)
pa kaže da mu dižem prosjek

Sve skupa kad se uzme mi smo jedna jako sretna obitelj i super funkcioniramo.

[kiss]

LEAVE THE WORLD BEHINED

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


Računajte i vi, pa budite hrabri i sutra krenite od 189.
Danas vam nije išlo,završili ste tamo di ste i počeli, na 179, znači na nuli.
Ali do kraja tjedna ima još dosta pa možda navučete na 200.

Kolega former91 ti si druko za pad i na 149, 159, 169, a sada ti je malo 179…, nema veze napravio si štetu samo sebi.

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)



Računajte i vi, pa budite hrabri i sutra krenite od 189.
Danas vam nije išlo,završili ste tamo di ste i počeli, na 179, znači na nuli.
Ali do kraja tjedna ima još dosta pa možda navučete na 200.

Kolega former91 ti si druko za pad i na 149, 159, 169, a sada ti je malo 179…, nema veze napravio si štetu samo sebi.
[/quote]
Dobro je bilo za dokup,zar ne?

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)



Računajte i vi, pa budite hrabri i sutra krenite od 189.
Danas vam nije išlo,završili ste tamo di ste i počeli, na 179, znači na nuli.
Ali do kraja tjedna ima još dosta pa možda navučete na 200.

Kolega former91 ti si druko za pad i na 149, 159, 169, a sada ti je malo 179…, nema veze napravio si štetu samo sebi.
[/quote]
Pusti te fore to si govorio i kolegi anrikomu, osjećaš cinizam u mojim postovima to tebe boli.
A možda da stvarno počnem drukat na dole pa da vidiš kako to izgleda.

Ja živim u 540m2 i dva susjeda su mi političari s visokim funkcijama.

Inače su prva liga uvijek lijepo pozdrave zovnu na piće i tako.

Tako da političari stvarno znaju biti super samo mu morate biti susjed!

Ma super smo se skompali on od mene žica biciklu ja od njega farrari koji glasi na ime od ljubavnice, ma kažem vam super.

Ovaj drugi ima jahtu pa kad on ode s ljubavnicama ja mu pravim društvo(nešto sam mlađi od njega)
pa kaže da mu dižem prosjek

Sve skupa kad se uzme mi smo jedna jako sretna obitelj i super funkcioniramo.

[kiss]

dižeš mu prosjek [shocked]
a što za to vrijeme rade ljubavnice?
[lol] [lol] [lol]

Ps.
sory media, ali ovo je predobra prilika za ne iskoristiti
[thumbsup]

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)



Računajte i vi, pa budite hrabri i sutra krenite od 189.
Danas vam nije išlo,završili ste tamo di ste i počeli, na 179, znači na nuli.
Ali do kraja tjedna ima još dosta pa možda navučete na 200.

Kolega former91 ti si druko za pad i na 149, 159, 169, a sada ti je malo 179…, nema veze napravio si štetu samo sebi.
[/quote]
Pusti te fore to si govorio i kolegi anrikomu, osjećaš cinizam u mojim postovima to tebe boli.
A možda da stvarno počnem drukat na dole pa da vidiš kako to izgleda.
[/quote]

to obično izgleda tako da brodari za to vrijeme narastu za 100%, pa bi možda bilo pamentije da se suzdržiš osim ako nemaš gastala pri ruci. [tongue]

I'LL BE BACK

New Report

Close