BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa šta bi vi htjeli. Jesmol mi porazili tu stranu okupatorsku silu ´45 pa bi sad ko trebali biti lošiji da ne kažem zaostaliji od njih. Ih, svašta..

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

A gdje su gradski kotarevi ?!?! [lol] Jedinice lokalne samouprave … Don’t cry ili nema kraja !!

Gradski kotarevi su osnovani za područje koje predstavlja cjelovitu urbanu, odnosno gradsku gospodarsku cjelinu, povezanu zajedničkim interesima građana i to: Bačvice, Blatine-Škrape, Bol, Brda, Grad, Gripe, Kman, Kocunar, Lokve, Lovret, Lučac-Manuš, Mejaši, Meje, Mertojak, Neslanovac, Plokite, Pujanke, Ravne njive, Sirobuja, Split 3, Sućidar, Šine, Špinut, Trstenik, Varoš, Visoka i Žnjan.
Gradsko vijeće posebnom odlukom utvrđuje područja mjesnih odbora i gradskih kotareva Grada Splita.

Članak 85.

Mjesni odbori i gradski kotarevi (u daljnjem tekstu: jedinice mjesne samouprave) pravne su osobe.

http://www.split.hr/lgs.axd?t=16&id=1072

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Eto na kraju imamo i gradske kotareve sa par desetaka administrativnih djelatnika i jednim NKV fizičkim radnikom za izvođenje radova na infrastrukturi. [lol]


A gdje su gradski kotarevi ?!?! [lol] Jedinice lokalne samouprave … Don’t cry ili nema kraja !!

Gradski kotarevi su osnovani za područje koje predstavlja cjelovitu urbanu, odnosno gradsku gospodarsku cjelinu, povezanu zajedničkim interesima građana i to: Bačvice, Blatine-Škrape, Bol, Brda, Grad, Gripe, Kman, Kocunar, Lokve, Lovret, Lučac-Manuš, Mejaši, Meje, Mertojak, Neslanovac, Plokite, Pujanke, Ravne njive, Sirobuja, Split 3, Sućidar, Šine, Špinut, Trstenik, Varoš, Visoka i Žnjan.
Gradsko vijeće posebnom odlukom utvrđuje područja mjesnih odbora i gradskih kotareva Grada Splita.

Članak 85.

Mjesni odbori i gradski kotarevi (u daljnjem tekstu: jedinice mjesne samouprave) pravne su osobe.

http://www.split.hr/lgs.axd?t=16&id=1072


Eeee a Brda moraju bit malo zasebno.
Ne go šta znači Manuš po domaći ja znam na FR pa me zanima jel isto.

who dares, wins

Što mislite koliko je Hrvata napravilo test svog IQ, sve informacije imate ne
http://hr.test-iq.com/#143071

Iako burza ovih dana jenjava, i uz smanjene provizije raznih brokerskih kuća, imamo osjećaj ipak da se lagano sve raspada, nadam se da će doći feniks ptica.

Kosor Milanoviću i Čačiću: Neće nam pasti kruna s glave ako razgovaramo!

pametno pametno … problem je sto je trebalo razgovarati u Saboru a ne prikrivati svoju nesposobnost

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

dečki i cure, meni više ništa nije jasno.
atpl 1095 kn (preko 6%, promet preko 2 milje), crobex 2,78, promet preko 7 milja.
to sve u 11 minuta.
neka vijest došla što sam preskočio??

ah da, koliko bilijun ima nula u americi, a koliko u hr?

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


@JETHRO

kod nas 3 više
kod njih 1000 000 000 tisuću miliona
kod nas 1 000 000 000 000 milijun milijuna

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)



@JETHRO

kod nas 3 više
kod njih 1000 000 000 tisuću miliona
kod nas 1 000 000 000 000 milijun milijuna

ma ok, ameri vele bilijun, mi prevodimo bilijun. riječima to nije ista brojka tamo i tu. zašto se ne koristimo brojkama? ako nismo pismeni, možda smo matematični…

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


@jethro

baš nedavno smo imali raspravu o tome. američki billion kod nas je milijarda, ima na vikipediji više pa kog zanima

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Zanimljiv je dio teksta objavljenog u jutarnjem: http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,7,13,,169433.jl

Sickboy, 14.07.2009. u 11:44
….Da se ozbiljno razmišlja o uvođenju viših poreznih stopa za bogatije pokazala je i rasprava u Saboru. Goran Marić iz Kluba HDZ-a jučer se otvoreno zauzeo za veće poreze za bogate, a niže za siromašne.

Vladajući smatraju nužnim i uvođenje poreza na imovinu i kapitalnu dobit, istog onoga koji je bio “ocrnjen” u zadnjoj predizbornoj kampanji….

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Zanimljiv je dio teksta objavljenog u jutarnjem: http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,7,13,,169433.jl

Barbosa, 14.07.2009. u 11:44
….Da se ozbiljno razmišlja o uvođenju viših poreznih stopa za bogatije pokazala je i rasprava u Saboru. Goran Marić iz Kluba HDZ-a jučer se otvoreno zauzeo za veće poreze za bogate, a niže za siromašne.

Vladajući smatraju nužnim i uvođenje poreza na imovinu i kapitalnu dobit, istog onoga koji je bio “ocrnjen” u zadnjoj predizbornoj kampanji….


[/quote]
Jučer je Šuker u Otvorenom rekao upravo suprotno, da nema osnove za porez dividendu jer je na istu već plačen porez na dobit, te porez na na kapitalnu dobit se neće uvoditi jer žele razviti TK

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

New Report

Close