BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolege investitori!

VAŽNO VAŽNO VAŽNO

Evo baš mi sad javili zanimljivu vijest

Opet se radi o jednoj zanimljivoj dionici. Neka ekipa kupuje ingru, pilot uzima stoju, ukazuje se gospa, a neki skovacija se boji da ne bude po prstima.
Ta skovacija također želi uzeti ingru pa da zajedno drukaju.
Još pilot tvrdi da je to forum za te stvari.

Čini mi se da je to ekipa iz Max zmaja, opet izvode neke akrobacije.

he who walks behind the rows

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Tigrus, ti si broker sa profesionalnim kapitalom?????? Nemoj me nasmijavati….jos ni jednu prognozu rasta ili pada nisi pogodio…..a kamoli strucno podkrijepio….. prepucavate se tko je pametniji..
Ja se oslanjam na svoje 20 godisnje iskustvo u hrvatskoj ekonomiji…. nemoj me omalovazavati, jos malo se moras ipak oznojiti dok osjetis kuda struji zrak oko tebe…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Treba biti oprezan s tom ekipom.
Mene je strah da me ne navuku u neku zamku.

Pametni, puno ih je, žele pomoći, svi tehničari…mora da je neka zamka

Pilot izlazi iz ingr s jednom kunom zarade po komadu, tako piše skovacija.

he who walks behind the rows


Kolege investitori!

VAŽNO VAŽNO VAŽNO

Evo baš mi sad javili zanimljivu vijest

Opet se radi o jednoj zanimljivoj dionici. Neka ekipa kupuje ingru, pilot uzima stoju, ukazuje se gospa, a neki skovacija se boji da ne bude po prstima.
Ta skovacija također želi uzeti ingru pa da zajedno drukaju.
Još pilot tvrdi da je to forum za te stvari.

Čini mi se da je to ekipa iz Max zmaja, opet izvode neke akrobacije.

Nemoguće, hehe ajde baš mi je drago da je izašlo na vidjelo, jerbo sad meni raste moje ime i rad na ovom forumu.
Ipak istina na prvom mjestu, dosta drukova i laži…

A grupo "Zmaj", to je živa sramota za TK i ovaj forum, što oni rade i kako nasukavaju male koji ovo čitaju…


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize
Tigrus, ti si broker sa profesionalnim kapitalom?????? Nemoj me nasmijavati….jos ni jednu prognozu rasta ili pada nisi pogodio…..a kamoli strucno podkrijepio….. prepucavate se tko je pametniji..
Ja se oslanjam na svoje 20 godisnje iskustvo u hrvatskoj ekonomiji…. nemoj me omalovazavati, jos malo se moras ipak oznojiti dok osjetis kuda struji zrak oko tebe…..

lijepo sam ti rekao, a ti svakako napravi po svom.
nemoj opet vikati da su svi lopovi kad crobex rukne dole.

analize za ovaj kraci rok su prilicno jasne.

Istina kolega!
Najlakše je nasukati male i naivne!

Kolega jeste li sigurni da oni pripadaju ovom forumu.
Upravo me kumpić izvjestio da je to jedna jaka organizacija.

he who walks behind the rows

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Zanimljiva je ta ZSE, odlaskom bivšeg premijera sve dionice su urokane minimalno 15%, osim Ht-a. Sad se sve više priča o uvođenju trošarina na SMS-ove, a dionica ni makac, kako to da u toj dionici nema paničara, ja jednostavno ne želim vjerovati da netko kontrolira njenu cijenu.

A neš ti, ako i uvedu trošarine na sms, operateri će ti to prevalit na one koji pišu SMSove, i još će ubacit 1 lipu svojih troškova, a ljudi će ih pisat ko i dosada i to ti je to…

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

A neš ti, ako i uvedu trošarine na sms, operateri će ti to prevalit na one koji pišu SMSove, i još će ubacit 1 lipu svojih troškova, a ljudi će ih pisat ko i dosada i to ti je to…

A to će sve na kraju sirotinja platiti jer ona i komunicira smsovima

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Hm.. moj operater ima opciju za 20kn mjesečno šalji neograničen broj sms-ova na sve mreže.. e sad.. očito im je to isplativo.. koliko država može ubrat od te opcije? Zabranit ju ne mogu! Da stave 22kn mjesečno? A jbg, ako ih te 2 kn vesele.. [tongue]

A kaj je to neki zatvoreni forum??
Pa mene prijatelj redovno izvještava što se događa.
Baš bih i ja volio tamo doći, kako je to moguće?

Kapetane Miki, ja imam solidne provizije u cebi, 0,5% pa vas mogu preporučit, kad vas već zanimaju pilotove.

he who walks behind the rows

@MatLalic2 & Ambasador

Molim vas da ova ugodna poslijepodnevna međusobna čavrljanja nastavite putem privatnih poruka.

Hvala

Suricata suricatta


A kaj je to neki zatvoreni forum??
Pa mene prijatelj redovno izvještava što se događa.
Baš bih i ja volio tamo doći, kako je to moguće?

Kapetane Miki, ja imam solidne provizije u cebi, 0,5% pa vas mogu preporučit, kad vas već zanimaju pilotove.

ja imam manju i vec sam izlifrao tih 100kom, sad idem na kavicu od te love [tongue]
tezak neki druker, pickamumaterina, em dejtrejda, em to radi sa 500e [lol] [lol] [lol]
a na PDu i ne pisem tih sat dva-tri koju drzim pojedinu dionicu.
drukercina!za 500e!

adio pamet [bye]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

New Report

Close