BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sinisa, bravo za odlican DNEVNIK 10.07.2009. !!!! Napokon, malo lezernije, bez kataklizme,
broja mrtvih,depresije….. ipak, malo, malo normalnije nego inace…..

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!



Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Ja ti mogu reći kako bi proveo reformu za 5min. U državnoj službi bi mi rijetki imali plaću preko 10 000 to oni sa faksom ovi sa srednjom 5 000. Kome ne paše može privatniku. Liječnike i sestre bi malo amnestirao od toga. Kakva mirovina veća od 5000 kad radnik treba raditi za 3500. Nema.
Šlag na kraju: svima starijima od 60 oduzeti pravo glasa mlađi pod prijetnjom kazne obavezno na izbore.

Očito da ti je Sjeverna Koreja uzor i omiljena destinacija!
[/quote]
Na ljutu ranu ljuta trava. Šta ti misliš da je u uređenim zemljama takova anarhija kao kod nas. Začudio bi se kad bi u FR napuhao 0,51 dobio lisičine na ruke, vikend prespavao u muriji i u ponedjeljak dobio 6 mj. na tvrdo. Šta misliš kako oni vladaju?
[/quote]
zato im je tak super tamo
[/quote]

pogledajte Singapur????????
tamo je demokratski apsolutizam!!!
samo što se gazda školovo na Harvardu, nešto i zna, a svoj divlji narod obuzdao zabranama i kaznama i natjerao da šljakaju. Prvo su se bunili i gunđali a sada kad stave u prosjeku 35000 dolarčeka u đep po glavi stanovnika, sada ga HVALE!!!!!!
red, rad, odgovornost, nagrada!!!!
zapad funkcionira na kazna – nagrada, ako su uspostavljeni sistemi vrijednosti i društveno odgovorno ponašanje.
samo treba prvo promjeniti karakter Hrvatskog naroda, a to će trajati generacijama!!!

http://seebiz.eu/hr/nekretnine/nekretnine-gradevinari-na-rubu-bankrota%2c-ali-cijene-ne-spustaju,50410.html

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak




Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Ja ti mogu reći kako bi proveo reformu za 5min. U državnoj službi bi mi rijetki imali plaću preko 10 000 to oni sa faksom ovi sa srednjom 5 000. Kome ne paše može privatniku. Liječnike i sestre bi malo amnestirao od toga. Kakva mirovina veća od 5000 kad radnik treba raditi za 3500. Nema.
Šlag na kraju: svima starijima od 60 oduzeti pravo glasa mlađi pod prijetnjom kazne obavezno na izbore.

Očito da ti je Sjeverna Koreja uzor i omiljena destinacija!
[/quote]
Na ljutu ranu ljuta trava. Šta ti misliš da je u uređenim zemljama takova anarhija kao kod nas. Začudio bi se kad bi u FR napuhao 0,51 dobio lisičine na ruke, vikend prespavao u muriji i u ponedjeljak dobio 6 mj. na tvrdo. Šta misliš kako oni vladaju?
[/quote]
zato im je tak super tamo
[/quote]

pogledajte Singapur????????
tamo je demokratski apsolutizam!!!
samo što se gazda školovo na Harvardu, nešto i zna, a svoj divlji narod obuzdao zabranama i kaznama i natjerao da šljakaju. Prvo su se bunili i gunđali a sada kad stave u prosjeku 35000 dolarčeka u đep po glavi stanovnika, sada ga HVALE!!!!!!
red, rad, odgovornost, nagrada!!!!
zapad funkcionira na kazna – nagrada, ako su uspostavljeni sistemi vrijednosti i društveno odgovorno ponašanje.
samo treba prvo promjeniti karakter Hrvatskog naroda, a to će trajati generacijama!!!
[/quote]
Ne mora to trajati generacijama ako se temeljito i pametno obavi. Samo sta nece. I onda ce zbilja trajati generacijama a kad zavrsi – hrv naroda nece vise biti. Jer je ovo uz ekonomsku, demokratsku, upravljacku krizu i takva kriza nakon koje ce neki malesni narodi bez pameti, znanja, postenja i etike da ih vodi ostati bez icega.

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

bio u Singapuru par puta . Jako dobro. Da dodam na gornje… nakon ove krize “narod” bi mogao izgledati kao hrv nog liga, skverovi i slicno. A nakon eventualnog primanja u EU – masovni exodus!!!
Ostat ce samo penzioneri i invalidi.

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

i stranke [lol] [cry]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.


bio u Singapuru par puta . Jako dobro. Da dodam na gornje… nakon ove krize "narod" bi mogao izgledati kao hrv nog liga, skverovi i slicno. A nakon eventualnog primanja u EU – masovni exodus!!!
Ostat ce samo penzioneri i invalidi.

ostat ce nam jos i 500 opcina, 20 zupanija i milijardu ostaih HDZ sranja uz sve vise astronomske poreze (jer ce pror prihodi biti sve manji) kojima cemo potpuno zagusiti i onemoguciti poduzetnistvo. Firme ce bjezati iz HR a mladost i najsposobniji nece vracati investicije nazad, cak ni nekretnine jer ce ih lupati po dzepu … osim crkavice za stare roditelje i sl.

PS nisam u pesimisticnom tripu … mislim da je ovo realno

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


http://seebiz.eu/hr/nekretnine/nekretnine-sve-skuplji-kvadrati-kuca-u-lici,50686.html

Cijela lijepa naša je dragulj bez premca.
Nažalost to mi baš i nevidimo ali zato vide oni koji trebaju, svjetski i ini moćnici koji su nam ponudili "opiat " zvan kredit, sve je bilo dobro dok je kredit bio dostupan svima, svi smo normalno funkcionirali uz redovnu konzumnaciju hiperplasmana kredita . ali danas se stvar okrenula, kredita je manje a postojeći postaju tegoba za naše gospodarstvo i malog čovjeka, gdje se svi sudionici sustavno iscrpljuju nedostatkom novog novca i visokim kamatnim stopama.
Lagano se javlja latentna deflacija. Danas 1000 Eura vrijedi više nego lani u isto doba.
Vjerujem da ćemo pronaći načina zaštiti se od špekulativnog kapitala koji nakon potresa u matičinim zemljama želi amortizirati gubitke u "perspektivnim ali zaduženim zemljama".
Vjerujem da će trust mozgova u ovoj iznimno pametnoj zemlji bez obzira na političke i druge opcije sastaviti plan kako bi se zaštitili od onoga što može a ne mora biti.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Vjerujem da će trust mozgova u ovoj iznimno pametnoj zemlji bez obzira na političke i druge opcije sastaviti plan kako bi se zaštitili od onoga što može a ne mora biti.

Pojmovi trust mozgova i iznimno pametna zemlja da se dovode u vezu sa Hrvatskom, to još nisam čuo…

[lol] [lol] [lol]

Ajde mi samo reci tko je taj trust mozgova i po čemu smo mi iznimno pametna zemlja?

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Čovječe zar ti ne vidiš da kod nas mozak u opće ni je u modi ?
Da je tako nikada na sceni ne bi vidio likove tipa Petir, Pankretić, Bajs i stotine drugih da ih ne nabrajam. Sposobnih ljudi ima samo što im treba bar 10 godina da dođu do izražaja uz svesrdnu pomoć sviju naprednih snaga u državi. Svaki napredan pogled na Svijet odmah se dočekuje na nož od kvazi konzervativaca što nailazi na pozitivan odgovor kod njihovih neobrazovanih birača. I tu je kraj napretku.

who dares, wins

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Čovječe zar ti ne vidiš da kod nas mozak u opće ni je u modi ?
Da je tako nikada na sceni ne bi vidio likove tipa Petir, Pankretić, Bajs i stotine drugih da ih ne nabrajam. Sposobnih ljudi ima samo što im treba bar 10 godina da dođu do izražaja uz svesrdnu pomoć sviju naprednih snaga u državi. Svaki napredan pogled na Svijet odmah se dočekuje na nož od kvazi konzervativaca što nailazi na pozitivan odgovor kod njihovih neobrazovanih birača. I tu je kraj napretku.

bravo kolega ima ih ima jako puno ali im se neda da izadju u prvi plan jer bi ovi koji su sad na vlasti izgubili pozicije nego oni potisnuti u drugi plan odlaze iz zemlje …

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......

Hahahaha, kakve mi likove imamo na vlasti, nevjerovatno!
Sad već diskutiraju i o podizanju PDV na 24%… [lol]

Vaš link

New Report

Close