BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Jučer i danas kupio 80% portfeja, prodao još ništa izlazim sa svim na crobexu 1860 do tada [bye]

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Jučer i danas kupio 80% portfeja, prodao još ništa izlazim sa svim na crobexu 1860 do tada [bye]

[rolleyes] Baš nevjerojatno zgodno, kak svaki put pogodiš poslije, a kupuje se od 2000 bodova???


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

izglasana je nova Vlada, rebalans proračuna je do 15. 07 tako da više nema neizvjesnosti a plan Vlade do 2011 su dobili svi saborski zastupnici.
Sutra ćemo vidjeti kako će burza reagirati, odnosno da li je ovaj pad izazvan psihologijom i neizvjesnošću ili nečim složenijim.
Ako je sve ok sutra će burza bez obzira na svjetska kretanja vrlo pozitivno akceptirati sve ono što je prezentirano u planu nove Vlade.

Ovo uopće nije iznenađenje – to se i očekivalo ali ZSE je ipak oštro padao.
Padao bez da imalo akceptira pozitivne signale koji dolaze iz turizma a i industrijska proizvodnja nakon padova s početka godine sada se snažno oporavlja.
Ako se ti trendovi zadrže i Vladi će biti lako rebalansirati proračun a to im onda daje vremena za zahtjevnije strukturalne reforme.
[/quote]
http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2009,7,7,,168680.jl

izgleda da je rebalans pao na 1milijardu kuna minusa… Jaca i Suker nastavljaju cackati mecku. A drivo se smijulji negdje ispod palme [lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd


Jozo samo malo znanja iz matiše i sve je jasno.
Deficit u 1Q je oko 2,8 milijardi; ako se isti trend nastavi u 2Q – isti rashodi i isti % pad prihoda u 2Q proračun će biti oko 800 milijuna u plusu. Tako i u 3Q. U 4Q isti deficit kao i u 1Q što je na FY oko 4 milijarde deficita. To je po meni premali deficit – a još će ići na daljnje rezanje troškovo. Dakle može se očekivati još neki jak projekt.
I sve to bez prodaje imovine!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Jesi zajeban governone,volim taj tvoj čvrst muški stav.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Znači Jadranka digla danas burzu…jaki su nam razlozi za dizanje burze..moš mislit.
A 43 mlrd kn..manjka u državi..nema to veze,svašta.

Pa najbolje da sad srusimo sve dionice na nulu, to bi spasilo i Jadranku i Drzavu i sve nas, nek pada ko ga hebe, bas dug drzave ima veze sa poslovanjem atpl-a, neopisivo.Nece taj dug nitko vratiti

osim….rata.(kao i uvijek).

nemoj rat spominjat ako ga nisi okusija.
Burza u pozitivi i rast svakome odgovara pa tako i Jadranki, samo i ona promljenjivu tendenciju koju nitko ne moze predvidjeti
[/quote]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




Znači Jadranka digla danas burzu…jaki su nam razlozi za dizanje burze..moš mislit.
A 43 mlrd kn..manjka u državi..nema to veze,svašta.

Pa najbolje da sad srusimo sve dionice na nulu, to bi spasilo i Jadranku i Drzavu i sve nas, nek pada ko ga hebe, bas dug drzave ima veze sa poslovanjem atpl-a, neopisivo.Nece taj dug nitko vratiti

osim….rata.(kao i uvijek).

nemoj rat spominjat ako ga nisi okusija.
Burza u pozitivi i rast svakome odgovara pa tako i Jadranki, samo i ona promljenjivu tendenciju koju nitko ne moze predvidjeti
[/quote]

[/quote]
Okusio sam, vise nego treba….

Uhljebe na ulicu!!!!!

http://www.index.hr/xmag/clanak/nakon-45-godina-grad-dubrovnik-ibricu-jusica-izbacio-sa-skalina/440652.aspx
140 000kn godišnje za par mjeseci svirkanja ljeti [shocked]
tako tako, otresat nametnike sa sise.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Evo malo zahebancije… nadam se da bu moderator shvatil da je ovo ŠALJIVI KOMENTAR NA TRENUTNO STANJE V HR.

http://www.youtube.com/watch?v=1dvcwZA5QkM

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Ode nam kolega MiG29 http://www.index.hr/vijesti/clanak/u-srbiji-se-srusio-mig29-poginuli-pilot-i-vojnik-/440626.aspx

Ovdje upišite svoj komentar…Vaš link

7500 prodavaonica,neka su po dvoje u prosjeku to je 15000 radnih mijesta. Znači,mjesečna davanja na 15000 plaća + ljudi na ZZZ-e=gomila problema. Svaka čast velikima,ali stabilan srednji sloj je uvijek značio dobru državu.Osobno imam mali privatni posao i znam koliko je teško opstat u ovim uvjetima i mislim da bi država trebala da povede o ovome računa.Konkretno mislim da je bruto plaća prevelika i tu bi se dosta dalo učinit.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Nema ona pojma o ničemu osim za mješanej(krumpir salate),zato sam danas i napisao..ako je razlog za rast burze to što je ona izabrana za predsjednicu vlade ..to je katastrofa.
Isto kao onaj ministar financija Šuker koji je izjavio da je Luka Rajić prodao poduzeće ,a nije prodao dionice.
U vladi sjede totalni nepoznavatelji materije,ne znaju uopće u čemu je ustavri problem,zato nam je kako nam je.
Eto najavili drastično,oštro kresanje proračuna i koliko su skresali 1 mlrd kn,(tri preraspodjelili),pa zar to nije smješno….
Hoće suzbiti recesiju a najavljuju štednju totalno kontradiktorno..jer bez potrošnje nema ni izvlačenja iz recesije.
Totalno su izgubljeni u prostoru i vremenu.

New Report

Close