BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

To whom it may concern…Bila plaća nekim državnim službenicima, za početak onima naoružanima! [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Hahahah, pa opet ste sve pobrkali kolega ja sam od vas kupovao na 1250 a prodavao vam na 2300 jer ste vi rekli da je rastući trend uspostavljen i da je vrjeme za ući hihihih, a sad ponovno kupujem od vas na 1700 pa ću vam to prodavati na 2500 jer će biti tada pravo vrjeme za ulazak jer će veliki nalozi stajati na bidu a mali na asku i vama će to biti znak za shoping hihihi.

SVE ŠTO JE DANAS SKUPO SUTRA ĆE BITI JOŠ SKUPLJE A BITI ĆE VAM JEFTINO?????????

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Hahahah, pa opet ste sve pobrkali kolega ja sam od vas kupovao na 1250 a prodavao vam na 2300 jer ste vi rekli da je rastući trend uspostavljen i da je vrjeme za ući hihihih, a sad ponovno kupujem od vas na 1700 pa ću vam to prodavati na 2500 jer će biti tada pravo vrjeme za ulazak jer će veliki nalozi stajati na bidu a mali na asku i vama će to biti znak za shoping hihihi.

Što ste tržili danas?

Teško onome koji gleda, a ne vidi.


To whom it may concern…Bila plaća nekim državnim službenicima, za početak onima naoružanima! [lol]

Njima moraju platiti, sad čekamo ostale [thumbsup]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Možete dijeliti i meni i kolegi Kerefeku jedinice i nemorate izići na up korekciji. Bježat čete kasnije u silaznom valu kao što ste u ova dva dana. Kolega Dizelas ima pravo kad kaže da vam neće staviti niti jedan svoj graf a Brankica neznam kako ima strpljenja pisati nakon što ste pljuvali njene analize. A nije li vas upozorila na vrijeme ? Ja od danas također neću vise stavljati svoje grafove pa mi sad slobodno udijelite jedinicu.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

čitam ja vas sve već dugo i mogu reć svi ste vi generali nakon bitke…

nitko na 2200 crobexa nije pisao o 1400, 1500, 1600, pa i 900 i kakve se sve brojke tu ne spominju!

tada su u igri bili 2500, 2700, 2800…

tako da, bez preseravanja ako ništa – molim!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


LKPC.Cijena je došla do vrha rastućeg klina.S obzirom na dva gapa koje treba popuniti,
prvi target je 1300 drugi 1200

…deca…kaj bi ovo na LKPC…da li je to ona korekcija…a što ćeš…svi griješimo ponekada…
[/quote]

Pa svaka budala vec vidi da mora doci do korekcije, mozda vec i danas krajem dana ako ne sutra. Brankica lijepo napise da bi nekog upozorila na moguc scenarij a pojedinci koji nikad nisu stavili posteniju analizu na forum sad se prave pametni. Dobro je da uvijek ima ovci za sisanje.

P.S Na provokacije poslane na PM necu odgovarati. Ukoliko se netko ne slaze sa mojom analizom neka izjavi javno na forumu. Ja sam i rekla jucer da ce DAX probiti klin i krenuti za gore. Takoder sam rekla da Crobex moze jos gore ali da mora doci do korekcije.
[/quote]

Ne wunderkind nismo upozorili na korekciju i to poslijednjeg dana rasta. A zanimljivo je da sam i za taj post dobila jedinicu [lol]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

u nečemu nikada ne možeš pogriješiti na burzi!

a to je u čekanju korekcije!

ona uvijek dođe!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


LKPC.Cijena je došla do vrha rastućeg klina.S obzirom na dva gapa koje treba popuniti,
prvi target je 1300 drugi 1200

…deca…kaj bi ovo na LKPC…da li je to ona korekcija…a što ćeš…svi griješimo ponekada…
[/quote]

Pa svaka budala vec vidi da mora doci do korekcije, mozda vec i danas krajem dana ako ne sutra. Brankica lijepo napise da bi nekog upozorila na moguc scenarij a pojedinci koji nikad nisu stavili posteniju analizu na forum sad se prave pametni. Dobro je da uvijek ima ovci za sisanje.

P.S Na provokacije poslane na PM necu odgovarati. Ukoliko se netko ne slaze sa mojom analizom neka izjavi javno na forumu. Ja sam i rekla jucer da ce DAX probiti klin i krenuti za gore. Takoder sam rekla da Crobex moze jos gore ali da mora doci do korekcije.
[/quote]

Ne wunderkind nismo upozorili na korekciju i to poslijednjeg dana rasta. A zanimljivo je da sam i za taj post dobila jedinicu [lol]
[/quote]

A da na velim da sam ja dan prije vrha napisala javno na forumu da sam prodala sve osim Janafa jer očekujem pad.A evo što sam još pričala:

Za Luku Ploče sam 31.05. na cijeni od 1500 dala target od 1200,za HDEL 02.06 na cijeni od 374 dala target od 300,za Crobex na 2040 sam 04.06. dala target od 1775, za Jadroplov 06.06. na cijeni od 195 sam dala target od 130, za Ingru 07.06.na cijeni od 56 sam dala target od 35.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

A da vidimo kaj je naš wunderkind pričal u to vrijeme:

wunder 25.06.

"imali smo rast u 5 koraka, korekciju u 3…
sapienti sat!
živjeli vi u cashu – oročite"

wunder 16.06.
"ah, svima vama teoretičarima bu prošla baka s kolačima…
i tako u krug i u krug"

wunder 03.06.
"ne razumijem zašto debatirate o korekcijama na 5% pada nakon jučerašnjeg pada!?
kolko vam treba korekcija 20%, 30%, 50%?
šta nismo upravo u korekciji!?
o korekciji bi trebalo debatirat prije nego se dogodi, a ne poslije"

wunder 02.06. a ovo je wunderkindova izjava na vrhu rasta i ujedno provala mjeseca:

"ovo danas meni izgleda na iskrcaj potpuno irelevantnih subjekata zadovoljnih profitom!
burza koliko vidim ih sasvih lijepo apsorbira"

Eto,samo da se zna ko se tu ide javljat umjesto da se sakrije u mišju rupu

Siroti wunder, eto opet minusa na računu… a nije ga bilo teško izbjeći… [rolleyes]

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Šta se sad pravite pametni, tko bi očekivao da če Sanader otići, da nije otišao ne bi indeks otišao ispod 1880. Da padne atomska bomba vi biste govorili kako ste znali, pa Ameri nisu pali niti 8% od zadnjeg rasta.

S današnjim završetkom trgovanja ameri (S&P) su od svog vrha (956) pali točno 6%, a Crobex točno 27%.
Izaći će ovaj podatak vjerojatno i u Guinessovoj knjizi rekorda za 2009.g.
A počasno mjesto sa zlatnim slovima će biti rezervirano za dionicu Ingre…s naslovom: jeste li znali…
Sa strane će stajati i slika Sanadera kako se samozatajno smješka…
Ipak smo mi Hrvati glavni u svijetu…

Ali to nema veze s TA, samo usputni komentar…

New Report

Close