BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

…apsolutno se slažem s tobom Misko… [thumbsup]

Na pravom si putu miškec, samo ak mi nastavimo tonuti, ja za njega nebum glasal jer i on je jedan od razloga kaj gubim lovu i to ni prvi put, sjetite se 1-2 stup, pa to je bilo za anale.

No čega se ja bojim, on postane predjsjednik i scenarij ide u konačnici ovak, vratimo se u predsjednički sustav. A vi popunite praznine kako i zašto i koliko?

Ja se onda selim u Sloveniju s Brda kod Kranja vas promatram, jer preko nekih stvari čovijek ne bi trebao prelaziti, pa koliko god mu tupili o domoljublju, sve ima svoje granice. Sjetite se juge, uvjek se nađe neka nova domovina, ova moja je razhebana. A ja niš umočio…[cry]

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4449690,00.html?maca=kro-TB_kro_seebiz-3796-html-cb

Gubi znam da se nećeš ljutiti! [wink]

LEAVE THE WORLD BEHINED

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Svijetlo na kraju tunelu
Trenutno ga jedino dr Ivo vidi i zato je otišao.
Kada bolje razmislim nije niti glup. Ljudi ga blate, EU je nesposobna da smiri janeze, a Hebrang i ekipa mu dižu živce.
Ivo pametan potez, a sada se snalazite bez mene.

A kaj se tiče burze…hmmm….ako sp500 danas zatvori ispod 900 onda su probili pennant prema dole, a to bi značilo da im je dno tek na cca 800, a to znači mene boli glava.

A sutra USA ne radi, mi smo bez kapetana, djevojka koja plače nam je premijer…a jooooooj muka mi je. Ovih 30-40% casha čuvam za tablete protiv glavobolje [lol] [lol]

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Zašto nejde Dubrovačka turistička sezona?

Nije Šuica…al je Vlahušić….

http://www.index.hr/vijesti/clanak/zasto-bi-strani-turisti-zeljeli-posjetiti-zemlju-ciji-premijer-bjezi/440033.aspx

[lol]

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/27277/Glumio-uspjesnog-premijera-dok-je-bilo-novaca.html

[smiley]



to ti je ko u Rusiji Putin se makne da može postaviti svog poltrona
pa onda vlada iz sjene..
Isto tako i DR IVO bude vladar iz sjene …

A za koju godinu ćemo i biti kao Rusija, imat ćemo Sanadera za predsjednika i za premijera (preko svojih odanika). Možemo ga voljeti ili mrziti, ali političku vještinu mu ne možemo osporavati. I molimo Boga da je sve ovo samo dio političke igre, jer ako je otišao što više ne zna kako dalje, onda smo stvarno naxebali!

Mislim da će se upravo tako i dogoditi, Sanader će se kandidirati za predsjednika, a evo i par argumenata zašto mislim da je tako:

1. Odmah je rekao kako već ima 83 potpisa za Jadranku Kosor, znači sve ovo je već bilo pripremljeno.

2. Ekspresno i proceduralno najžurnije što je to moguće, predsjednik daje mandat premijerki koja sastavlja Vladu a Sabor to u roku odmah izglasa, kako bismo ostavili dojam da nema nikakvih problema i da smo sposobna država.

3. Za premijera je postavio najnesposobniju ali najodaniju osobu koja će ga u svemu slušati i tako će preko nje nastaviti vladati. Da je stavio npr. Andriju Hebranga, koji je puno moćniji i utjecajniji od Jadre ali i sposobniji, Sanader bi došao u situaciju da se može pozdraviti sa svojom političkom moći.

4. Ovo će poslužiti i kao čista unutar same stranke, da se riješi svojih protivnika.

5. Idućih mjeseci će Hrvatska igrati na kartu "licemjerna EU, sve smo napravili što ste tražili, znate i sami da Slovenci nisu u pravu ali ih podržavate…", pa će tako ubrzati pregovore i riješiti spor.

6. Ovako velika promjena ostavlja dojam da je država zrela i za promjene u gospodarskom i financijskom sustavu, tako da će čistka (koju ćemo napraviti sami ili uz pomoć MMF-a) biti pozdravljena i prihvaćena kao dobrodošla od strane svih gospodarskih subjekta i naroda, ali bez političkih minusa na kontu HDZ-a.

7. Dosad Sanader nikad nije priznavao poraz, pa čak i kada je gubio i imao probleme, on ih je nazivao "izazovima" i nazivao sebe i svoje pobjednicima, tako da mislim da će ovaj put iz svega izaći kao pobjednik i to još jači nego prije.

8. HDZ će ga uzdizati do nebesa i nametnuti situaciju da će ga oni sami moliti da se kandidira za predsjednika jer "he is the one and only".

9. Sanader nema dostojnog političkog protivnika i konkurenta na predsjedničkim izborima, pa će uz pomoć političke, ali i državne mašinerije, glatko dobiti predsjedničke izbore.

10.

11.
.
.
.
Ima toga još dosta o čemu zasad neću, nego prvo da vidim kako će se idućih dana i mjeseci odvijati situacija i hoće li biti po ovim točkama.
[/quote]

Sve to sto si rekao stoji. Bez ikakvog politiziranja, samo bi htio napomenuti jednu stvar:
Sanader je EKSPLICITNO rekao da se nece kandidirati na predsjednickim izborima.
Ako je sve ovo samo njegov spin, i ako se on unatoc svemu kandidira, i pobjedi na predsjednickim izborima, onda stvarno nije problem u njemu, nego u nama (biracima).
To je najtuznije u svemu. I nista drugo.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ljudi moji, toliko sam ljut ***obrisano*** da mi sve češće na pamet dolazi ideja da protiv Sanadera kao premijera, ali i fizičke osobe (vidi ku..ca, njemu se ne da više radit) i Vlade podnesem tužbu radi prouzročenja izravne štete, ili da se čak organiziramo u Udrugu privatnih ulagača – dioničara i skupno podnesemo tužbu radi nanošenja izravne materijalne štete na dan ostavke i zbog nepromišljenog izazivanja nesigurnosti i nepovjerenja i daljnjeg gubitka izravno povezanog sa ovakvim neartikuliranim ispadom predsjednika Vlade.
Mislim da bi to prošlo jer bi se vjerojatno ocjenjivalo da li je takav potez uobičajen ili nije, a bilo bi vrlo lako pronaći svjedoke i dokaze koji bi potvrdili da se radi o neuobičajenom i neartikuliranom potezu.
Da i ne prođe na sudu, digla bi se prašina, mislim da bi se uključio veliki broj dioničara i pokazali zubi.

Postoji li takva neka Udruga dioničara da im pošaljem prijedlog?
Ima li netko od vas da mu se ideja dopada?

halfte trinken, halfte Šarcu geben

JAdranka ce biti pijun Hebranga i takvih, jedino tko bi nas mogao izvuci iz ovog je jedan jedini covjek, Rohatinski. U ovoj situaciji ne pomaze politika, vec pamet i cista visoka ekonomija, a tko bolje kuzi to od rohatinskog. frajer ima i muda i pamet !

Misko, zanimljivi stavovi, nakon dva dana znat ćemo nešto više

*Jubito, ništa od toga, nema zakonske osnove po kojoj bi ge tužio a i ima imunitet

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


*Jubito, ništa od toga, nema zakonske osnove po kojoj bi ge tužio a i ima imunitet

Ne znam, trebalo bi se posavjetovati, ali ovako svatko ***obrisano*** može raditi nepromišljene poteze koji izravno štete masi ljudi. Mene moj minus prouzročen ovko patološkim potezom jako peče i žulja.
Ako ima koji odvjetnik među nama neka malo pojasni da li bi imalo smisla tako nešto, pa makar radi upozorenja za budućnost.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

New Report

Close