BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



u RH su potrebne radikalne mjere, a ja ne vidim sposobnost niti kod crvenih niti kod crnih da bilo sto promjene. Ostale politicke opcije mi lice na gospodje koje se u 40ima prodaju da su jumferice.

Radikalne promjene znaci zrtvovanje politicke karijere.

Mislim da dobar dio problema leži u našem mentalitetu. Koga god da staviš isto bi se ponašao…

Stvarno bi nam najbolje bilo uvesti stranog premijera [lol]
[/quote]
pripitomili bi ga mi

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




u RH su potrebne radikalne mjere, a ja ne vidim sposobnost niti kod crvenih niti kod crnih da bilo sto promjene. Ostale politicke opcije mi lice na gospodje koje se u 40ima prodaju da su jumferice.

Radikalne promjene znaci zrtvovanje politicke karijere.

Mislim da dobar dio problema leži u našem mentalitetu. Koga god da staviš isto bi se ponašao…

Stvarno bi nam najbolje bilo uvesti stranog premijera [lol]
[/quote]
pripitomili bi ga mi
[/quote]

Ne bi ak bi bio netko a la Adolf [wink]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala





u RH su potrebne radikalne mjere, a ja ne vidim sposobnost niti kod crvenih niti kod crnih da bilo sto promjene. Ostale politicke opcije mi lice na gospodje koje se u 40ima prodaju da su jumferice.

Radikalne promjene znaci zrtvovanje politicke karijere.

Mislim da dobar dio problema leži u našem mentalitetu. Koga god da staviš isto bi se ponašao…

Stvarno bi nam najbolje bilo uvesti stranog premijera [lol]
[/quote]
pripitomili bi ga mi
[/quote]

Ne bi ak bi bio netko a la Adolf [wink]
[/quote]
Na žalost, na Hr pol. sceni su Pusić ili Čačić možda najbolji izbor

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ma i poslije Ive Ivo!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Ma i poslije Ive Ivo!

Banac? [lol] Ma sad ce Kerum doci za premijera u talu s Bandicem. Pa da vidite onda blagosra… ovaj blagostanja odjednom.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Radikalne promjene znaci zrtvovanje politicke karijere

Da.

I to je sposoban napraviti samo onaj kojem je država zaista ispred osobnog interesa. Nema takvih puno ni kod nas ni vani. Razlika je u tome što kada se i pojavi , u razvijenim demokracijama dobije određenu podršku a u našim medijima je obavezno dočekan na nož

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Na žalost, na Hr pol. sceni su Pusić ili Čačić možda najbolji izbor

ma hns je jadna strančica koja je najurila i ono malo članova koji su se usudili misliti drugačije u VŽ i ČK gdje im je i najjača izborna baza…ja jednostavno ne vidim alternativu, jedan jad drugim jadom…kosor, hebrang, bebić, pusić, čačić, friščić, milanović, zgrebec, jurčić, opačić, antičević…stvarno ne znaš tko je bolji, strašno!!!

A možda željezna lejdi pokaži da je zaista čvrst orah i odhebe sve zahtjeve mljekara ratara, smetlara, kuhara i što ti ja znam, uzme stvar u svoje ruke i odriješito zovne mmf, te rascisti ovaj kuršlus u naredne 2-3 god

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

*darac

Ma slažem se s tobom, sve je to više-manje ista ekipa krpelja ili pijavica koji su se smjestila nama na leđa, samo razmišljam koje zlo je najmanje.

*DlZELAS
ja nekako imam veče povjerenje u političarke nego u političare, žene na funkcijama imaju bolji osječaj za posao i uglavnom postižu bolje rezultate od muških kolega koji se svojski trude da ih diskreditiraju na svakojake načine.
Mogla bi Jadranka biti Ok ako uspije uspostaviti autoritet i riješiti se Hdz vucibatina

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA


A možda željezna lejdi pokaži da je zaista čvrst orah i odhebe sve zahtjeve mljekara ratara, smetlara, kuhara i što ti ja znam, uzme stvar u svoje ruke i odriješito zovne mmf, te rascisti ovaj kuršlus u naredne 2-3 god

Ona je osoba za kompromise, a ne za radikalne zaokrete.V. Pusić je već druga priča.

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


to ti je ko u Rusiji Putin se makne da može postaviti svog poltrona
pa onda vlada iz sjene..
Isto tako i DR IVO bude vladar iz sjene …

A za koju godinu ćemo i biti kao Rusija, imat ćemo Sanadera za predsjednika i za premijera (preko svojih odanika). Možemo ga voljeti ili mrziti, ali političku vještinu mu ne možemo osporavati. I molimo Boga da je sve ovo samo dio političke igre, jer ako je otišao što više ne zna kako dalje, onda smo stvarno naxebali!

Mislim da će se upravo tako i dogoditi, Sanader će se kandidirati za predsjednika, a evo i par argumenata zašto mislim da je tako:

1. Odmah je rekao kako već ima 83 potpisa za Jadranku Kosor, znači sve ovo je već bilo pripremljeno.

2. Ekspresno i proceduralno najžurnije što je to moguće, predsjednik daje mandat premijerki koja sastavlja Vladu a Sabor to u roku odmah izglasa, kako bismo ostavili dojam da nema nikakvih problema i da smo sposobna država.

3. Za premijera je postavio najnesposobniju ali najodaniju osobu koja će ga u svemu slušati i tako će preko nje nastaviti vladati. Da je stavio npr. Andriju Hebranga, koji je puno moćniji i utjecajniji od Jadre ali i sposobniji, Sanader bi došao u situaciju da se može pozdraviti sa svojom političkom moći.

4. Ovo će poslužiti i kao čista unutar same stranke, da se riješi svojih protivnika.

5. Idućih mjeseci će Hrvatska igrati na kartu "licemjerna EU, sve smo napravili što ste tražili, znate i sami da Slovenci nisu u pravu ali ih podržavate…", pa će tako ubrzati pregovore i riješiti spor.

6. Ovako velika promjena ostavlja dojam da je država zrela i za promjene u gospodarskom i financijskom sustavu, tako da će čistka (koju ćemo napraviti sami ili uz pomoć MMF-a) biti pozdravljena i prihvaćena kao dobrodošla od strane svih gospodarskih subjekta i naroda, ali bez političkih minusa na kontu HDZ-a.

7. Dosad Sanader nikad nije priznavao poraz, pa čak i kada je gubio i imao probleme, on ih je nazivao "izazovima" i nazivao sebe i svoje pobjednicima, tako da mislim da će ovaj put iz svega izaći kao pobjednik i to još jači nego prije.

8. HDZ će ga uzdizati do nebesa i nametnuti situaciju da će ga oni sami moliti da se kandidira za predsjednika jer "he is the one and only".

9. Sanader nema dostojnog političkog protivnika i konkurenta na predsjedničkim izborima, pa će uz pomoć političke, ali i državne mašinerije, glatko dobiti predsjedničke izbore.

10.

11.
.
.
.
Ima toga još dosta o čemu zasad neću, nego prvo da vidim kako će se idućih dana i mjeseci odvijati situacija i hoće li biti po ovim točkama.

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Prenosim par dobrih savjeta za ulagače:

[lol]

Prodajem jeftino, kupujem skupo.

New Report

Close