BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ovo što je Sanader napravio imati će utjecaj na promišljanje same EU, jer ako mi i dalje toleriramo Zlovence a oni ne poštuju međunarodno pravo, i odbacujemo one koji žele ući u EU, jer dopuštamo da netko ucjenjuje drugoga.

Ovaj potez samo će ubrzati da splasne neodlučnost u samoj EU, da kazne zloveniju za ovako ponašanje i odblokiraju pregovore.

Ovim činom Sanader je napravio uslugu RH jer će sama brže uči u EU nego da je bio premijer jer EU neće htjeti neke nove nestabilnosti, a sada je EU svjesna da svakim odugovlačenjem može doći do veće krize …..

Sanader je dao ostavku jer se borio za EU, a EU je sama zatvorila vrata…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)

Nerijetko primjetim da isti forumaši na različitim temama ili forumima imaju dijametralno suprotna mišljenja. Na jednom pričaju o fijasku turističke sezone, bijegu Sanadera u najgorem trenutku za naše gospodarstvo, lažima vladajućih koji skrivaju prave razmjere krize (pada bdp-a i podbačaju sezone),..itd..a onda na drugim temama tvrde kako će cijene dionica – skočiti!

Premješteno iz teme: PTKM (Petrokemija d.d.)


Nerijetko primjetim da isti forumaši na različitim temama ili forumima imaju dijametralno suprotna mišljenja. Na jednom pričaju o fijasku turističke sezone, bijegu Sanadera u najgorem trenutku za naše gospodarstvo, lažima vladajućih koji skrivaju prave razmjere krize (pada bdp-a i podbačaju sezone),..itd..a onda na drugim temama tvrde kako će cijene dionica – skočiti!

i u najgorim situacijama neke dionice mogu odraditi rast..
no moraju se dogoditi neki vanredni uvjeti…preuzimanje ili špekulacije oko preuzimanja su jedan od tih uvjeta

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

Kupijo sam po 193 i prodo juce po 187, samo zbog jucerasnjeg skandala,nevidim tu nista lose,jer jos mogu uc sa istom kolicinom dionica i cak jeftinije, da nije bilo juce ovoga scenarija sa IVOM,sigurno nebi prodavo.

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)


Kupijo sam po 193 i prodo juce po 187, samo zbog jucerasnjeg skandala,nevidim tu nista lose,jer jos mogu uc sa istom kolicinom dionica i cak jeftinije, da nije bilo juce ovoga scenarija sa IVOM,sigurno nebi prodavo.

Koga briga što si kupio i prodao ili misliš da pušimo te fore nakon što si dobijao stotke za postove navlačenja pa smo sad izgubili pamet [angry]
Digni sidro i otplovi u LKPC ,tamo nisi na crnoj listi (još)

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)



Kupijo sam po 193 i prodo juce po 187, samo zbog jucerasnjeg skandala,nevidim tu nista lose,jer jos mogu uc sa istom kolicinom dionica i cak jeftinije, da nije bilo juce ovoga scenarija sa IVOM,sigurno nebi prodavo.

Koga briga što si kupio i prodao ili misliš da pušimo te fore nakon što si dobijao stotke za postove navlačenja pa smo sad izgubili pamet [angry]
Digni sidro i otplovi u LKPC ,tamo nisi na crnoj listi (još)
[/quote]
Sve sto sam uradijo,iznijo sam javno na forum, da nije bilo ovoga iznenadjenja jucer,reko sam da nebi izaso, svak grjesi pa i JA,ali nije mi bila namjera nikoga navuc———nedaj boze,jer ko drugom jamu kopa sam u nju upada,po meni bi najbolje bilo da ovi zovnu MMF,pa bi se neke stvari jako bolje popravile,likvidnost je niska u cjeloj drzavi pa tako i na burzi.

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)




Kupijo sam po 193 i prodo juce po 187, samo zbog jucerasnjeg skandala,nevidim tu nista lose,jer jos mogu uc sa istom kolicinom dionica i cak jeftinije, da nije bilo juce ovoga scenarija sa IVOM,sigurno nebi prodavo.

Koga briga što si kupio i prodao ili misliš da pušimo te fore nakon što si dobijao stotke za postove navlačenja pa smo sad izgubili pamet [angry]
Digni sidro i otplovi u LKPC ,tamo nisi na crnoj listi (još)
[/quote]
Sve sto sam uradijo,iznijo sam javno na forum, da nije bilo ovoga iznenadjenja jucer,reko sam da nebi izaso, svak grjesi pa i JA,ali nije mi bila namjera nikoga navuc———nedaj boze,jer ko drugom jamu kopa sam u nju upada,po meni bi najbolje bilo da ovi zovnu MMF,pa bi se neke stvari jako bolje popravile,likvidnost je niska u cjeloj drzavi pa tako i na burzi.
[/quote]
Ako tako misliš onda zovni ti MMF i objasni im koje bi se stvari popravile. U burzu sigurno nisu ludi investirat. Znaš kako se kaže: dao bog da imao pa ne imao [bye]

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)





Kupijo sam po 193 i prodo juce po 187, samo zbog jucerasnjeg skandala,nevidim tu nista lose,jer jos mogu uc sa istom kolicinom dionica i cak jeftinije, da nije bilo juce ovoga scenarija sa IVOM,sigurno nebi prodavo.

Koga briga što si kupio i prodao ili misliš da pušimo te fore nakon što si dobijao stotke za postove navlačenja pa smo sad izgubili pamet [angry]
Digni sidro i otplovi u LKPC ,tamo nisi na crnoj listi (još)
[/quote]
Sve sto sam uradijo,iznijo sam javno na forum, da nije bilo ovoga iznenadjenja jucer,reko sam da nebi izaso, svak grjesi pa i JA,ali nije mi bila namjera nikoga navuc———nedaj boze,jer ko drugom jamu kopa sam u nju upada,po meni bi najbolje bilo da ovi zovnu MMF,pa bi se neke stvari jako bolje popravile,likvidnost je niska u cjeloj drzavi pa tako i na burzi.
[/quote]
Ako tako misliš onda zovni ti MMF i objasni im koje bi se stvari popravile. U burzu sigurno nisu ludi investirat. Znaš kako se kaže: dao bog da imao pa ne imao [bye]
[/quote]
Vidim da ste mnogi ogorceni, kad sam prosli put dao target da ce cjena biti 250 kuna,mnogi su me napadali i smijali se,pa kad je cjena dotakla 250 kuna mnogi su se javili i cestitali i pisali, sad opet udarate po meni i mojim izjavama,ovo sto se desilo jucer to nitko nije mogao predvidjeti, rekao sam da sam izaso,kad opet udjem javit cu vam,zivi vi meni bili 101 godinu i puno vam srece zelim i uspjeha,mene je osobno burza digla u zivotu,ali me je isto pokorila zadnju godinu dana, najsladje je kad padnes u zivotu pa se opet dignes,samo sto sam ja imao dosta uspona i padova, vi sto padate prvi put u zivotu budite jaki,jer bit ce i u vasem zivotu dosta padova i uspona ako budete jaki, BOG

Premješteno iz teme: JDPL (Jadroplov d.d.)

ovo što ti radiš jomiii je stvarno jadno, postovi ti se mijenjaju u jednom danu 4 puta iz + u ovisno jesi li dionicu prodao ili kupio.
daj pokaži malo kolegijalnosti prema drugima umjesto jeftinog drukanja (inače nemam brodare, ali na ovo sam morao reagirati)

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

Ovo što je Sanader napravio imati će utjecaj na promišljanje same EU, jer ako mi i dalje toleriramo Zlovence a oni ne poštuju međunarodno pravo, i odbacujemo one koji žele ući u EU, jer dopuštamo da netko ucjenjuje drugoga.

Ovaj potez samo će ubrzati da splasne neodlučnost u samoj EU, da kazne zloveniju za ovako ponašanje i odblokiraju pregovore.

Ovim činom Sanader je napravio uslugu RH jer će sama brže uči u EU nego da je bio premijer jer EU neće htjeti neke nove nestabilnosti, a sada je EU svjesna da svakim odugovlačenjem može doći do veće krize …..

Sanader je dao ostavku jer se borio za EU, a EU je sama zatvorila vrata…….

Evo potvrde iz EU, da će RH biti 28 članica EU, sada će EU razbiti blokadu
Blokada ne smije obeshrabriti RH

Predsjednik Europske komisije Jose Manuel Barroso rekao je da EK razmatra nove načine kako bi se pronašlo rješenje za hrvatsko-slovenski granični spor.

Ponovio je da su EK i on osobno privrženi proširenju, posebno pristupanju Hrvatske. Ako Hrvatska ne uđe tako brzo kao što mi želimo, to neće biti zbog izostanka angažmana Europske komisije, posebno povjerenika za proširenje Ollija Rehna, koji je napravio velik posao, opravdao se Barroso.

Švedski veleposlanik u Hrvatskoj Fredrik Vahlquist rekao je kako slovenska blokada ne smije zaustaviti ili obeshrabriti Hrvatsku da nastavi s naporima kako bi postala punopravna članica Europske unije.

On je s Vincentom Degertom, šefom Delegacije Europske komisije u Hrvatskoj, održao konferenciju za novinare u povodu početka švedskog predsjedanja Europskom unijom.

Nije odgovorio na pitanje postoji li inicijativa švedske strane koja bi bila usmjerena na rješavanje hrvatsko-slovenskog graničnog spora. Naglasio je da je spor bilateralno pitanje.

Unatoč svemu, uvjeren je da će granično pitanje biti riješeno. Ponovno je istaknuo da će Švedska ohrabriti hrvatske kolege i prijatelje da nastave s radom na pripremama da Hrvatska postane 28. članica EU-a, prenosi Hina.

Degert je rekao kako broj otvorenih i zatvorenih poglavlja hrvatskih pregovora s Europskom unijom ne održava pravo stanje i napore koje Hrvatska poduzima.

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



HR proračun je dijelom rob Predsjedničkih ambicija dr. Sanadera.
Sada tih okova više nema; ja kao laik ga mogu rasteretiti za minimalno 3 milijarde kuna a da to nitko ne osjeti – ako se taj isti novac preusmjeri u gospodarstvo, a nadam se da hoće, već koncem trećeg kvartala mi smo na konju!


Andrija H.,
jesi to ti? [lol]
[/quote]

Argumenzi za ovakav stav leže u proračunu.
Koji su tvoji protuargumenti?
[/quote]
u RH su potrebne radikalne mjere, a ja ne vidim sposobnost niti kod crvenih niti kod crnih da bilo sto promjene. Ostale politicke opcije mi lice na gospodje koje se u 40ima prodaju da su jumferice.

Radikalne promjene znaci zrtvovanje politicke karijere na sto ekipa debelokozaca nije spremna

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


u RH su potrebne radikalne mjere, a ja ne vidim sposobnost niti kod crvenih niti kod crnih da bilo sto promjene. Ostale politicke opcije mi lice na gospodje koje se u 40ima prodaju da su jumferice.

Radikalne promjene znaci zrtvovanje politicke karijere.

Mislim da dobar dio problema leži u našem mentalitetu. Koga god da staviš isto bi se ponašao…

Stvarno bi nam najbolje bilo uvesti stranog premijera [lol]

New Report

Close