BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


dugoročno gledano ova ostavka-bjeg je za hrvatsko tržište kapitala odlična vijest.
konačno se krenulo od nule da su beskičmenjaci počeli bježati, sada ako se taj trend nastavi (šeks, bebić, kosor, polančec…….), postoji dobre šanse za budućnost .
i kao reakcija toga trebalo bi već danas da se pokaže na rastu burze, ako ne dugoročno sigurno.
sretno bez doviđenja svim navedenim

Super, a sad zamisli kakvi će ih tek likovi naslijediti. Evo ti za početak Jaca… [lol]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


šta ste se ustrtarili svi ,pa ne može biti gore nego šta je nama dragovoljcima bilo u vremenu 1991-1996 .Niste osjetili dno dna života ,tu kukate a mješine vam se objesile do poda.I treba da se desi konačna čistka Hrvatskog naroda i neka izađe sve navidjelo , dosta je bilo pohlepe i lopovluka.Možda nakon ovog svega kad se sve iskristalizira"ako"bude konačno bolje ako ne za nas ,bar onda za našu djecu.

Bravo za post!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Naravno da Sanader ne ide nigdi, mislim ide al sto dalje od odgovornosti, gospodarskog kolapsa, eu blokade, mmf itd. Vratit ce se on kad dodju bolji dani…

Da li se iscitati sta iz pre marketa, steka gledalica…

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Ne ide Sanader nikud to je samo predstava…politički potez koji ima svoje zašto.

sad će održat u areni stranačke izbore … cijela arena će ga na koljenima molit da ostane … i pjevat:
Bilo je to godine, 2009,
Kad su našu Hrvatsku stigle nesreće.
Europske zastave dig’o …
Silom hoće Hrvatsku da nam poeuropeizira
Cijela Arena
Ustani Ivo, Hrvatska te zove, zove,
Ustani bane Sanaderu.

Nema junaka, nema Hrvata,
Kao što je bio Sanader Ban.

i šta će naš ivo .. nema druge vratit se .. pod izlikom nacionalnih interesa .. koji su btw bit iznad njegovih osobnih …

[b]"Lakoća kojom određena mišljenja postaju opća, proizlazi iz nesposobnosti većine ljudi da stvore vlastito mišljenje osnovano na vlastitom razmišljanju"[/b]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



šta ste se ustrtarili svi ,pa ne može biti gore nego šta je nama dragovoljcima bilo u vremenu 1991-1996 .Niste osjetili dno dna života ,tu kukate a mješine vam se objesile do poda.I treba da se desi konačna čistka Hrvatskog naroda i neka izađe sve navidjelo , dosta je bilo pohlepe i lopovluka.Možda nakon ovog svega kad se sve iskristalizira"ako"bude konačno bolje ako ne za nas ,bar onda za našu djecu.

Evo i ja bravo, pogotovo jer je čovik dragovoljac…

Bravo za post!
[/quote]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


šta ste se ustrtarili svi ,pa ne može biti gore nego šta je nama dragovoljcima bilo u vremenu 1991-1996 .Niste osjetili dno dna života ,tu kukate a mješine vam se objesile do poda.I treba da se desi konačna čistka Hrvatskog naroda i neka izađe sve navidjelo , dosta je bilo pohlepe i lopovluka.Možda nakon ovog svega kad se sve iskristalizira"ako"bude konačno bolje ako ne za nas ,bar onda za našu djecu.

Slažem se kolega. Katarza, katarza nam je potrebna.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Anricom

Znaš kad će nam biti bolje, mislim nikad.
Ovi su se nakrali za 25svojih budučih generacija. Odlaze – siti su!
A što misliš tko dolazi?
Pa oni koji su im bili učenici. Gledali ih kako se takmiče tko će napraviti veću aferu, i proći ne kažnjeno.
I smijati se javnosti koja sve kuži ali ništa ne može.
Pa zamislite sad jednog novog mladog političara koji je krao sitno, na lokalnoj razini, jasno neometan,nikad kažnjen.
Probija se ka saboru, pun novih ideja,
Kad taj sjedne u saborsku fotelju jao se nama.
Jer učeniku je cilj nadmašiti učitelja.

idući tjedan će bit bolje...

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


E baš me zanima situacija i reagiranje burze ovih dana. Nadam se selektivnom padu/rastu.Mislim da se vlasnici dionica koje su politički vezane uz glavne aktere HDZ-a trebaju brinuti. Neću ih imenovati ali znamo koje su to. Jednako tako, mislim da se ne trebaju brinuti vlasnici dionica koje nisu politički vezane, odnosno koje profit ostvaruju primarno u inozemstvu jer se vani slika poboljšava. Također znamo koje su to.

Vrijeme će pokazati jesu li naši investitori krdo ili razmišljau glavom. Jedino se bojim mirovinaca da ne bi počeli neke gluposti izvoditi kao namjerno rušenje/štopanje/dizanje cijena….kad bolje razmislim, ne bojim se sada kad znam da im nitko ne daje naredbe kako da investiraju kao što je to radio drivo.


Zašto bi se trebali brinuti, jel to možda došla neka nova stranka na vlast? Otkud znaš da ne dolaze naredbe?Dionice koje ostvaruju promet u inozemstvu su pretpostavljam ATPL, ali i IGH ,aone su taoci crobija i to je na žalost tako.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

E baš me zanima situacija i reagiranje burze ovih dana. Nadam se selektivnom padu/rastu.Mislim da se vlasnici dionica koje su politički vezane uz glavne aktere HDZ-a trebaju brinuti. Neću ih imenovati ali znamo koje su to. Jednako tako, mislim da se ne trebaju brinuti vlasnici dionica koje nisu politički vezane, odnosno koje profit ostvaruju primarno u inozemstvu jer se vani slika poboljšava. Također znamo koje su to.

Vrijeme će pokazati jesu li naši investitori krdo ili razmišljau glavom. Jedino se bojim mirovinaca da ne bi počeli neke gluposti izvoditi kao namjerno rušenje/štopanje/dizanje cijena….kad bolje razmislim, ne bojim se sada kad znam da im nitko ne daje naredbe kako da investiraju kao što je to radio drivo.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Torrente prestani širiti paniku
to je jedino što radiš na forumu zadnjih
dana.
Nije te sram ljudima izbijati novce iz ruku što misliš
kako je onima koji su ulazili na crobexu 2200
Može te biti sram više …

Italija je promjenila više Premjera nego
će Hrvatska u idučih 1000 godina
Ne vidim da im ide loše…

Kolega samo realno sagledavam sitaciju, 90% sam u dionicama, lako mi je za one koji su ulazili na 2200, zalim samo one koji su ulazili na 5000 bez da su pojma imali u sta se upustaju..

Eto i jedna pozitivna spoznaja, HT jucer je dokazao da novca i zainteresiranih za ulaganje ima i u ovakvim uvjetima, vjerujem da smo dugorocno npr. za 2 godine ok.

Al da nam krobi ide nazad ispod 1500 ide, htjeli vi to sebi priznati ili ne.
[/quote]
Pa evo Sanader je dao ostavku, a HT je politička dionica, a ja ovdje slušam kako će sve dionice pod političkim utjecajem popadat, kako to da HT onda ne mrda ni gore ni dolje, a čak je jučer i rastao, neš mi ne štima u toj teoriji [lol]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Torrente prestani širiti paniku
to je jedino što radiš na forumu zadnjih
dana.
Nije te sram ljudima izbijati novce iz ruku što misliš
kako je onima koji su ulazili na crobexu 2200
Može te biti sram više …

Italija je promjenila više Premjera nego
će Hrvatska u idučih 1000 godina
Ne vidim da im ide loše…

Zar će opet "netko" biti kriv onima koji su ulazili previsoko?
Uvijek je netko drugi kriv a nikad onaj tko je loše uložio. [rolleyes]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ma ništa se neće promjeniti
iste firme koje su podmazivale politićare podmazivat će i dalje
tak svejedno bude to HDZ ili SDP ili XYZ
Svi se oni zato i trgaju za vlast da mogu ispod stola primati kuverte.
Jadranka na vlasti je isto ko i dr IVO
ona je obični Ivin poltron.

to ti je ko u Rusiji Putin se makne da može postaviti svog poltrona
pa onda vlada iz sjene..
Isto tako i DR IVO bude vladar iz sjene …

Prvi ce biti posljednj a posljednji prvi

New Report

Close