BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Mislim da bi se Jadranka Kosor trebala obratiti javnosti i reći kakva će biti politika njene vlade. Također HDZ-ovi koalicijski partneri bi se trebali očitovati da li i pod kojim uvjetima će podržati Jadranku Kosor.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala






Nije dao uvjerljive razloge. Neizvjesnost nikada ne radi u korist tržišta kapitala.

al zar smo ih stvarno očekivali….
ja sam očekivao govor od stoljeća 7. i nije me razočarao [smiley]
[/quote]
Kada se zadnji put desilo da je netko ko vlada ovom zemljom podnio ostavku ?
[/quote]
Ladislav napuljski, Žigmund luxemburški?
meni je taj dio pozitivan, razvija se demokracija.
[/quote]

Slažem se da je pozitivno. Ali kod nas vladari ne silaze sa trona da bi omogućili razvoj demokracije.
[/quote]
Žene (kolko god asexualna bila) na čelu države, preuzimanje odgovornosti na vrhu…
demokratija cvate.
Ivo je riskirao i podnio ostavku, na nama je sad da ga kaznimo ili nagradimo na predsjedničkim izborima…a država će znat i bez njega kako je znala i s njim osim ako se većina ne osjeća obezglavljeno kao vlatka kokoš.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Mislim da bi se Jadranka Kosor trebala obratiti javnosti i reći kakva će biti politika njene vlade. Također HDZ-ovi koalicijski partneri bi se trebali očitovati da li i pod kojim uvjetima će podržati Jadranku Kosor.

Hoće li sada i Samadol ponuditi ostavku što je sve burza pod njime pretrpjela.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


Mislim da bi se Jadranka Kosor trebala obratiti javnosti i reći kakva će biti politika njene vlade. Također HDZ-ovi koalicijski partneri bi se trebali očitovati da li i pod kojim uvjetima će podržati Jadranku Kosor.

Sigurno i hoće, jer mora. 99% sam siguran da će reći da će nastaviti dosadašnju politiku, što god to značilo. Moguće da je ovo napravljeno i zbog spora s slovenijom. Sad su se akteri promijenili i na neki način počinjemo ispočetka.

When speculation has done its worst, two and two still make four.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala







Nije dao uvjerljive razloge. Neizvjesnost nikada ne radi u korist tržišta kapitala.

al zar smo ih stvarno očekivali….
ja sam očekivao govor od stoljeća 7. i nije me razočarao [smiley]
[/quote]
Kada se zadnji put desilo da je netko ko vlada ovom zemljom podnio ostavku ?
[/quote]
Ladislav napuljski, Žigmund luxemburški?
meni je taj dio pozitivan, razvija se demokracija.
[/quote]

Slažem se da je pozitivno. Ali kod nas vladari ne silaze sa trona da bi omogućili razvoj demokracije.
[/quote]
Žene (kolko god asexualna bila) na čelu države, preuzimanje odgovornosti na vrhu…
demokratija cvate.
Ivo je riskirao i podnio ostavku, na nama je sad da ga kaznimo ili nagradimo na predsjedničkim izborima…a država će znat i bez njega kako je znala i s njim osim ako se većina ne osjeća obezglavljeno kao vlatka kokoš.
[/quote]

Narod je na izborima pokazao koliko ima povjeranja u Jadranku Kosor. Potučena je s velikom razlikom od vrlo prosječnog protivnika, Mesića. Da su glasali samo ljudi koji investiraju na burzu iskazano povjerenja bi bilo još manje. Nije nebitno ko je na čelu države, kakvu politiku vodi i koliku potporu ima.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

imao sam danas 2 naloga ispod 1100 i oba poklopljena, s tim da je onaj niži i veći već pokrio ovaj viši, što će reći da su te dionice po kolko ih god sutra prodam ili ne, zarada. Pozdrav s Paga, T-Mobile USB stick šljaka bez greške. Ujutro snimim situaciju, zadam par naloga, popodne poberem vrhnje.
Drugi tjedan radimo oko Šibenika, a u samoj špici smo u Dubrovniku.
Još nešto neki dan sam uhvatio preko N 5800 free modem Wi-Fi šljaka bez greške, čak mi je iz zahebancije prošlo zadavanje naloga, joj što rade ta čuda od tehnologije. ODMARAŠ I ZARAĐUJEŠ.
Nemojte ovo shvatiti kao provokaciju, jer sam malo ushićen, u zadnje vrijeme na ovoj dionici samo veselje, što naravno želim svima Vama. Ima ona od Parnog valjka, Ma pusti nek traje, sve dok traje dobro je. E da još nešto zaboravih, prije 1,5 g. sam na jednom od foruma, a na ovom prije cca 1g. samo pod drugim nickom napisao da ću na ovoj dionici svoj "stari" MB zamijeniti gajnc novim, do 6mj. 2009. eto i taj san mi se ostvario, a za dionice sam prvi puta čuo na IPO HT. Vjerojatno dobro i brzo učim i shvaćam
Pozdrav: BiH

http://www.hrt.hr/index.php?id=48&tx_ttnews%5Btt_news%5D=42275&tx_ttnews%5BbackPid%5D=38&cHash=e3655aab61

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

sutra hvatajte pozicije dječaci. idemo munjevito prema gore. ništa se u stvari nije promjenilo.

...povijest se ponavlja...

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ovakav se kukavičluk rijetko viđa !

Brod tone, kapetan prvi napušta brod, a kormilo prepušta pratećem osoblju. Usput im je ostavio i darovni ugovor za brod (koji tone).
Pod brodom podrazumjevam Vladu i stranku, a ne državu, da se razumijemo, jer mi na kraj pameti ne pada poistovjetiti našu prelijepu državu i bistar narod sa strankom!

Da je barem imao m.da i najavio prijevremene parlamentarne izbore. Nije mi jasno zašto je toliko gurao svoju stranku na lokalnim izborima ako je bio na kraju sa živcima. Ispada da je cijelo vrijeme zaista mislio samo na svoju i g…cu svojih stranačkih poltrona. Krajnje neodgovoran potez !
Nevjerojatno !
Da se razumijemo, nisam ni za HDZ, niti za SDP, niti za bilo koju drugu stranku jer jednostavno nemamo kvalitetnih ljudi u politici, odnosno mislim da je sve to isto s..nje, a drugo pakiranje!

Vjerujem da imamo vrlo sposobnih, pametnih i poštenih ljudi koji samozatajno rade svoj posao, brinu o obitelji, vraćaju kredite, vjeruju u bolju budućnost i žele dobro svima, ali ne izlaze na vidjelo od silnog nerada, nemorala, spletkarenja, nepotizma i korupcije koja je duboko ukorjenjena u svim političkim strukturama (ne mislim pritom na sebe jer sam i ja otiš’o u k…c pod utjecajem svakodnevnih piz…ija) !

Oprostite na izrazima i postu koji baš i nema veze sa samim topicom, iako po mom mišljenju ima i više nego što se to na prvi pogled čini. Dao sam si malo oduška nakon što mi je ovaj neviđeni kukavičluk nanio 5 % minusa.

Jedino što mi pada napamet je:

Rohatinskog za premijera !!!!!

PS. Molim moderatora da mi odobri post u cijelosti !

halfte trinken, halfte Šarcu geben

Ja ne vidim nikakav napredak u zadjnih šest godina koliko je on na vlasti, svaka godina je bila sve teža, sve se spašavalo nekakvim zaduživanjem
Apsolutno nema veze tko će doći iza njega jer situcija je takva da je više nitko ne može popraviti u realnom roku.
Nejmu bi trebalo sudit za veleizdaju zbog izručenja generala i zbog napuštanja vlade u najtežem mogućem trenutku, pokazao je da je najobičnija kukavica.
Inače ja sam hdz-ov glasač.


Ja ne vidim nikakav napredak u zadjnih šest godina koliko je on na vlasti, svaka godina je bila sve teža, sve se spašavalo nekakvim zaduživanjem
Apsolutno nema veze tko će doći iza njega jer situcija je takva da je više nitko ne može popraviti u realnom roku.
Nejmu bi trebalo sudit za veleizdaju zbog izručenja generala i zbog napuštanja vlade u najtežem mogućem trenutku, pokazao je da je najobičnija kukavica.
Inače ja sam hdz-ov glasač.

gluposti. nije on kukavica. izručio je generale jer je franjo tuđman potpisao sporazume, a otišao je iz drugih razloga. ništa novo za RH, sve nastavlja po starom. a on se možda i vrati ali kao predsjednik.

...povijest se ponavlja...

Europa u 2 u plusu, ameri napadaju 930 na s&p, steta za nas bar zasad.

Uhljebe na ulicu!!!!!

New Report

Close