BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Pa ne razumijem čemu rasprodaja ,mislim može nam samo bit bolje.

IMT?

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Neznam dal to sve pada radi Sanaderove ostavke ili zato kaj je moguće da bu Jadranka Silver došla na njegovo mesto.
[sad]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Neznam dal to sve pada radi Sanaderove ostavke ili zato kaj je moguće da bu Jadranka Silver došla na njegovo mesto.
[sad]


Hoće li sada konačno i Samadol ponuditi ostavku pod njim je burza upropaštena i puno propatila ako je čovjek sad je vrjeme.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala



Nije dao uvjerljive razloge. Neizvjesnost nikada ne radi u korist tržišta kapitala.

al zar smo ih stvarno očekivali….
ja sam očekivao govor od stoljeća 7. i nije me razočarao [smiley]
[/quote]

Kada se zadnji put desilo da je netko ko vlada ovom zemljom podnio ostavku ?

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala




Nije dao uvjerljive razloge. Neizvjesnost nikada ne radi u korist tržišta kapitala.

al zar smo ih stvarno očekivali….
ja sam očekivao govor od stoljeća 7. i nije me razočarao [smiley]
[/quote]
Kada se zadnji put desilo da je netko ko vlada ovom zemljom podnio ostavku ?
[/quote]
Ladislav napuljski, Žigmund luxemburški?
meni je taj dio pozitivan, razvija se demokracija.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Pala Vlada! HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ma, kaj si mogu s gospodicnom Kosor! Napokon…
stvarne i PRAVE PROMJENE ZA Hrvatsku …..sve dionice ce se oporaviti…..ne brinite!

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala





Nije dao uvjerljive razloge. Neizvjesnost nikada ne radi u korist tržišta kapitala.

al zar smo ih stvarno očekivali….
ja sam očekivao govor od stoljeća 7. i nije me razočarao [smiley]
[/quote]
Kada se zadnji put desilo da je netko ko vlada ovom zemljom podnio ostavku ?
[/quote]
Ladislav napuljski, Žigmund luxemburški?
meni je taj dio pozitivan, razvija se demokracija.
[/quote]

Slažem se da je pozitivno. Ali kod nas vladari ne silaze sa trona da bi omogućili razvoj demokracije.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


cudni smo mi ljudi,trebala je burza snazno porasti na tu vijest a ne pasti,ne dajte svoje novce,nes ti stete sta odlazi

Na čelo države dolazi Jadranka Kosor. Čudi me da tržište ne pokazuje oduševljenje ovom promjenom.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

BOUNCE
skužili ljudi da je ovo najbolja vijest u zadnjih 10 godina
dosta autokracije
a ATPL ovo ionako ne tangira previše

Good artists copy. Great artists steal.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ma, ljudi ……smirite se…..sad ce tek postati zanimljivo ulagati u nasu lijepu Hrvatsku…sve nasi strateski resursi su na pladnju …..ko voli..nek izvoli…neka vise ne bude visokoumnih strucnjaka
koji mijenjaju zakone ko odijela…..

E..da ,mi je sad NOVACA da kupim POL HRVASTKE !!!!

Ja sam predstavnik maloumne mase koja nist ne kuzi???

Hvala lijepo..
Pozdrav od bivse ucenice najbolje gimnazije u Hrvatskoj !

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Mislim da bi se Jadranka Kosor trebala obratiti javnosti i reći kakva će biti politika njene vlade. Također HDZ-ovi koalicijski partneri bi se trebali očitovati da li i pod kojim uvjetima će podržati Jadranku Kosor.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


BOUNCE
skužili ljudi da je ovo najbolja vijest u zadnjih 10 godina
dosta autokracije
a ATPL ovo ionako ne tangira previše

Kolega slažem se. Ivin odlazak je najbolja vijest koja nam se mogla desiti ne zato što nevolim HDZ, naprotiv smatram da je ovo znak korijenitih promjena i konačnog otrežnjenja. Ako netko misli da je dr. Ivo otišao sam vara se. Puno stvari govori u korist teze da je u HDZ izbio puč i da je vjerna ekipa dr.Ivu satjerala pred zid prijetnjom da će ga smijeniti sa predstojećem saboru u subotu. Ovako je kao sam otišao i pustio druge da rade.

New Report

Close