BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.





I Governor je sigurno blizu, po slici, vjerojatno bilder, znači ima i njega:)

Ja sam najzgodniji i velik mi je pimpek. meni dosta.
[/quote]

OK ak je tebi dosta. A kaj vele zene? Jel i njima dosta? [tongue]
[/quote]

njima nikad nije dosta, teško je servisirati sve te kratkoročne do dugoročne obveze… al je zato ROE [thumbsup]
[/quote]

Znaci kod tebe to kratko traje a onda se dugo ispricavas zasto je kratko trajalo? [tongue]






I Governor je sigurno blizu, po slici, vjerojatno bilder, znači ima i njega:)

Ja sam najzgodniji i velik mi je pimpek. meni dosta.
[/quote]

OK ak je tebi dosta. A kaj vele zene? Jel i njima dosta? [tongue]
[/quote]

njima nikad nije dosta, teško je servisirati sve te kratkoročne do dugoročne obveze… al je zato ROE [thumbsup]
[/quote]

Znaci kod tebe to kratko traje a onda se dugo ispricavas zasto je kratko trajalo? [tongue]
[/quote]

hehe, krivo… za ono što ja isporučujem potrebna je vrhunska aerobna sprema. Zato kažem da je teško. nije za salenjake [tongue]

I'LL BE BACK


hehe, krivo… za ono što ja isporučujem potrebna je vrhunska aerobna sprema. Zato kažem da je teško. nije za salenjake [tongue]

Cuj mi "salenjaci" kak nas nazivas uvijek zene razvalimo da ne mogu hodat 3 dana kak spada. Kak? Lijepo. Ak sam od volje onda ju razvalim pa 3 dana nemre hodat, a ak nisam od volje onda se samo izvaljam po njoj pa opet nemre 3 dana hodat. [lol] Tak da ti je masa prednost kod takvih stvari [wink]


– usput rečeno i Schwarzneger je operirao srce)…

Operirao sam srce jer Shriverica nije čula za off switch… eto da znaš iz prve ruke…

I'LL BE BACK



hehe, krivo… za ono što ja isporučujem potrebna je vrhunska aerobna sprema. Zato kažem da je teško. nije za salenjake [tongue]

Cuj mi "salenjaci" kak nas nazivas
[/quote]

ne nazivam vas ja tak neg Matij lalic.
[tongue]

I'LL BE BACK

samo dokazuje da slabo jebete

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!






I Governor je sigurno blizu, po slici, vjerojatno bilder, znači ima i njega:)

Ja sam najzgodniji i velik mi je pimpek. meni dosta.
[/quote]
OK ak je tebi dosta. A kaj vele zene? Jel i njima dosta? [tongue]
[/quote]
njima nikad nije dosta, teško je servisirati sve te kratkoročne do dugoročne obveze… al je zato ROE [thumbsup]
[/quote]
Znaci kod tebe to kratko traje a onda se dugo ispricavas zasto je kratko trajalo? [tongue]
[/quote]
mala što se mene tiče, ti si yebena… [lol]

sinoc box,danas sex sta li ce sutra biti tema bas me zanima….. [lol]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


sinoc box,danas sex sta li ce sutra biti tema bas me zanima….. [lol]

Možda kex.
Laku noć svima.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.



I Governor je sigurno blizu, po slici, vjerojatno bilder, znači ima i njega:)

Ja sam najzgodniji i velik mi je pimpek. meni dosta.
[/quote]

štovani kolega, riječ je bila o VISINI a ne DUŽINI:)
ali…pitala sam se tko će prvi započeti i tu temu, bilo je pitanje vremena (kako je krenulo::)))

do sad ispada da se pol foruma može nazvat Bruce Lee, a druga polovica Barbarian

ali meni je i dalje glavna nepoznanica zašto kolega Mat.Lalić numero due skuplja sličice forumaša
(ništa zlonamjerno, samo znatiželja:))

ali meni je i dalje glavna nepoznanica zašto kolega Mat.Lalić numero due skuplja sličice forumaša
(ništa zlonamjerno, samo znatiželja:))

hehe ko kaže da skupljam sličice?

PA vi bolje od mene znate kakva tu ekipa piše, ja pišem ni godinu dana tu.

Netko mi je jednom rekao tu, da od 10 investitora, 1 samo zarađuje. Ja sam priznao da sam ja u ovih 9, ali mi nije jasno da na ovom forumu nema barem još jedna koji ne zarađuje, pa ljudi moji to je statistički nemoguće, tj. velika većina laže.

Zašto se tako ekipa tu predstavlja, nemam pojma, moja moralna obaveza je da upozorim na takove podatke, a na javnosti i ostalim čitateljima je da procjene tko koga farba.

Gle može tu netko pisati što hoće, ali 100 puta ponovljena laž ostaje laž, ili ljudi kraće pamte. Ma boli mene lulek za ljude, ja pišem svoje, a ko se nađe uvrijeđen nek argumentira, a ak nema argumenata nek vrijeđa, u svakom slučaju ja svoje dokazujem.

A to je da svi muljaju, nekaj i negdje. Pa ti onda vjeruj nekome ovdje.

Imaš grupe, korisnike koji se druže, grupice njih 10-ak, ono nekaj napišeš svi te uzmu na zub, jednoumlje, al sve kaj oni napišu, međusobno si tepaju, ko da gledam političare, da su oni na mjestu fond menađera bilo bi nam sad 100 puta gore, jer ljudi nemaju apsolutno nikakvu odgovrnost, a to predbacuju fond menađerima.
Katastrofa.
A svi zarađuju bplje od fondova, pa došlo mi je da se sto puta javim i pitam ih, ok ti imaš 200 dionica atpl i istovariš ih bez problema ak krene nekaj po zlu, pa kak da ovaj istovari 20000 i više dionica, a da ne cijena ne padne, mislim sve genijalci tu.
Al kaj je naj gore znaju da to nije nikakav argument, ili bar se nadam, ali svejedno ga spominju, pa kakvi su to ljudi onda, kaj misle da smo mi ovce??????


ali meni je i dalje glavna nepoznanica zašto kolega Mat.Lalić numero due skuplja sličice forumaša
(ništa zlonamjerno, samo znatiželja:))

hehe ko kaže da skupljam sličice?

PA vi bolje od mene znate kakva tu ekipa piše, ja pišem ni godinu dana tu.

[/quote]
nikog osobno ne poznam na forumu,niti znam kako se tko zove ili izgleda.

a sličice su mi upale u oko (sličke)…ok, niste napisali da skupljate nego da ih imate,
pa sam pretpostavila da ih skupljate
(ja, na primjer, skupljam Auto_Moto)

New Report

Close