BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja ne znam što radim na ovom forumu, kad me ni najmanje ne zanimaju borilačke vještine, a omiljeni sport mi je jedenje i pijenje na duge staze.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

@dizelaš,
prvi put čujem za nadimak "dinamitaš". I nikad nisam vidio da se pojavljivao u medijima, barem ne u ta ratna vremena… Danas više zbilja ne znam di je niti što radi… Ali ta specijalistička obuka je bila među najboljima u svijetu. I dolazili su izabrani iz cijelog svijeta na 2. i 3. stupanj obuke (padobranska i "komandO")… Ali to nije ovdje tema, nego smo na borilačkima [smiley]
Ne radi se o dugačkim aerobnim treninzima, pa nije jogging, nego boks.. Na boksu je sav trening razdijeljen na runde (2+2+2+… odnosno 3+3+3+3… min) i koncentriran na ta razdoblja. Radi se samo o uporabi energije unutar toga… Čak unutar jednog jedinog udarca, postoje dijelovi u kojima se drugačije radi kontrakcija mišića… Inače borac "izgori" vrlo brzo… prebrzo se organizam uništi, ako ne zna pravilno raspoređivati energiju. Dakle, radi se o vrlo, vrlo intenzivnim stvarima. Osim toga, i eksplozivnost i prodornost se vježbaju na posebne načine… ne bih ovdje ljude time tlačio.
Jesi gledao npr. meč između Filipovića i Fedora? Fedor čak s onoliko kilaže ima neusporedivo bolju eksplozivnost i uporabu energije od Filipovića, da mu ovaj nije mogao ama baš ništa… Dio je sigurno urođen, ali puno toga se može i istrenirati. Važne su jedino minimalne fizičke pretpostavke…

Jesi gledao npr. meč između Filipovića i Fedora? Fedor čak s onoliko kilaže ima neusporedivo bolju eksplozivnost i uporabu energije od Filipovića, da mu ovaj nije mogao ama baš ništa… Dio je sigurno urođen, ali puno toga se može i istrenirati. Važne su jedino minimalne fizičke pretpostavke…

na Mirka je negativno djelovao adrenalin..

al explozivnost se NE moze puno popravlajti…sprinteri na 100 m su svi redom prirodni explozivci i ti ljudi da se nikad nisu bavili atletikom bi trcali 100 m za cca 11 sek

Imas masu kosarkasa koji zakucavaju sa 180 cm a neki od 195 to nisu u stanju uciniti..nikakav tu trening ne pomaze..taj uz neznam sto nece moci zakucati, moze popraviti odraz za 10-15 % i gotovo…isto je sa skokom u dalj…explozivnost znaci razviti što je moguce vecu snagu u što kracem vremenu..
Fedor ima sjajne tkelesne predispozicije,sjajnu konstituciju, izuzetno krupne kosti što je JAKO važno u takvim sportovima, daleko vaznije od muskulature, koja se može doraditi, ali konstitucija, tj kostur je ono što se nemože povecati…mislim da mu je obujam rucnog zgloba oko 28 cm.. mirko takodjer, al mislim da je fedor puno jaci u mentalnom sklopu..

Ja recimo nikad nisam bio dobar u dugom trcanju, al odlican na 100m

P.s fedor ima 107-108 kg tako da je 3-4 kile samo teži nego je bio Mirko u svom zadnjem meću

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Ne mislim se petljat u vase boksacke spike, ali ono sto znam jest da se ne bi ni za kakve novce pomlatio s nekim tko je kod Wernera PROSAO kompletnu obuku (vecina ih odustane po mojim saznanjima).


@tony
– ja sam svojevremeno trenirao karate u Tempu – zao mi je ko psu sto u to doba kod nas nije bilo nikakve skole aikida jer mi je to mrak tehnika.


Ja ne znam što radim na ovom forumu, kad me ni najmanje ne zanimaju borilačke vještine, a omiljeni sport mi je jedenje i pijenje na duge staze.

Podržavam i razumijem.

Da se vi ljudi udružite i otvorite neki fitness centar sa strogim treninzima za izbacivanje nagomilanih frustracija i stresa svakodnevnog života?

Ono, Nirvana, Zen, Pan, itd…

Suricata suricatta



Ja ne znam što radim na ovom forumu, kad me ni najmanje ne zanimaju borilačke vještine, a omiljeni sport mi je jedenje i pijenje na duge staze.

Podržavam i razumijem.

Da se vi ljudi udružite i otvorite neki fitness centar sa strogim treninzima za izbacivanje nagomilanih frustracija i stresa svakodnevnog života?

Ono, Nirvana, Zen, Pan, itd…

[/quote]

bolje da otvorimio noki restoran jer ja pogotovo, a i ti i alien niste da ne volite papati:-)
a hranu odgadjam vec tri sata jer mi se neda dic iz kreveta, al sad ce puknut jedno 3 porcije cevapa
[thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

bolje da otvorimio noki restoran jer ja pogotovo, a i ti i alien niste da ne volite papati:-)
a hranu odgadjam vec tri sata jer mi se neda dic iz kreveta, al sad ce puknut jedno 3 porcije cevapa
[thumbsup]

3 porcije???!?!?! Toliko nema teorije da bi mogao pojesti kolikogod da nisam majusan i da volim cevape

Manje mesa – manje stresa. [thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


I Governor je sigurno blizu, po slici, vjerojatno bilder, znači ima i njega:)

Ja sam najzgodniji i velik mi je pimpek. meni dosta.

I'LL BE BACK



I Governor je sigurno blizu, po slici, vjerojatno bilder, znači ima i njega:)

Ja sam najzgodniji i velik mi je pimpek. meni dosta.
[/quote]

OK ak je tebi dosta. A kaj vele zene? Jel i njima dosta? [tongue]




I Governor je sigurno blizu, po slici, vjerojatno bilder, znači ima i njega:)

Ja sam najzgodniji i velik mi je pimpek. meni dosta.
[/quote]

OK ak je tebi dosta. A kaj vele zene? Jel i njima dosta? [tongue]
[/quote]

njima nikad nije dosta, teško je servisirati sve te kratkoročne do dugoročne obveze… al je zato ROE [thumbsup]

I'LL BE BACK


al explozivnost se NE moze puno popravlajti…sprinteri na 100 m su svi redom prirodni explozivci i ti ljudi da se nikad nisu bavili atletikom bi trcali 100 m za cca 11 sek

atletikom se nikad nisam bavio pa u to ne znam, ali što se tiče borilačkih sportova, tu se eksplozivnost itekako može raditi… Osim toga, kažeš da ti i Mig idete u teretanu, pa valjda vam je netko rekao kako ćete vježbati eksplozivnost, a kako npr. graditi masu (to kod nas u klubu uglavnom tinejdžeri rade da fasciniraju curice, iako baš oni u toj dobi to ne bi smjeli raditi zbog mogućih loših posljedica na zdravlje, osobito na srčani mišić kasnije… – usput rečeno i Schwarzneger je operirao srce)…


@alien
, to za Wernerovu školu vjerojatno nitko nema adekvatnu predodžbu tko nije to osobno isprobao, doživio… Ono što ima o takvim obukama u američkim filmovima uglavnom je samo blijeda sličica. Osim možda za temeljnu specijalističku obuku. Za druge dvije (padobranska i komando) većina ljudi nema nikakvu predodžbu…
Inače, nekoliko mojih dobrih frendova treniralo je u TEMPU, nekoliko reprezentativaca Hrvatske,… jedan je ovdje otvorio školu karatea (3. dan crni pojas)… (mogu ti na pm poslati podatke od tih, vjerojatno se poznajete ako si duže bio tamo?)

New Report

Close