BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ok, laku noc…
ja idem van.
cugat u vodice.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


ja ne čitam nikakve vijesti već više od 8 mjeseci. a još manje nekakve analitičare. Ljudi morate shvatiti nešto… ti ljudi nemaju blage veze. Da oni nekog qurca znaju imali bi vile po azurnoj obali a ova Maja bi imala osobnog crnca sa 25 cm, a tipovi silikonske kraljice da im nose kavu. To ne kažem ja, to kaže Andre Kostolany. Čim je netko analitičar, znači da je popušio ili nesposoban ko investitor. To ti je ko kad nemreš bit kirurg jer si nesposoban pa onda si medicinski brat pa previjaš rane. Ja ne kažem da ona nije sada u pravu, ali i čorava kokoš može pogoditi zrno. Pa mene je 7X više frka il mi nešto znači kad Sampi veli da je kupio (ili prodo) nego kad veli, ni pet ni šest, nego… zamisli.. MAJA [lol]…ili Stojić… ili Bussiness.hr [lol] pa dajte ljudi uozbiljite se.

Da si ti u svojim ulaganjima uspješan 1% kao Andre Kostolany i nekog qurca znao imao bi vile po azurnoj obali a tvoja Maja bi imala osobnog crnca sa 25 cm, a ti silikonske kraljice da ti nose kavu i ne bi laprdao tu po forumu.
Molim te, [lol] čovječe uozbilji se.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


ja ne čitam nikakve vijesti već više od 8 mjeseci. a još manje nekakve analitičare. Ljudi morate shvatiti nešto… ti ljudi nemaju blage veze. Da oni nekog qurca znaju imali bi vile po azurnoj obali a ova Maja bi imala osobnog crnca sa 25 cm, a tipovi silikonske kraljice da im nose kavu. To ne kažem ja, to kaže Andre Kostolany. Čim je netko analitičar, znači da je popušio ili nesposoban ko investitor. To ti je ko kad nemreš bit kirurg jer si nesposoban pa onda si medicinski brat pa previjaš rane. Ja ne kažem da ona nije sada u pravu, ali i čorava kokoš može pogoditi zrno. Pa mene je 7X više frka il mi nešto znači kad Sampi veli da je kupio (ili prodo) nego kad veli, ni pet ni šest, nego… zamisli.. MAJA [lol]…ili Stojić… ili Bussiness.hr [lol] pa dajte ljudi uozbiljite se.

Da si ti u svojim ulaganjima uspješan 1% kao Andre Kostolany i nekog qurca znao imao bi vile po azurnoj obali a tvoja Maja bi imala osobnog crnca sa 25 cm, a ti silikonske kraljice da ti nose kavu i ne bi laprdao tu po forumu.
Molim te, [lol] čovječe uozbilji se.
[/quote]

a koji si pa ti? Inače za tvoju info…na burzi sam nepune 2 godine… Kostolany je u svom životu 3 puta bankrotiro… ja (za sad) još nisam niti jednom a prošo sam (prolazim) kroz najveći bear u zadnjih 70 godina, za sada sam sasvim OK, za analitičare ne garantiram.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: LRH (Liburnia Riviera hoteli d.d.)

Da ne kopiram sve postove evo skraćeno:

1.)delboy izjavljuje da sljedeći tjedan uzima kredite i kupuje LRH

2.)lavgar mu se obraća: Opatija ide na upravni sud.Definitivno neće dati ponudu za preuzimanje.Delboy, prije tjedan dana si pisao da uzimaš kredite i ulječeš.Koliko si komada kupio od onda??

3.)delboy lavgara naziva lažovom i kaže da nikad nije rekao da će uzeti kredu

4.)lavgar mu zamjera što ga je nazvao lažovom i kopira mu post u kojem je poboldao rečenicu gdje delboy izjavljuje da idući tjedan diže kredu i kupuje LRH

5.)delboy uzvraća lavgaru" povišenim tonom"da ga ovaj želi diskreditirati i da on (delboy nikad ne laže???)

6.)Intervenira kolega Spade i pokuša objasniti delboyu da je pogriješio i da se treba izvinuti lavgaru što ga je nazvao lažovom

7.)delboy umjesto da se sa zakašnjenjem izvine lavgaru za uvredu on odmah napada Spade-a ,izvrijeđa ga,predbacuje mu svašta i opet tvrdi da nije rekao nikad da će uzeti kredu i kupiti LRH..

Kad čovjek sve to pročita ne može a da se ne zapita-pa dobro majke mu,ko je napisao rečenicu "idući tjedan uzimam kredite i dokuplujem LRH",jer taj ko je to napisao je kriv i trebao bi se izvinuti i lavgaru i kolegi Spade i svim lavgarima koji će se eventualno još javiti. [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!



jel mi ih to bacas u lice?

nebrini za mene, neke stvari se ne zaboravljaju..
fakat je 122, na 188 cm
ne smeta to meni nimalo..nemrem bas
rec da sam u turbo formi
, al tri runde na vreci bez problema..
a tri runde u ringu bi volio vidjet tko ce ostat, osim ak nije boksac, naravno aktivan trenutno !

Evo da i se i ja pridružim onako sa strane.
125kg na 188 cm, nije nimalo turbo forma.
30 kila viška na tu težinu, vrlo vjerojatno izgleda da ste u području za prijevremeno dobivanje infarkta.

Meni šogor ima 19x, i 125 kg, pa izgleda ko JETI.
Manje papati kolega. [thumbsup]
[/quote]

a čujte,Takanohana je duplo teži a bio je Yokozuna Lige North (najbolji) i fenomenalno brz.
tako da težina nije važna, ali nije ni poanta cijele ove priče
(koja je stvarno zanimljiva:)

imamo krimić sa puno kontradiktornosti:

tko je taj fantomski lik MatLalic br.2, purger na GO?,
zašto su mu slike tako važna stvar u životu, voli li više švabice ili Dizela i Miga…
pa onda (što bi ženski dio pd-a moglo zanimati) :
koje su mu mjere, kad je već sam započeo s mjerenjem;
(možda prosječni stanovnik Hrvatske, 172-175, 80 kg? sa obiljem slobodnog vremena?)

evo Tigar se sam prijavio, mogao bi se zvati i Ken:)
I Governor je sigurno blizu, po slici, vjerojatno bilder, znači ima i njega:)

MarkoA, naš najnoviji član (od jutros) odmah je revno pristupio postati (svaka čast, ja sam prvo 2 mjeseca samo čitala i pratila forum. I vaš post na TA je ok,(iako malo čudan-čemu toliko kružića), mogli ste prolistati par stranica (50) unatrag pa biste vidjeli da niste otkrili toplu vodu:).
samo naprijed! podržavam mlade i ambiciozne
i kad nekog komentirate, nemojte ga uspoređivat s tamo nekim šogorom, nego sa sobom:), kao Tigar

ugodna nedjelja

jest, ali Galinac se nije razbolio od težine, nego od štapa/šipke
ok, nakon vašeg šogora, engleza i galinca…di ste vi? muči li vas višak ili manjak kila?
ja kao svaka normalna ženska osoba uvijek ću reći da imam 5 viška:)

dobra! [lol]
moj muž je uvijek žalostan kad krene ljetna dijeta, tj. olovni pojas i šetnja po dnu mora.
naravno, da imam neki cilj, tražim rupe u kojima živi eunice, postavim trapule i spojim ugodno s korisnim


jel mi ih to bacas u lice?

nebrini za mene, neke stvari se ne zaboravljaju..
fakat je 122, na 188 cm
ne smeta to meni nimalo..nemrem bas rec da sam u turbo formi , al tri runde na vreci bez problema..
a tri runde u ringu bi volio vidjet tko ce ostat, osim ak nije boksac, naravno aktivan trenutno !

3 runde i to na vreći [lol] , a toliko se k…čiš [yawn]
Pa to u mom klubu nije niti uvod u zagrijavanje! Ja sam mislio da si u najmanju ruku u rangu Tysona kakve prijetnje sipaš okolo, čak i na ovom nesretnom forumu, čak i meni koliko vidim… Pa moj trening, čak i sada pod starije dane, nije nikad ispod 1,5 sat, a pola sata na vreći nije niti dobro zagrijavanje…
Šta u Dubravi nemate neki klub da se malo potrošiš, a ne da se konstantno ovdje ku..čiš. Ili idi malo vani, nađi si curu, pa se smiri…
Ako naiđeš do ZD, svrati u "Diabolik" (www.boks-diabolik.hr), pa malo pogledaj kako se to radi… i kako ljudi svoje borilačke porive i višak agresivnosti i ostaloga ispucavaju na najoptimalniji način, a ne iživljavajući se po jednom poslovnom forumu…

@tony

Ja se aktivno ne bavim boksom 10-ak god
Karijra u amaterizmu je trajala nesto vise od 3 god
Nemam zapaženije rezultate u tome sportu, iako sam imao sjajne tjelesne predispozicije,prvenstveno explozivnost
prije boksa bavio sam se plivanjem 7 god

u srednjim dvadesetim, redovito sam posjecivao teretanu zajedno sa Mig 29

Trenutno sam zapostavio sport i nakupilo se petnaestak kila viška od moje idealne težina, što je istina, al ponavljam, tko nije aktivan boksac, sa svakim sam spreman uc u ring da ogleda sreću..

kažeš trening od sat i pol..zanimljovo..
ja sam u najboljim danima znao "uništit" svoje tijelo u 1 sat..a tkomisli da je to nemoguce, ja cu mu treningom od 15 minuta to dokazat i još nek se prije dobro zagrije.

ja tebi nigdje ne prijetim, jer u fizičkom razračunavanju, mozda zvuci samouvjereno, ovdje 99,9 % ljudi nema šta tražit samnom, tj imaju šanse ko pile kod mesara

MarkoA

drago mi je da se brineš za moje zdravlje, krvni tlak mi je 120-75, kolesterol normalan, šecer 4..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

*** ga ćaća,(obrisano:)) izbrisalo Barona (MarkaA) pa ispada da pričam sama sa sobom…
je nedjelja, je južina, je sve ali nisam još tako loše:)



@tony

Ja se aktivno ne bavim boksom 10-ak god
Karijra u amaterizmu je trajala nesto vise od 3 god
Nemam zapaženije rezultate u tome sportu, iako sam imao sjajne tjelesne predispozicije,prvenstveno explozivnost
prije boksa bavio sam se plivanjem 7 god

u srednjim dvadesetim, redovito sam posjecivao teretanu zajedno sa Mig 29
Trenutno sam zapostavio sport i nakupilo se petnaestak kila viška od moje idealne težina, što je istina, al ponavljam, tko nije aktivan boksac, sa svakim sam spreman uc u ring da ogleda sreću..

kažeš trening od sat i pol..zanimljovo..
ja sam u najboljim danima znao "uništit" svoje tijelo u 1 sat..a tkomisli da je to nemoguce, ja cu mu treningom od 15 minuta to dokazat i još nek se prije dobro zagrije.

ja tebi nigdje ne prijetim, jer u fizičkom razračunavanju, mozda zvuci samouvjereno, ovdje 99,9 % ljudi nema šta tražit samnom, tj imaju šanse ko pile kod mesara

ajde, drago mi je da smo to riješili… Pa vidiš valjda da ja ne želim ulaziti u sukobe, to mi je bezveze, pogotovo na ovakav način…
A što se tiče dužine i intenziteta treninga, o tome bih mogao jako puno, ali u najkraćim crtama…
Dok sam bio mlađi i trenirao npr. u vojsci (kod npr. Werner Ilicha, ako si čuo kad za njega, i te ekipe), to su bila užasna opterećenja i treninzi od minimalno 4-5 sati dnevno…
Što se tiče uništavanja organizma u 15 min, naravno da je to moguće, ali nije dobro. Ja sam 7-8 godina(prije boksa) vježbao istočnjačke borilačke, osobito jedno kraće vrijeme jeet kune do, u kojima se uči savršeno balansirati između zamora i odmora tijela u najkraćim mogućim intervalima… Čak unutar izvedbe jednog jedinog udarca… zatim velika važnost pravilnog disanja itd. Tehnike udaraca kojima se postiže neusporedivo veća eksplozivnost od klasičnih… Ali ne bih ovdje gušio ljude tim temama… Ima puno dobrih boraca (i boksača) koji nažalost previše rasipaju energiju u borbi, pa ne mogu napraviti nikada velike rezultate…

@tony
Vojsku sam vješto izbjegao, al za doticnog sam cuo iz medija, pod nadimkom "dinamitaš" [lol]
U kasnijoj svojoj boksackoj fazi, Mike tyson nije ponovio svoje rezultate upravo zbog svoje explozije snage..mozda zvuci cudno, al to je covjek koji je zahvaljujuci svojoj explozivnosti i erupciji snage bio sposoban potrošiti svoj organizam u 4-5 rundi..tko je to mogao preživjeti imao je šanse biti pobjednik.

Dugacke, aerobne treninge ne volim, jer u amaterskom boksu, u kojem sada runde traju 2 min , ta aerobika nije toliko važna, vec je primarno moci u nakkracem mogucem roku iz sebe izbaciti što je moguce vecu snagu…da ne ulazim u detalje, to se tesko moze popraviti treningoim, jer explozivnost je urodjena..il je imaš ili nemaš..zato takvim ljudima odgovaraju kraci , agresivni treninzi, a nikako aerobni i kondicioni.

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close