BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naša burza je suluda i preemotivna,mene je puno puta natjerala na trejdanja jer mi je nelogično da nešto naraste ili padne po 30-ak posto u par dana.Za dugoročno zarađivati na burzi potrebno je ulagati novce koji ti trenutno ne trebaju tako da mirne duše možeš zagasiti kompjuter na par godina ako je stvar krenula po zlu.Druga stvar kod trejdanja potrebno je znati "protiv" koga se boriš na burzi.Potrebno je kombinirati sve moguće tehnike i taktike jer bez obzira na osobno znanje trejderska publika se ne mora složiti sa mojim mišljenjem.Prije svakoga trejda zastanem zapalim cigaru zamislim što ako mi dionica padne 40% u par dana, par mjeseci ,što ću uraditi ako mi dionica poleti 5,10,15%? Dakle prije trejda pripremim se i za loše stvari i dobre stvari tako da unaprijed odlučim kad ulazit u dokup rezanje ili prodaju.Jedino se na ovakav način može uspješno trejdat.


vidim ovo je postao topic za dogovorene šore…..hahahahaha

ne dogovaram ja nikakve šore..da ne bi krivo shvatio… meni jesamo glupo da netko vrijeđa, ocrnjava i blati a krije se iza nicka..
Da sam ja cvijece-nisam, nite se ne prikazujem takvim,al sve koje sam uvrijedio preko foruma,ja sam spreman isto ponoviti u u lice, a lale se krije ko zmija noge..što reci o takvom covjeku

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


jedino kaj je meni sad palo na pamet (i ja sam upotrijebio maštu):
je to da se vi osobno šuljate za dizelom i slikate ga.
a u koju svrhu, čujte, to si ne bi štel zamišljati
[tongue]
osobito kaj ste ga i izmjerili od glave do pete,hmmm, ipak malo previše za mene

ali kako ste napisali da ste na moru, niš više nije čudno, južina djeluje tak na ljude [smiley]

Prvi kvalitetan post danas na ovom topiku, evo vam 5 sidite.

Idem ja sad nešto ćalabrcnit, pa na viskač u selo i onda dalekozor i švabice [lol] [lol] [thumbsup]

[/quote]

Smijem sjesti? Hvala, kolega!

I nemojte si zaboraviti fotoaparat, kad tak volite sličke.
Ali, dršte se švabica [thumbsup], a ostavite se mladića, kaj ste samo na njih navalili

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ide li tko na ovaj besplatni seminar koji se spominje u tekstu ??

http://www.vecernji.hr/newsroom/economics/3310599/index.do;jsessionid=74BB0288DE70FC3886918BAE5C840C49.1

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

još samo ovo, ništa ne tvrdim jer ne mogu znat sa sigurnošću…ali ima jedna možda dobra taktika…imaš u crobexu 60% love(dobre tvrtke koje neće prospast npr ht, ina-pogotovo nakon zadnjih odluka.ptkm, ledo, ptkm, lkpc ..ostaviš 20 keša i otvoriš račun u americi i kupiš za ostatak(20%) faz i miran si.pozdrav

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.



vidim ovo je postao topic za dogovorene šore…..hahahahaha

ne dogovaram ja nikakve šore..da ne bi krivo shvatio… meni jesamo glupo da netko vrijeđa, ocrnjava i blati a krije se iza nicka..
Da sam ja cvijece-nisam, nite se ne prikazujem takvim,al sve koje sam uvrijedio preko foruma,ja sam spreman isto ponoviti u u lice, a lale se krije ko zmija noge..što reci o takvom covjeku
[/quote]

ne kuzim zakaj se ovdje ne bi dogovorila masovna sora.

sigurno bi svatko imao svog kandidata s kim bi se htio posorati.
pa nek se nesuglasice rijese muski.
sakama.
mogli bi imati cak i izbor vrste borbe kao u viteska vremena.

a) do pojave prve kapi krvi
b) do smrti

bas bi bilo super… [rolleyes]

tigrus..

najte se ljutiti , al mislim da su vam sanse male [wink]
ja se prvi prijavljujem, al sam ak bude fer play, potpisano i ovjereno da poslije nema tuzbi za teske tjelesne, vec ono fer play..mogu osigurat ring kad god treba.

ima li zainteresiranih..

ajmomalo da izbacimo stres heheh [smiley]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

ne treba ring.
dovoljno je ulica…ili livada…
ne treba ni javni biljeznik.
to je za p.zde
samo stisak ruke i to je to.

poslije svako svojoj kuci, ako moze.

Uh tigruse..
malo je takvih časnih momaka ..mislim da si zaglavio u 70-80…
kod nas u dubravi je (i još uvijek) zivio gospon kojeg su zvali Kirbi..Bio je u ono vrijeme najjaci decko u kvartu, uvijek predvodnik u kvartovskim šorama..znan nekada navratit u mjesnu kad radimo čobanac ili zavrtimo janje i uvijek je prepun zanimljivh prica

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

ne poznam kirbija…
ti ako se budes sorao s nekim perolakim forumasom moras biti full brz u nokautu jer ako stvarno imas 122kg mogao bi biti u problemu ako se runde oduze….
cini se da je matijlalic dosta lagan…

ja fala bogu imam samo 93kg na 191 cm pa se ne moram bojati da cu ostati bez energije…

ps. imam ti ja 2 para rukavica za boks.

jel mi ih to bacas u lice?

nebrini za mene, neke stvari se ne zaboravljaju..
fakat je 122, na 188 cm
ne smeta to meni nimalo..nemrem bas rec da sam u turbo formi , al tri runde na vreci bez problema..
a tri runde u ringu bi volio vidjet tko ce ostat, osim ak nije boksac, naravno aktivan trenutno !

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Decki odoh na spavanac, dosta pizdarija, mozemo otvorit neki topic na lezerno za dogovore, mozda kroz neko vrijeme napravimo i "olimpijadu forumaša!

laku noc.

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close