BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


tu sam, PD bas i ne citam, ali evo, javilo mi da si me pozelio, pa sam naletio [kiss]

idem dalje, treba naci novi JDPL da odradi 150% [lol]

nisu bile nikakve male, nego si bio ti sa svojim strasilom, da budem iskren ti si mi se vise svidio.
ajde, pripazi na tu inkontinenciju, vidis da fekalije svuda oko sebe bacas i navrati katkad do Zmaja..idi do kraja [tongue]

ćaos

Ajde sretno u potrazi, nadam se na nećeš pogriješiti [smiley]

Evo to je priča o brodskoj sireni, moš ti reć i objašnjavat ljudima kaj hoćeš, al ne žele čuti, samo deru po svom…
Al nek, ak te veseli samo daj.

I kumpić nemam, nasreću, "strašilo", zanimljiv izraz, koji će mi vrag, al o tom sam već jednom pisao, gubici nije bilo jasno. Samo problemi…bolje puno frendica s posebnim povlasticama. [thumbsup]

jedino kaj je meni sad palo na pamet (i ja sam upotrijebio maštu):
je to da se vi osobno šuljate za dizelom i slikate ga.
a u koju svrhu, čujte, to si ne bi štel zamišljati
[tongue]
osobito kaj ste ga i izmjerili od glave do pete,hmmm, ipak malo previše za mene

ali kako ste napisali da ste na moru, niš više nije čudno, južina djeluje tak na ljude [smiley]

Prvi kvalitetan post danas na ovom topiku, evo vam 5 sidite.

Idem ja sad nešto ćalabrcnit, pa na viskač u selo i onda dalekozor i švabice [lol] [lol] [thumbsup]



Kolega Mig,
cijenim vas jer su vaši postovi iskreni, ali Ta ne pratim, ne vjerujem u nju i nemojte mene mešati s tim. Ja se na tom topiku ne javljam.

Ako ne preatiš po TA… imam nešto za tebe 🙂 Naime, imaš market overview na
Hvala, gospon zx Info,
ja sam vam običan investitor kojem dobro ide i bez TA.

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI


Hehe nisam rekao da mi nitko nije rekao s foruma dapače, upravo suprotno, morate naučiti čitati između redaka dragi kolege.

I molim vas bez neprikladnog izražavanja, da vam opet ne bi nik ukinuli [cool] [thumbsup]

A za izvore sam Vas zamolio da me ne pitate, između redaka kaže: neću ti ih otkriti.

Ak treba mogu ja uz svaku rečenicu staviti i objašnjenje, al bojim se da tek onda nećete moći pratiti… [sealed]


zanimljivo da prijašnjem postu navedete da ne poznajete nikoga s foruma, a i da vas nitko ne pozna, a sada vam odjednom netko s foruma šalje neke imaginarne slike..
stalno sami sebi uskakujete u usta

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

zanimljivo da prijašnjem postu navedete da ne poznajete nikoga s foruma, a i da vas nitko ne pozna, a sada vam odjednom netko s foruma šalje neke imaginarne slike..
stalno sami sebi uskakujete u usta

Kaj Vi poznate sve s kojima se čujete preko poruka, na forumu??

No da rješimo ovo dosada mi je više s ovim nikom tu, uvijek mogu probat s drugim

Ne zovem se Matija Lalic, i nemam 3 banke, niti imam portfelj od kolko sam već napisao da ne tražim više, zovem se Marko hehe, one maliče kaj su bile u zmaju, jedna mi je sister, tu i tam pišemo zajedno ovaj nik hehe- pa je tako ona svoje impresije prenosila, ustvari mladac sam mladi, student filozofije, i ne investiram nekaj puno, više sam se bavio s ovim forumom za neke seminare, komunikacija na forumu itd… i kad sam vidio kakvih tu ima pacijenata, pročitao sam par postova unatrag i to je bilo to. Tu ekipa tolko malo zna, da sam i laik kao ja u godinu dana postao stručnjak.

Adio ekipo, do novog nika od Marka i Ivane [lol] [bye] [bye] [thumbsup]

P.s. kaj mislite kak sam već 2 tjedna na moru i bum još 2 miseca doli, hehe imam nekaj za delat u životu, ne. Brijem da nemam [lol] [lol] [lol] [thumbsup]

Matija već dugo vas čitam i mislim da ste zaboravili stvari koje ste pisali. kolko mi se čini puno ste se hvalili sa zaradama u zadnjih 8 godina koliko ovdje trgujete…………jel tako? pa i nije baš da se bavite izučavanjem foruma za seminare, ha, ha

beti


zanimljivo da prijašnjem postu navedete da ne poznajete nikoga s foruma, a i da vas nitko ne pozna, a sada vam odjednom netko s foruma šalje neke imaginarne slike..
stalno sami sebi uskakujete u usta

Kaj Vi poznate sve s kojima se čujete preko poruka, na forumu??

No da rješimo ovo dosada mi je više s ovim nikom tu, uvijek mogu probat s drugim

Ne zovem se Matija Lalic, i nemam 3 banke, niti imam portfelj od kolko sam već napisao da ne tražim više, zovem se Marko hehe, one maliče kaj su bile u zmaju, jedna mi je sister, tu i tam pišemo zajedno ovaj nik hehe- pa je tako ona svoje impresije prenosila, ustvari mladac sam mladi, student filozofije, i ne investiram nekaj puno, više sam se bavio s ovim forumom za neke seminare, komunikacija na forumu itd… i kad sam vidio kakvih tu ima pacijenata, pročitao sam par postova unatrag i to je bilo to. Tu ekipa tolko malo zna, da sam i laik kao ja u godinu dana postao stručnjak.

Adio ekipo, do novog nika od Marka i Ivane [lol] [bye] [bye] [thumbsup]

P.s. kaj mislite kak sam već 2 tjedna na moru i bum još 2 miseca doli, hehe imam nekaj za delat u životu, ne. Brijem da nemam [lol] [lol] [lol] [thumbsup]
[/quote]

jako loš pokušaj izvlacenja…

bas sammalo vrtio po prijašnjim postovima i gle cuda odmah nazvao gospodina plavog mr blue..
kako uvijek na nekog sumnjamo u ovakvim situacijama, nailazimo da jedan vorumaš sa 100 nickova isto naziva plavog mr blue, a zacucujuce kako ga oboje blate gdje stignu!
Valjda je to isto slucajnost!

a zanimljivo da ne poznaješ nikoga na forumu a preko p.m dobijaš moje slike..

ps slabo cijeniš svoju sestru, da meni netko izjavi za sestru da je strašilo, ja bih vjerojatno završio u zatvoru..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Ovdje upišite svoj komentar…

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

bas sammalo vrtio po prijašnjim postovima i gle cuda odmah nazvao gospodina plavog mr blue..
kako uvijek na nekog sumnjamo u ovakvim situacijama, nailazimo da jedan vorumaš sa 100 nickova isto naziva plavog mr blue, a zacucujuce kako ga oboje blate gdje stignu!
Valjda je to isto slucajnost!

a zanimljivo da ne poznaješ nikoga na forumu a preko p.m dobijaš moje slike..

ps slabo cijeniš svoju sestru, da meni netko izjavi za sestru da je strašilo, ja bih vjerojatno završio u zatvoru..

Hehe, pa jel Vama još uvijek nije jasno? Ja mogu tu prodati bilo kakvu priču, kao što i drugi prodaju. Na Vama je da vjerujete ili ne.

Čija sestra, moja, tamo?? Ja nemam sestru, moj nećak radi tamo kao konobar pa je načuo razgovor, on mi je dao neku lovu da ulažemo "zajedno" pa mi je ispričao.

Bio mi je brat tamo s komadom, pa je čuo vrisku, odmah mi javio poslao par slika s mobitelom, mms znate, ja dojurio i na šanku pivkane ispijao i slušao do kasno u noć.

Stari i stara su bili s frendovima, i stari ulaže i čita forum, pa je čuo vrisku.

Rođak mi radi tamo ko kuvar, pa je osluškivao dernjavu.

Ja u stvari živim iznad restaća i sve sam čuo.

Bili smo neka ja i komandos tam na klopi pa čuli.

Ja sam bio bio s njima za stolom. Pogodi tko sam!!

Ja sam u stvari migonja i sam sebe prcam.

JA SAM SANČO! Imam 5 banki i nitko me ne voli [cry] [cry] [cry]

Kaj god…

matij lalic

ja tamo nisam bio a ti imas moje slike…
budem s moderatorima obavio neke razgovore..

i još nešto , moderatori će provjerit tvoje privatne poruke, pa da vidimo tko ti je slao ikakve slike…
JAKO loš pokušaj spašavanja vlastitog identiteta, koji ce biti otkrivan vec danas

AL stari ako se sumnje pokazu tocnim, ostalo ce "pisati povijest"

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

@ dizelpower

Spašavanja?

Slike od drugih forumaša? Nitko mi ih nije slao, al to će modovi utvrditi hehe, sveukupno sam u ovih nepunih godinu dana dobio 40-ak poruka. Ne sjećam se slika, al opet [smiley]

Ko veli da su slike od tamo? [tongue]

Modovi mogu provjeriti kaj hoće, a sam znaš da neće jer su odavno mogli utvrditi da nisam sančo, za to se nisi borio, a sad frkafulj i odma se nešto šepuriš. Ne bu to tak išlo i ti to znaš.

A kao što si vidio u mojih par prošlih postova, besmislenost ovakvih razgovora nije upitna.

Sjeti se početka, kad si mi rekao da sam se uvalio prek glave, kumpa, sad ti neznaš di ti je glava, a di rep, sve može biti laž, a opet možda sam stvarno Sančo. Zato nemoj voditi bitke koje nemaju smisla, odi na janjetinu i pivo i uživaj, men u raspravi teško da buš dobio, na ruku vjerojatno, al to je neka druga priča…

Uživaj kompa, odo ja vanka…

ne prijatelju ja sam odlucio da napravim po svom,…ja sam ko Bosanac, prvo tucem a onda pitam što je bilo…
vidjet cemo koga ce nakraju bolit glava

p.s…sto si se uhvatio sanče ko pijan plota

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close