BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Matij lalic

ne uzrujavam se ja nimalo, da se uzrujavam, vec bih te poslo u p.m.

naravno da bjezis jer si se nasao u nebranom grožđu…
nisi mi odgovorio kako znaš tko je dizelaš na navodnim slikama ako nikoga ne poznaš s foruma, nitko ti nije rekao, a jošsi me i nekoliko puta vidio u gradu..
zanimljivo jako?

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: INA (INA-Industrija nafte d.d.)

Ovo sam prijavio moderatoru !
Što predstavlja kukasti križ na čelu lika insider-ovog avatara ?????????????????

Hehe nisam rekao da mi nitko nije rekao s foruma dapače, upravo suprotno, morate naučiti čitati između redaka dragi kolege.

I molim vas bez neprikladnog izražavanja, da vam opet ne bi nik ukinuli [cool] [thumbsup]

A za izvore sam Vas zamolio da me ne pitate, između redaka kaže: neću ti ih otkriti.

Ak treba mogu ja uz svaku rečenicu staviti i objašnjenje, al bojim se da tek onda nećete moći pratiti… [sealed]


Ja ne razumijem da ne razumiješ, vidio sam sličke nekih korisnika s foruma i prepoznao uvaženog Vas u gradu.
Ima vas na sličkama, isto kako i ima grupo "maksimirski zmaj" na sličkama, a niti jedna slička nije od onih koje su oni sami slikali kad su se nasličkavali tamo.

Pa kolega upotrijebite maštu.
To kaj Vi mislite da nekaj ne postoji, ne mora značiti da toga zaista i nema.. [wink]

Samo treba imati prave "ljude" na pravim mjestima u pravo vrijeme.

Al ajde lažem, isto kak se nitko od ekipe grupo ne javlja, pogotovo migonja, nakon "razotkrivanja"… [thumbsup]

jest, buraz, upropastio si mi koncepciju totalno..
sad malo moram pisakarat samo sa Gavrankom666, Hafizom, juromradicem, nekad Tigrusa uzmem ..
sa Migom ne mogu, jebiga..

ipak sam s njim preporuciovao JDPL po 100kn u maximirskom zmaju… a i po forumu [lol] [lol]

ali ti si ko p.. izasao iz restaca spustena pogleda i sto prije, ne ja!

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

A i nije mi jasno zašto bi itko mene ili ja nekoga morao poznavati s foruma, pa kolko sam skužio, tu svi imaju po 2-3 nika, tak da … ma kužite poantu, zar ne?

Nadam se da su odgovori zadovoljili [thumbsup]

ja bih se na sekunidcu umiješao, ak’ dozvolite?

gsn. Knelete ne poznam, i mada me nekad njegov nastup ljuti, mislim da je lik iskren.uz sva njegova prostačenja i bezobrazluk, pošteno veli kaj je radio.jel kupil’, prodaval i po koliko.

Vi, Gosn. Lalić se samo pravite kao nekakav poštenjak, fin i ljubazan, kuler, a strah me da bi i lemuzinu drpili iz crkve
[tongue]

ak’ već nemate nikakvih nikova, zakaj je ovaj otvoren kad i vaš, na isti dan sa istim prezimenom?
sumnjivo, dozvolit ćete..?

http://www.poslovni.hr/Us…rDetail.aspx?UserID=26654

to vam je neko već spomenul, pa niste odgovorili.

a i čini mi se da samo uzimate ljude na zub, sa ovog nicka, nekad je to bio gosn.Plavi, nekad gosn.Guverner, sad gosn.Diesel.koji vam je pravi nick [bye]

nemojte kaj zamerit’ [thumbsup]
[/quote]

Pozdrav,

kolega ne znam tko je aktivirao taj nik, moj nije, a koliko primjećujem nik nikad nije ništa posta, pa onda mi i nije jasno zašto se dovodi u vezu samnom.
Odgovorio sam više puta na to, al to ti je ko da se dereš sireni za brod, ona čuje samo sebe.

Nemojte zamjeriti na odogovru.

Stari nik Matijlalic mi je ukinut, jer sam imao prostote u avataru il kak se to zove, kao odgovor na gosn. Alexandra koji je nažalost prvi stvio takvu nepodopštinu, pa su nam izbrisali oba nika.

To mogu potvrditi slijedećim:

vjeko | profil | blog
korisnik od: 27.12.2005.

Tekst poruke…
Re: Re: Re: Re: Re: Prijava postaVjerovali ili ne, ali i dizelaš je sveden na jedan nick, a matijlalic je brisan jer ste, kao i alexandar i još dva korisnika, imali pogrdne potpise i tad smo sva četiri nicka ugasili. Što se tiče odmoderiravanja, nastavite pisati argumentirano, bez nekih prepucavanja (neugodnih, argumentirana su poželjna) s ostalim korisnicima i ne brinite, skinut ćemo vas s moderiranja. Pozdrav


jest, buraz, upropastio si mi koncepciju totalno..
sad malo moram pisakarat samo sa Gavrankom666, Hafizom, juromradicem, nekad Tigrusa uzmem ..
sa Migom ne mogu, jebiga..

ipak sam s njim preporuciovao JDPL po 100kn u maximirskom zmaju… a i po forumu [lol] [lol]

ali ti si ko p.. izasao iz restaca spustena pogleda i sto prije, ne ja!

Hehe pa di si kompa nema te dugo [cool]

Svaka čast na preporukama…

No ne prostačiti, time se slabost pokazuje ili manjak argumenata, no to je isto, ne?

Ja? Izašao iz restača? Mora da je fatamorgana bila, to nije baš moj nivo izlazaka, uvik dobim sraćku, a i nije mi baš usput sem kad idem na groblje.

No fotke su sjajno ispale [rolleyes] [lol]
A i male pitaju za Vas, sad i one čitaju forum i očekuju Vašu riječ…

Kolega Mig,
cijenim vas jer su vaši postovi iskreni, ali Ta ne pratim, ne vjerujem u nju i nemojte mene mešati s tim. Ja se na tom topiku ne javljam.

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI

tu sam, PD bas i ne citam, ali evo, javilo mi da si me pozelio, pa sam naletio [kiss]

idem dalje, treba naci novi JDPL da odradi 150% [lol]

nisu bile nikakve male, nego si bio ti sa svojim strasilom, da budem iskren ti si mi se vise svidio.
ajde, pripazi na tu inkontinenciju, vidis da fekalije svuda oko sebe bacas i navrati katkad do Zmaja..idi do kraja [tongue]

ćaos

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Kolega Mig,
cijenim vas jer su vaši postovi iskreni, ali Ta ne pratim, ne vjerujem u nju i nemojte mene mešati s tim. Ja se na tom topiku ne javljam.

Ako ne preatiš po TA… imam nešto za tebe 🙂 Naime, imaš market overview na www.sfera-station.com/market/overview%5B/url%5D a zgodno je što ima i open i promjenu u novcu u odnosu na zadnji trgovinski dan (pored promjeneu %).


Kolega Mig,
cijenim vas jer su vaši postovi iskreni, ali Ta ne pratim, ne vjerujem u nju i nemojte mene mešati s tim. Ja se na tom topiku ne javljam.

kolega, sta ne prepoznajete ironiju..
opustite se i pazite da vas ne dohvate fekalije od kolege koji pati od sraćke (kako je sam napisao)
ćaos i vama
[thumbsup]

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


Ja ne razumijem da ne razumiješ, vidio sam sličke nekih korisnika s foruma i prepoznao uvaženog Vas u gradu.
Ima vas na sličkama, isto kako i ima grupo "maksimirski zmaj" na sličkama, a niti jedna slička nije od onih koje su oni sami slikali kad su se nasličkavali tamo.

Pa kolega upotrijebite maštu.
]

jedino kaj je meni sad palo na pamet (i ja sam upotrijebio maštu):
je to da se vi osobno šuljate za dizelom i slikate ga.
a u koju svrhu, čujte, to si ne bi štel zamišljati
[tongue]
osobito kaj ste ga i izmjerili od glave do pete,hmmm, ipak malo previše za mene

ali kako ste napisali da ste na moru, niš više nije čudno, južina djeluje tak na ljude [smiley]

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI



Kolega Mig,
cijenim vas jer su vaši postovi iskreni, ali Ta ne pratim, ne vjerujem u nju i nemojte mene mešati s tim. Ja se na tom topiku ne javljam.

kolega, sta ne prepoznajete ironiju..
opustite se i pazite da vas ne dohvate fekalije od kolege koji pati od sraćke (kako je sam napisao)
ćaos i vama
[thumbsup]
[/quote]
[thumbsup]

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI

New Report

Close