BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Evo jedan najiskreniji post od mene što može biti..
gledam malo u magicnu kuglu i kaze mi da bi odbijanca trebalo nekakvog bit..a s njima nikad neznaš, mogu oni prerasti u rast ohoho, uvijek pocinje kao odbijanac.
Jucer sam kupio 150 ptkm po 225 kn i gotovo da sam krenuo u kupnju i necete vjerovat pogledam malo na ewt-forum, kad ono i oni razmišljaju o kupnji, dapace krenuli kupovat..što sad,znaju i oni da trebaju pratiti mene , jer sve su fulali i da trebaju poceti kupovati kad ja kupujem..A znam i ja da oni ne znaju da sam ja mislio kupovati, stoga odlucim ,kao i uvijek kontra njih..iako mislim da su ovog puta cak i dobro ušli, bolje propustiti jedan rastic nego biti u jednakim pozicijama kao oni..

Neki VagaBudo, piše da je ostao bez svega, da je sav iznerviran prodao po 1350 i da je navijao da sve ode na 900 kn, da nemre ni posao kakav zaslužuje dobit, cak se neki zagorec bio u stanju i kladiti na to, vec je mastal o jahti, "jer bu sve peneze kaj ima utrpal na dnu"..bollje nek promjeni plavo svjetlo na autu..

ovaj jedan , kapetan kuka, veceg ljigavca dugo nisam opazio..pazi molim te imao je bika u avataru, sad je zakleti zagovarac pada. a trebaš mu facu vidjeti, kao mali bio je sladak, ASaDa je ljigav.

I tak vam je to, uskoro bum poceo na bez cenzure opcenito pisati dogadjaje i opisivati likove koje sam susreo u ove 3 godine na forumu..bit ce papreno!

[thumbsup] [thumbsup]

Aca s placa, videl sam te par puta u gradu, pa da i ljudi tebe se sjete kad se okrenu oko sebe.

Znači, Bibir, 27-30 godina, 105-115 kila čištih salenjaka, mutna pogleda i rijetko lijepe kose.

Ak ima ko kaj za dodat u opis slobodno, o njegovom opusu na forumu sve znate, najneugodniji lik uz dotičnog mene.
[thumbsup]
[/quote]

ja cu dodat netreba niko
122 kile ravno, kose nema, 9 kaznenih prijava sve zbog nanošenje teške tjelesne ozljede, vrijeđanja službene osobe,ali nikada osuđivan!
29 kodina, uz sve to diplomirani ekonomista, živim u dubravi, zagrebu, svatko tko pozeli više znati, slobodno neka se javi na pm.

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

@ dizelaš

buraz, jedno mi nije jasno, ak zarađuješ svakim trejdom za golfića, novog, starog nebitno, pa pobogu zakaj živiš u dubravi, pa ima i "ljepših" kvartova u zg, da ne govorim o prekrasnim mjestima diljem naše.

Il možda misliš da je to "podcjenjen" kvart?

Ukoliko bi odgovor bio preosobne naravi, ne moraš odgovarati, ali kao "investitor" može riječ, dvije…

Mat lalic

Moj primitivizam, bezobrazluk i moja agresivnost se ne uklapaju u "finjake" , tak da mi pantas, goljak,šalata ne odgovaraju…a i komšije su mi super

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

MATIJ LALIC

ovak, buraz da ja tebe nekaj pitam..evak se predstavlajš ko cool tip i sve to, poznaješ svakoga od nas, a tebe nitko ne
mene na ovom forumu zna masa ljudi, a uživo sam upoznao sljedeće

ALABAMA
GERONIMO
MIG29
CACCONE
PLAVI
CONAN OBRIAN
SAKAI
FEBO
ZMRKLIC
PERSUADER
VSTIMAC
MIMOZA
POFUK
ZG28
PLUTON07
HAVI
ZIMZELEN…..

tko je tebe upoznao, daj nam navedi

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

@ dizelaš

Pozdrav kompa, ne predstavljam se tak, takav i jesam, ono sam kaj i pišem, već sam par puta tu pisao : čemu se lažno predstavljati i prezentirati? Znam svijet nam je takav, ali to nije moj način, možda zato i neću uspjeti kao većina tu, al barem mirnije spavam, jer ono sam kaj jesam.

Ne poznam nikoga osobno s foruma, sumnjam da mene itko zna, s nikime ne raspravljam o svojim investicijama, možda bi i trebao, no kao što sam prethodno naveo, puno je lažnih proroka, tako da vjerujem malo kome, opet, vjerojatno moja greška opet, ali mirnije spavam, znajući da greške i uspjehe koje radim radim sam.

A i nije mi jasno zašto bi itko mene ili ja nekoga morao poznavati s foruma, pa kolko sam skužio, tu svi imaju po 2-3 nika, tak da … ma kužite poantu, zar ne?

Nadam se da su odgovori zadovoljili [thumbsup]

@matij lalić

čekaj malo, ne poznaješ nikog s foruma

malo prije si napisao da si me par puta vido u gradu..kako sad to, kako znaš da li si vidio mene, kad nikoga ne poznaš..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

H


@matij lalić

čekaj malo, ne poznaješ nikog s foruma

malo prije si napisao da si me par puta vido u gradu..kako sad to, kako znaš da li si vidio mene, kad nikoga ne poznaš..

Imam neke sličke s "druženja"[rolleyes]… izvore ne bih otkrio, ak je moguće [pray] [thumbsup]

napisao si da si me vidio u gradu… i to nekoliko puta,
hmmmmm…al mene nema na nikakvim fotkama

sada vec lazes!!

ajd molim te objavi te slike da vidimo " mene salastog debelog"

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Ja ne razumijem da ne razumiješ, vidio sam sličke nekih korisnika s foruma i prepoznao uvaženog Vas u gradu.
Ima vas na sličkama, isto kako i ima grupo "maksimirski zmaj" na sličkama, a niti jedna slička nije od onih koje su oni sami slikali kad su se nasličkavali tamo.

Pa kolega upotrijebite maštu.
To kaj Vi mislite da nekaj ne postoji, ne mora značiti da toga zaista i nema.. [wink]

Samo treba imati prave "ljude" na pravim mjestima u pravo vrijeme.

Al ajde lažem, isto kak se nitko od ekipe grupo ne javlja, pogotovo migonja, nakon "razotkrivanja"… [thumbsup]

stari moj ja se ne skrivam od nikog..a ti se skrivaš kao zmija noge
l ti pises da si me nekoliko puta vido u gradu
ok, ti kazes da me ima na sličkama, ali kako možeš znati tko sam ja na sličkama

daj malo pojasni..
daj te sličke.

sad si se upostio u nešto cemu nisi dorastao, ocito, nikada nisam koristio odvjetnika, a uvijek ispao prav!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

A i nije mi jasno zašto bi itko mene ili ja nekoga morao poznavati s foruma, pa kolko sam skužio, tu svi imaju po 2-3 nika, tak da … ma kužite poantu, zar ne?

Nadam se da su odgovori zadovoljili [thumbsup]

ja bih se na sekunidcu umiješao, ak’ dozvolite?

gsn. Knelete ne poznam, i mada me nekad njegov nastup ljuti, mislim da je lik iskren.uz sva njegova prostačenja i bezobrazluk, pošteno veli kaj je radio.jel kupil’, prodaval i po koliko.

Vi, Gosn. Lalić se samo pravite kao nekakav poštenjak, fin i ljubazan, kuler, a strah me da bi i lemuzinu drpili iz crkve
[tongue]

ak’ već nemate nikakvih nikova, zakaj je ovaj otvoren kad i vaš, na isti dan sa istim prezimenom?
sumnjivo, dozvolit ćete..?

http://www.poslovni.hr/Us…rDetail.aspx?UserID=26654

to vam je neko već spomenul, pa niste odgovorili.

a i čini mi se da samo uzimate ljude na zub, sa ovog nicka, nekad je to bio gosn.Plavi, nekad gosn.Guverner, sad gosn.Diesel.koji vam je pravi nick [bye]

nemojte kaj zamerit’ [thumbsup]

INVESTICIJE SU PROBILE PLAFON, TROŠE SE KREDITI, SVUDA MNOGO PARANOJE, SVI SU DO GRLA U KRIZI

Hehe, ja se u ništa ne upuštam, kao što riječ ide, ne upuštaj se u bitke koje nema smisla voditi, pa tako kompa moj, ti sebe biješ po glavi…ja samo gledam, papam kokice i čudim se. Zanimljivo jest, neko vrijeme, no kao i sve polako dosadi.

Kako, kako, kako? Pa ima i tu na forumu par "dobrih" ljudi, identificiran si sa ocjenom odličan.

Dobro mi dođe ova seansa s tebom, taman kuham ručak i laganini poslije na plažicu, dosadno na moru, ovo mi uljepšalo prijepodne, hehe.

Nemoj se uzrujavat tolko oko nebitnih sitnica i razbijat glavu s mogućim i nemogućim pitanjima ko sam ja, kako znam što znam itd.
Nema potrebe, tu smo svi jedna velika sretna obitelj, i nema razloga da misliš da si ti tu naj, dobro u nečem jesi, ali sumnjam da si u ovom u čemu misliš da jesi, obično je to tak.
Ljudi teško prepoznaju svoje mane i nerjetko ih zamjene za svoje kvalitete.
[thumbsup]

New Report

Close