BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

A njetto ,pardon gavranee bit će da je HEP izbacio ovog OFR pa mu krenulo [lol] [lol] [tongue]

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala


A njetto ,pardon gavranee bit će da je HEP izbacio ovog OFR pa mu krenulo [lol] [lol] [tongue]

Ma jasno,…biće zato ovaj tvoj "Sportski grad" patentirao nešto novo. ……Spaladium Perpetuum Mobile …..[cool]

Sve je stvar psihe.....

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Hi hi hi neće moja firma tek tako preuzesti Spaladium arenu [lol] [lol],ameri su ostavili gaćice u areni,dok smo mi svaku dvoranu napunili pa će mo i ovu (ako nam je uvale).

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala





dobro da danas ne radimo .bio bi opet zaron -3 %

Antifašizam je zakon
[/quote]
to je nama naša borba dala!
[/quote]
Sutra treba to odraditi.
[/quote]

ooooooooo, de je još do sutra
Možda se neki i predomisliju pa samo produžiju dalje do četvrtka. Ti majke, ko se je od posla zdebljal
[wink]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Napokon o nama i na bloombergu [tongue]

After Russia, Croatian stocks are the closest to a bear- market decline since the global equity rally began. The Balkan nation’s Crobex index is down 15 percent from its 2009 high. A bear market is defined as a decline of 20 percent or more.

http://www.bloomberg.com/apps/news?pid=20601087&sid=a_PbXfujO9zc


Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala
Hi hi hi neće moja firma tek tako preuzesti Spaladium arenu [lol] [lol],ameri su ostavili gaćice u areni,dok smo mi svaku dvoranu napunili pa će mo i ovu (ako nam je uvale).

Nemam šta za reći,..sposobni ste,…Bili se vi javili Polančecu…On je isto tako nekako sposoban,,, [cool]

Sve je stvar psihe.....


Potvrda promjene trenda na dax-u


Danas amerikanci idu u rast.

Graf u prilogu.

ma vidite ovog strucnjaka…..kako indexi vrte vani tako on mjenja grafove… [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] ovo je presmjesno….hahahahahahahahaahah ,nije mi ovo proslo na teh. analizi….molim moderatore da bar ovdje puste…..

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Super, već vidim da će brodogradilišta kupiti lokalni "poduzetnici" i šerifi za 1kn…

Vaš link

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ma što će nama mmf kad će i poslije njih ostati na vlasti lopovi i korupcija.
Gospoda iz sabora će krasti. Davati poslove kumovima,sestrama.rođacima.Mmf će krpati a mali će ljudi patiti.
Pa ako nekom nije jasno što se u ovoj državi događa taj je glup. A u biti mi smo glup narod. Samo zagrizemo govno i vozi dalje. Nitko se ničem ne protivi.

idući tjedan će bit bolje...

Premješteno iz teme: Komentari trgovanja na hrvatskom tržištu kapitala

Ja sam u krizi al narkomanskoj čekam petak i onda bonkas pa u Gallery [kiss]

[kiss]Rumeni [kiss]

Hehe bio u galeriju nedavno.

Moram reći bilo mi je smiješno, ono dupkom puno, neka neartikulirana glazba, svaki pjesmuljak traje po 15 minuta i to dj baš najdosadniji dio ide mixat???, ekipa umire od dosade, uvalimo se nekim curetkama, pitamo: ke zakaj ste tu, živa dosada, niko ne čaga (možda 5% ljudi), muzika koma, cuga 110 ćuna 3 pića, vele maličke pa đe će,o drugdje, drugdje još gore.

I tak se pokupili, ošli na kebab, kupili pivu, zapalili trubu i uživali u ciganjskoj glazbi.

Galery – teža debilana, jedino kaj ga izvlači, mala ines na ulazu – vrhunski komadić i tu i tam koji komad žemskog mesa unutra, sve ostalo što čini izlazak dobrim, bojim se da je umrlo – dosadno, dosadno, dosadno. Ježi ga moraš imat 2-3 grama, samo da moš stajat vani, a di je još za zabavu…

P.S. al zato je u i isprd lake citija ludnica bila, pa kud je ovaj grad otišao, divlji ukrotili pitome….

Evo jedan najiskreniji post od mene što može biti..
gledam malo u magicnu kuglu i kaze mi da bi odbijanca trebalo nekakvog bit..a s njima nikad neznaš, mogu oni prerasti u rast ohoho, uvijek pocinje kao odbijanac.
Jucer sam kupio 150 ptkm po 225 kn i gotovo da sam krenuo u kupnju i necete vjerovat pogledam malo na ewt-forum, kad ono i oni razmišljaju o kupnji, dapace krenuli kupovat..što sad,znaju i oni da trebaju pratiti mene , jer sve su fulali i da trebaju poceti kupovati kad ja kupujem..A znam i ja da oni ne znaju da sam ja mislio kupovati, stoga odlucim ,kao i uvijek kontra njih..iako mislim da su ovog puta cak i dobro ušli, bolje propustiti jedan rastic nego biti u jednakim pozicijama kao oni..

Neki VagaBudo, piše da je ostao bez svega, da je sav iznerviran prodao po 1350 i da je navijao da sve ode na 900 kn, da nemre ni posao kakav zaslužuje dobit, cak se neki zagorec bio u stanju i kladiti na to, vec je mastal o jahti, "jer bu sve peneze kaj ima utrpal na dnu"..bollje nek promjeni plavo svjetlo na autu..

ovaj jedan , kapetan kuka, veceg ljigavca dugo nisam opazio..pazi molim te imao je bika u avataru, sad je zakleti zagovarac pada. a trebaš mu facu vidjeti, kao mali bio je sladak, ASaDa je ljigav.

I tak vam je to, uskoro bum poceo na bez cenzure opcenito pisati dogadjaje i opisivati likove koje sam susreo u ove 3 godine na forumu..bit ce papreno!

[thumbsup] [thumbsup]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.


Evo jedan najiskreniji post od mene što može biti..
gledam malo u magicnu kuglu i kaze mi da bi odbijanca trebalo nekakvog bit..a s njima nikad neznaš, mogu oni prerasti u rast ohoho, uvijek pocinje kao odbijanac.
Jucer sam kupio 150 ptkm po 225 kn i gotovo da sam krenuo u kupnju i necete vjerovat pogledam malo na ewt-forum, kad ono i oni razmišljaju o kupnji, dapace krenuli kupovat..što sad,znaju i oni da trebaju pratiti mene , jer sve su fulali i da trebaju poceti kupovati kad ja kupujem..A znam i ja da oni ne znaju da sam ja mislio kupovati, stoga odlucim ,kao i uvijek kontra njih..iako mislim da su ovog puta cak i dobro ušli, bolje propustiti jedan rastic nego biti u jednakim pozicijama kao oni..

Neki VagaBudo, piše da je ostao bez svega, da je sav iznerviran prodao po 1350 i da je navijao da sve ode na 900 kn, da nemre ni posao kakav zaslužuje dobit, cak se neki zagorec bio u stanju i kladiti na to, vec je mastal o jahti, "jer bu sve peneze kaj ima utrpal na dnu"..bollje nek promjeni plavo svjetlo na autu..

ovaj jedan , kapetan kuka, veceg ljigavca dugo nisam opazio..pazi molim te imao je bika u avataru, sad je zakleti zagovarac pada. a trebaš mu facu vidjeti, kao mali bio je sladak, ASaDa je ljigav.

I tak vam je to, uskoro bum poceo na bez cenzure opcenito pisati dogadjaje i opisivati likove koje sam susreo u ove 3 godine na forumu..bit ce papreno!

[thumbsup] [thumbsup]

Aca s placa, videl sam te par puta u gradu, pa da i ljudi tebe se sjete kad se okrenu oko sebe.

Znači, Bibir, 27-30 godina, 105-115 kila čištih salenjaka, mutna pogleda i rijetko lijepe kose.

Ak ima ko kaj za dodat u opis slobodno, o njegovom opusu na forumu sve znate, najneugodniji lik uz dotičnog mene.
[thumbsup]

New Report

Close