BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



REAL-R-A kupio KAKA-R-A i CRON-R-A.
Al im ga je Ferguson uvaljo za 95 mil. [thumbsup]

Ali ne zna nitko uvalit ko Barca, ne znam jel bolji iskrcaj i u pravom trenutku bio Ronaldo ili Ronaldinho… [lol]
[/quote]

Zaboravio si Rivalda. Znaju pogodit vrh šta je je.

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?




REAL-R-A kupio KAKA-R-A i CRON-R-A.
Al im ga je Ferguson uvaljo za 95 mil. [thumbsup]

Ali ne zna nitko uvalit ko Barca, ne znam jel bolji iskrcaj i u pravom trenutku bio Ronaldo ili Ronaldinho… [lol]
[/quote]

Zaboravio si Rivalda. Znaju pogodit vrh šta je je.

[/quote]

da pogodim…kupac je bio Baron?

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



REAL-R-A kupio KAKA-R-A i CRON-R-A.
Al im ga je Ferguson uvaljo za 95 mil. [thumbsup]

Ali ne zna nitko uvalit ko Barca, ne znam jel bolji iskrcaj i u pravom trenutku bio Ronaldo ili Ronaldinho… [lol]
[/quote]
ma….to se moglo za puno više uvalit [angry]
FA znaju, al na TA moraju poradit.
Se sjeća ko clasica iz 97/98…u madridu barca pobjedila u zadnjoj minuti 3-2…Giovanni zabio gol i pokazo punom stadionu bosanski grb, dobio 15 utakimca kazne, a tjedan prije prodan Olympiakosu….e to je bio pump & dump.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?




REAL-R-A kupio KAKA-R-A i CRON-R-A.
Al im ga je Ferguson uvaljo za 95 mil. [thumbsup]

Ali ne zna nitko uvalit ko Barca, ne znam jel bolji iskrcaj i u pravom trenutku bio Ronaldo ili Ronaldinho… [lol]
[/quote]
ma….to se moglo za puno više uvalit [angry]
FA znaju, al na TA moraju poradit.
Se sjeća ko clasica iz 97/98…u madridu barca pobjedila u zadnjoj minuti 3-2…Giovanni zabio gol i pokazo punom stadionu bosanski grb, dobio 15 utakimca kazne, a tjedan prije prodan Olympiakosu….e to je bio pump & dump.
[/quote]
Koja Barca Maminho je zakon,vidit ćeš kako će Sivonjića uvalit u Karlsruhe ili Panathinaikos, a ovaj će bit odličan na treninzima.Scifo, Bole, pa to je umjetnost… [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)



kolege pa ja vam govorim da prodate a vi kupujete… prodajte po bidu i riješite se Leda jednom zauvijek.

Mislim da su vam mnogi zahvalni na savjetu. opet su zaradili na drugim dionicama!
[/quote]
a zašto ti imaš potrbu pisat na ovoj temi ako nemaš leda? prodo si ga i ušo u druge dionice i zaradio jebeno i sav si sretan…sce je to za 5 al ne kužim kaj i dalje pišeš tu? čekaš da ti netko proda po bidu? [lol] [lol] [lol]

Premješteno iz teme: LEDO (Ledo d.d.)

ma Nije čisto ono iz gušta, neki dave po svim temama svojom velikoumnošću pa onda vračeš i pogađaš tamo gdje najviše boli. Ako me shvačaš. imam još 10kom leda.
Ove druge teme su dosadne. sve raste pa nije interesantno!

idući tjedan će bit bolje...

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)




JNAF je Edin Džeko za ADPL.

ADPL je belgijski stoper.

A odgovor na pitanje može li bolje? Može. Od zvijezde i adpla sigurno može.
[/quote]

Još samo nisi spomenu PBZ, onaj isti koji si mi ne tako davno uvalio po 370-380.
Nije loše, moram priznati.Meni barem.
[/quote]

PBZ je ok. Kupovao sam ga po 300 i uzeo 20ak % a lova je otišla u druge dionice za koje sam mislio da će više potegnut. Neke jesu neke nisu.

Kako ingra? Ako se dobro sjećam uzimao si na 55-60 tisuća. Koliko je to u ovim novim cijenama, jesi u plusu? ne snalazim se nakon stock splita..

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)





JNAF je Edin Džeko za ADPL.

ADPL je belgijski stoper.

A odgovor na pitanje može li bolje? Može. Od zvijezde i adpla sigurno može.
[/quote]

Još samo nisi spomenu PBZ, onaj isti koji si mi ne tako davno uvalio po 370-380.
Nije loše, moram priznati.Meni barem.
[/quote]

PBZ je ok. Kupovao sam ga po 300 i uzeo 20ak % a lova je otišla u druge dionice za koje sam mislio da će više potegnut. Neke jesu neke nisu.

Kako ingra? Ako se dobro sjećam uzimao si na 55-60 tisuća. Koliko je to u ovim novim cijenama, jesi u plusu? ne snalazim se nakon stock splita..
[/quote]

Da je, PBZ je ok, slažem se. Sad je nekih 575, bio je neki dan preko 600.
Ingru kupovao po 55-60???
Kupovao ju po 10 -13 pa još oko 18 i poslije jedno tridesetak puta, ali po 60 nikada, niti približno.
Tamo sam malo prodao. Premalo nažalost.

Nemam pojma koliko je to nakon stocksplita, ne zamaram se, jer me glava boli od računanja.
Nekako si uvijek mislim da nije nešto uredu ili sa mnom ili sa kalkulatorom čim probam računati.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Premješteno iz teme: JNAF (Jadranski naftovod)




JNAF je Edin Džeko za ADPL.

ADPL je belgijski stoper.

A odgovor na pitanje može li bolje? Može. Od zvijezde i adpla sigurno može.
[/quote]

Još samo nisi spomenu PBZ, onaj isti koji si mi ne tako davno uvalio po 370-380.
Nije loše, moram priznati.Meni barem.
[/quote]

PBZ je ok. Kupovao sam ga po 300 i uzeo 20ak % a lova je otišla u druge dionice za koje sam mislio da će više potegnut. Neke jesu neke nisu.

Kako ingra? Ako se dobro sjećam uzimao si na 55-60 tisuća. Koliko je to u ovim novim cijenama, jesi u plusu? ne snalazim se nakon stock splita..
[/quote]

Da je, PBZ je ok, slažem se. Sad je nekih 575, bio je neki dan preko 600.
Ingru kupovao po 55-60???
Kupovao ju po 10 -13 pa još oko 18 i poslije jedno tridesetak puta, ali po 60 nikada, niti približno.
Tamo sam malo prodao. Premalo nažalost.

Nemam pojma koliko je to nakon stocksplita, ne zamaram se, jer me glava boli od računanja.
Nekako si uvijek mislim da nije nešto uredu ili sa mnom ili sa kalkulatorom čim probam računati.

[/quote]
Stock split je bio dijeljenje s 150 .
Znači 60000 bi bila današnja cijena od 400 !!!
A stoji na 54 danas ili po starom na 8100 !!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Ljudi ostavite mi HRVATSKU na miru i ako vam ne odgovara idite tamo gdje vam je bolje i gdje bi se bolje osječali. HDZ je stvorio Hrvatsku kakva takva je a netko kao Kajin bi je razjebo i njega i Pusićku ne spominjete.

I very much love INGRA !!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Gavran majstoreeeeeeeeeeee

ne bi računao na EU. dok god je sanader na vlasti, neće nas pustit unutra, niko ne želi zmiju u svom dvorištu. možda se sredi ovo sa slovencima, ali će iskrsnut nešto novo.

cijela EU je bazirana na konceptu suživota i pomirenja. osnovana je na bazi pomirenja glede tisućljetnog sukoba francuske i njemačke. čovjek kao sanader koji promovira mržnju i koji je podijelio hrvatsku govorom "mi protiv njih", "oni drugi" i slično, i srpskom metodom svjetske urote protiv hrvata (svi su protiv nas, iako smo sve napravili kako treba), takvog nekog niko ne želi u svojem dvorištu.

disklejmer: nisam crveni, niko u mojoj obitelji nikad nije bio član partije (za razliku od HDZ-ovaca) i ne mislim glasat za milanovića. tek tolko da se zna.

dakle, ovo nije pljuvanje po HDZ-u, nego realna procjena razloga zašto ne treba računati na evropu do kraja sanaderovog mandata.
[/quote]
Bravo majstore,odlicno.Ne znam dal ce moj komentar proc,ovdje vlada prevelika cenzura.

Ne srami se,reci istinu.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Hej plutonice morati ćeš ponovo korigirati te svoje counte. Kakav dugogodišnji pad, a slijedi za koji dan deblokada pregovora sa EU, da ne govorim o naznakama oporavka svjetskog gospodarstva, BDI-a, nafte itd.
Prije će biti jedinica do 3200, a onda mala korekcija na jesen i idemo dalje. [bye]

ne bi računao na EU. dok god je sanader na vlasti, neće nas pustit unutra, niko ne želi zmiju u svom dvorištu. možda se sredi ovo sa slovencima, ali će iskrsnut nešto novo.

cijela EU je bazirana na konceptu suživota i pomirenja. osnovana je na bazi pomirenja glede tisućljetnog sukoba francuske i njemačke. čovjek kao sanader koji promovira mržnju i koji je podijelio hrvatsku govorom "mi protiv njih", "oni drugi" i slično, i srpskom metodom svjetske urote protiv hrvata (svi su protiv nas, iako smo sve napravili kako treba), takvog nekog niko ne želi u svojem dvorištu.

disklejmer: nisam crveni, niko u mojoj obitelji nikad nije bio član partije (za razliku od HDZ-ovaca) i ne mislim glasat za milanovića. tek tolko da se zna.

dakle, ovo nije pljuvanje po HDZ-u, nego realna procjena razloga zašto ne treba računati na evropu do kraja sanaderovog mandata.

New Report

Close