BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


samo da prijavim danasnju kupnju

1 king ljesnjak[thumbsup]
2 king classic
1 neki novi veliki kornet
2 korneta cokolada
1 snjeguljica

nemam od dionica nijednog todorica
[smiley]


cijenjeni kolega vipy
od samih svojih dionicarskih pocetaka pratim Vasa ulaganja i u stopu Vas pratim
ovo sta ste Vi danas kupili ……imam dojam da je to dobra investicija i sutra odma u 10,00 cu kupiti iste proizvode ne pitajuci za cijenu,makar mi se ipak to cini cak i jako riskantno ulaganje jer ako sutra to sve likvidiram sta cu kupiti mogao bi dobiti proljev
pofuk

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

cijenjeni kolege,
zahvaljujem se na lijepim zeljama
samo jedna napomena, nisam sladolede pojeo sam,
naime.. pridrzao sam se “stare hrvatske izreke”: SHARING IS CARING [smiley] [kiss]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


Samo da javim kolegi Alienu i Sonny-ju da sam svratio do kioska Tiska i nisu imali King u čaši. Nemojte se brinuti, poslao sam službeni dopis predsjedniku Tiska gospodinu Kocijanu, jer škrinja je dovoljno velika i za pokoji King u čaši. Tako da sam bio primoran svratiti u obližnji Konz..ovaj.. dućan. Kupio sam King u čaši i jedan Grandissimo jer je bio na sejlu, i bankrotirao. Alijenu, nemoj mi više ništa preporučivati prije desetog u mjesecu. Anyways, King je prva liga i vrijedi svake kune. Hvala na preporuci [thumbsup]

Jos kad bi dobio povrat kapitala na uloženo od 0,50lp za čašu, mašala!!!
[lol]

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.


Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


Ajooooj Sonniboy i governor pa niste najbolje sladolede od Leda jeli!! Mozete se sramit. Imate tog Kinga jedno 3 razne vrste pa ih probajte. I ne, to nije nova stvar – King je u igri jedno 2-3 godine barem

Ja sam jeo puno Kinga, ali samo one na štapiću. Nisam jeo taj u čaši. Jeo sam ja puno svega od Leda, al kažem… najsmješnije je to što sam osto na Njofri. Jedem još i Moto …zbog sličica.
[/quote]

Moto kekse?!?!?!

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

REAL-R-A kupio KAKA-R-A i CRON-R-A.
Al im ga je Ferguson uvaljo za 95 mil. [thumbsup]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


REAL-R-A kupio KAKA-R-A i CRON-R-A.
Al im ga je Ferguson uvaljo za 95 mil. [thumbsup]

I to jos u BEAR trendu, sto bi tek bilo da je BULL.
Ili mozda ovi iz Reala misle da je BULL?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


REAL-R-A kupio KAKA-R-A i CRON-R-A.
Al im ga je Ferguson uvaljo za 95 mil. [thumbsup]

I to sve počistili s aska…. Bayern maknuo bid na PRNJ-R-A a Dinamo ulovio Zeca

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

francesco, 11.06.2009. u 23:18
REAL-R-A kupio KAKA-R-A i CRON-R-A.
Al im ga je Ferguson uvaljo za 95 mil.
[lol]

A Barca na bidu za IBRO-R-A……biće Primmera interesantna ove godine [thumbsup]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Daj bože da Barcelona nikog ne kupi ove sezone.
Fabregas ako se hoće vratit je dobrodošo, svi ostali bi bili višak…ajd neke zamjene reda radi.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Cek, cek ti navijas za Barcelonu?

Pa to je bez veze, navijati za najjace klubove poput Barcelone, Man.U, Intera i sl. Nema smile prst dolje, evo ti ovaj [bye]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?

Ovo su navijačI!

http://www4.slikomat.com/07/0730/190710xiwl.jpg

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


REAL-R-A kupio KAKA-R-A i CRON-R-A.
Al im ga je Ferguson uvaljo za 95 mil. [thumbsup]

Ali ne zna nitko uvalit ko Barca, ne znam jel bolji iskrcaj i u pravom trenutku bio Ronaldo ili Ronaldinho… [lol]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close