BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

sladoled? čokolada? mir s vama.
svaki dan po jedan tramvaj, transformator ili onu vjetrenjaču za struju i život će vam biti puno kvalitetniji. ima povoljno kod starog končara, iza ugla.

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Tuna, mi smo ti ozenjeni decki sa skembama, izbjegavamo fizikalije…. [proud]

Scio me nihil scire

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled




Drukanje je urodilo plodom, kupio sam King Swartzwald (ili tako nekako) na štapiću.

A i tebe je lako nagovoriti.
Ode Ledo sutra u visine, jos ako si ga kupio na kiosku Tiska, otvaranje ode u blokadu. [lol]
[/quote]

Probao sam, ali je bio zatvoren.
[/quote]
A i to je neka trafika i firma kada ne radi nedjeljom [lol]
Sony ne koristi mnozinu neki jos nisu, sto ne znaci da nece biti uskoro, ali samo da se zna. A zna se [rolleyes]
Lovranske tresnje James?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Ovdje leze svi problemi amera (a i na nas bi se dalo primijeniti):

John Smith started the day early having set his alarm clock
(MADE IN JAPAN )
for 6 am. While his coffeepot
(MADE IN CHINA)
was perking, he shaved with his electric razor
(MADE IN HONG KONG)
He put on a dress shirt
(MADE IN SRI LANKA),
designer jeans
(MADE IN SINGAPORE)
and tennis shoes
(MADE IN KOREA)
After cooking his breakfast in his new electric skillet
(MADE IN INDIA)
he sat down with his calculator
(MADE IN MEXICO)
to see how much he could spend today. After setting his watch
(MADE IN TAIWAN)
to the radio
(MADE IN INDIA)
he got in his car
(MADE IN GERMANY)
filled it with GAS
(from Saudi Arabia)
and continued his search for a good paying AMERICAN JOB. At the end of yet
another discouraging and fruitless day checking his Computer
(MADE IN MALAYSIA),
John decided to relax for a while. He put on his sandals
(MADE IN BRAZIL),
poured himself a glass of wine
(MADE IN FRANCE)
and turned on his TV
(MADE IN INDONESIA),
and then wondered why he can’t find a good paying job in AMERICA

AND NOW HE’S HOPING HE CAN GET HELP FROM THE PRESIDENT
(MADE IN KENYA)!!!

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


Tuna, mi smo ti ozenjeni decki sa skembama, izbjegavamo fizikalije…. [proud]

uf, teški kupci …
dakle, tramvaj je drugo ime za viagru, a domaći proizvod. tko tramvaj ima, taj je prava momčina. [lol]

Never pay the slightest attention to what a company president ever says about his stock. Bernard Baruch

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled



Tuna, mi smo ti ozenjeni decki sa skembama, izbjegavamo fizikalije…. [proud]

uf, teški kupci …
dakle, tramvaj je drugo ime za viagru, a domaći proizvod. tko tramvaj ima, taj je prava momčina. [lol]
[/quote]

Za sada je samo Bandić momčina ili je još netko kupio

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled




Tuna, mi smo ti ozenjeni decki sa skembama, izbjegavamo fizikalije…. [proud]

uf, teški kupci …
dakle, tramvaj je drugo ime za viagru, a domaći proizvod. tko tramvaj ima, taj je prava momčina. [lol]
[/quote]

Za sada je samo Bandić momčina ili je još netko kupio
[/quote]
možda ovi depresivni finci uzmu koji da ih digne.

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled





Tuna, mi smo ti ozenjeni decki sa skembama, izbjegavamo fizikalije…. [proud]

uf, teški kupci …
dakle, tramvaj je drugo ime za viagru, a domaći proizvod. tko tramvaj ima, taj je prava momčina. [lol]
[/quote]

Za sada je samo Bandić momčina ili je još netko kupio
[/quote]
možda ovi depresivni finci uzmu koji da ih digne.
[/quote]

Mislim da su njima Bandić i balkanske željeznice krajnji domet. Nadam se da se varam.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Samo da javim kolegi Alienu i Sonny-ju da sam svratio do kioska Tiska i nisu imali King u čaši. Nemojte se brinuti, poslao sam službeni dopis predsjedniku Tiska gospodinu Kocijanu, jer škrinja je dovoljno velika i za pokoji King u čaši. Tako da sam bio primoran svratiti u obližnji Konz..ovaj.. dućan. Kupio sam King u čaši i jedan Grandissimo jer je bio na sejlu, i bankrotirao. Alijenu, nemoj mi više ništa preporučivati prije desetog u mjesecu. Anyways, King je prva liga i vrijedi svake kune. Hvala na preporuci [thumbsup]

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


Samo da javim kolegi Alienu i Sonny-ju da sam svratio do kioska Tiska i nisu imali King u čaši. Nemojte se brinuti, poslao sam službeni dopis predsjedniku Tiska gospodinu Kocijanu, jer škrinja je dovoljno velika i za pokoji King u čaši. Tako da sam bio primoran svratiti u obližnji Konz..ovaj.. dućan. Kupio sam King u čaši i jedan Grandissimo jer je bio na sejlu, i bankrotirao. Alijenu, nemoj mi više ništa preporučivati prije desetog u mjesecu. Anyways, King je prva liga i vrijedi svake kune. Hvala na preporuci [thumbsup]

Aj bas mi je drago da ti se svidja

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

samo da prijavim danasnju kupnju

1 king ljesnjak[thumbsup]
2 king classic
1 neki novi veliki kornet
2 korneta cokolada
1 snjeguljica

nemam od dionica nijednog todorica
[smiley]

DIONICE KAO ŠTO JE HDEL TREBA IZBACITI S BURZE JER SU ZAMKA ZA MANJINSKE DIONIČARE

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


samo da prijavim danasnju kupnju

1 king ljesnjak
2 king classic
1 neki novi veliki kornet
2 korneta cokolada
1 snjeguljica

nemam od dionica nijednog todorica
[smiley]

Vipy, ma šta će ti dionice, samo liži [thumbsup]

I'LL BE BACK

New Report

Close