BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled



hehe Sonni, nije to drukanje, to je realnost. A di ti kupuješ svoj Ledo Quattro? Mislim…mogu ga ja kupiti i u getro-u,ali moram sutrahitno kupiti, a do getroa imam tri dana jahanja.A kisoci Tiska su mi uvijek pri ruci.

S obzirom da je ta casa ak se ne varam od pol kile, skeptican sam da bus to na kiosku Tiska nasao
[/quote]

a pa kaj ne veliš, onda idem u obližnji Konzum. Ali ovaj Tisak tu kod mene pored kuće je onaj veliki trokrilini i imaju veliku škrinju, a vidio sam ak se ne varam jednom prilikom u toj škrinji Quattro, tak da je vrlo moguće da imaju i King u čaši. Pogledam pa javim da znate i tu info.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled



Ajooooj Sonniboy i governor pa niste najbolje sladolede od Leda jeli!! Mozete se sramit. Imate tog Kinga jedno 3 razne vrste pa ih probajte. I ne, to nije nova stvar – King je u igri jedno 2-3 godine barem

Ja sam jeo puno Kinga, ali samo one na štapiću. Nisam jeo taj u čaši. Jeo sam ja puno svega od Leda, al kažem… najsmješnije je to što sam osto na Njofri. Jedem još i Moto…zbog sličica.
[/quote]

I moja malenkolst učestvuje u prihodima LEDA i to 7kn skoro svaki dan. Malom sličice za album i igru, a sladoled nekad njemu, nekad meni. Ostale sladolede ostavljam supruzi. Inače mi je Macho najdraži.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Svi imate TISK, LEDO…
dalje?
Koristi li tko secer iz VIRA-a? [lol]
Zasto se u ITaliji ne prodaje LEDO? ozbiljno pitam

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


Svi imate TISK, LEDO…
dalje?
Koristi li tko secer iz VIRA-a? [lol]
Zasto se u ITaliji ne prodaje LEDO? ozbiljno pitam

Pa prodaje se u Sloveniji i slažem se s dečkima nije loš….nemam ledo dionice [wink]

[emo_cool]

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

NI ja.
Tisk imam.
Kupujem VIRO šećer.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


hehe Sonni, nije to drukanje, to je realnost. A di ti kupuješ svoj Ledo Quattro? Mislim…mogu ga ja kupiti i u getro-u,ali moram sutrahitno kupiti, a do getroa imam tri dana jahanja.A kisoci Tiska su mi uvijek pri ruci.

Ne znam gdje ga zena kupuje. Ali od danas samo u konzumu.
[wink]

Scio me nihil scire

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Drukanje je urodilo plodom, kupio sam King Swartzwald (ili tako nekako) na štapiću.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


Drukanje je urodilo plodom, kupio sam King Swartzwald (ili tako nekako) na štapiću.

A i tebe je lako nagovoriti.
Ode Ledo sutra u visine, jos ako si ga kupio na kiosku Tiska, otvaranje ode u blokadu. [lol]

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled



Drukanje je urodilo plodom, kupio sam King Swartzwald (ili tako nekako) na štapiću.

A i tebe je lako nagovoriti.
Ode Ledo sutra u visine, jos ako si ga kupio na kiosku Tiska, otvaranje ode u blokadu. [lol]
[/quote]

Probao sam, ali je bio zatvoren.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Kad smo kod drukanja na domaće brandove – upravo sam slistio tamnu fantasy čokoldau sa chillijem.

od zvečeva..

dobra!

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


Kad smo kod drukanja na domaće brandove – upravo sam slistio tamnu fantasy čokoldau sa chillijem.
od zvečeva..
dobra!

cijelu?! [shocked]
ja sam streso dobrih pola kile trešanja…bit će trkanja na WC noćas, svarti na forum u pauzama [lol]

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


Svi imate TISK, LEDO…
dalje?
Koristi li tko secer iz VIRA-a? [lol]
Zasto se u ITaliji ne prodaje LEDO? ozbiljno pitam

Pitanje bi trebalo glasiti -zašto se u Italiji JOŠ ne prodaje LEDO?? Nije se ni u Mađarskoj prodavao prije 5-6 godina a sad je namber 2 [thumbsup] Svake godine idu novi proizvodi,šire se kao hobotnica,doći će Makaronari na red,bez brige.

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

New Report

Close