BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled





Jel utječe to sve skupa na lizanje sladoleda?

ja sam skužila da je za moj posel zapravo ova zabrana sjajna jer su ljudi više vremena doma a to meni paše a vjerujem da će i potražnja za obiteljskim sladoledima porasti zbog toga .
[/quote]

Samo Grandissimo drmajte. U njega ti stavljaju top sastojke (100% provjereno), a ove ostatke trpaju u Twins i ove obične obiteljske. Skup je proizvod, ali vrijedi svake kune.
[/quote]

Meni je King onaj u velikoj casi najjaci
[/quote]

Taj nisam probal. Al budem . Grandisimo je dobar al je Quattro bolji . Koja sreca da ga bas sada imam u zamrzivacu…. [wink]

Scio me nihil scire

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled






Jel utječe to sve skupa na lizanje sladoleda?

ja sam skužila da je za moj posel zapravo ova zabrana sjajna jer su ljudi više vremena doma a to meni paše a vjerujem da će i potražnja za obiteljskim sladoledima porasti zbog toga .
[/quote]

Samo Grandissimo drmajte. U njega ti stavljaju top sastojke (100% provjereno), a ove ostatke trpaju u Twins i ove obične obiteljske. Skup je proizvod, ali vrijedi svake kune.
[/quote]

Meni je King onaj u velikoj casi najjaci
[/quote]

Taj nisam probal. Al budem . Grandisimo je dobar al je Quattro bolji . Koja sreca da ga bas sada imam u zamrzivacu…. [wink]
[/quote]

dečki, samo ližite [wink]

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Ajooooj Sonniboy i governor pa niste najbolje sladolede od Leda jeli!! Mozete se sramit. Imate tog Kinga jedno 3 razne vrste pa ih probajte. I ne, to nije nova stvar – King je u igri jedno 2-3 godine barem

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


Ajooooj Sonniboy i governor pa niste najbolje sladolede od Leda jeli!! Mozete se sramit. Imate tog Kinga jedno 3 razne vrste pa ih probajte. I ne, to nije nova stvar – King je u igri jedno 2-3 godine barem

Ja sam jeo puno Kinga, ali samo one na štapiću. Nisam jeo taj u čaši. Jeo sam ja puno svega od Leda, al kažem… najsmješnije je to što sam osto na Njofri. Jedem još i Moto…zbog sličica.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


Ajooooj Sonniboy i governor pa niste najbolje sladolede od Leda jeli!! Mozete se sramit. Imate tog Kinga jedno 3 razne vrste pa ih probajte. I ne, to nije nova stvar – King je u igri jedno 2-3 godine barem

Pa ne stignes bas uvijek sve polizat….. [lol]

Scio me nihil scire

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


Ajooooj Sonniboy i governor pa niste najbolje sladolede od Leda jeli!! Mozete se sramit. Imate tog Kinga jedno 3 razne vrste pa ih probajte. I ne, to nije nova stvar – King je u igri jedno 2-3 godine barem

Pa ne stignes bas uvijek sve polizat….. [lol]
[/quote]

Pih, amater [tongue]

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


Ja sam jeo puno Kinga, ali samo one na štapiću. Nisam jeo taj u čaši. Jeo sam ja puno svega od Leda, al kažem… najsmješnije je to što sam osto na Njofri. Jedem još i Moto…zbog sličica.

Sutra trkom po King u casi – i promijenit ce ti se zivot. Nabolje.

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled



Ja sam jeo puno Kinga, ali samo one na štapiću. Nisam jeo taj u čaši. Jeo sam ja puno svega od Leda, al kažem… najsmješnije je to što sam osto na Njofri. Jedem još i Moto…zbog sličica.

Sutra trkom po King u casi – i promijenit ce ti se zivot. Nabolje.
[/quote]

imaš pravo. moram hitno probati. Idem odmah sutra na prvi kiosk Tiska kupiti king u čaši. Ako nema u Tisku idem do prvog Konzuma.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

pazi koji film večeras na prvom u 23.55
THE LONGEST DAY (1962)
Uloge:
John Wayne, Robert Mitchum, Henry Fonda, Richard Burton, Sean Connery, Rod Steiger, Robert Wagner
…..fali samo Ivo Gregurević. [cool]
mislim kad smo već kod makroekonomije.

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

Ovakvo besramno drukanje ne vidjeh vec jedno vrijeme kolega…evo vam stotka.

Scio me nihil scire

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled

hehe Sonni, nije to drukanje, to je realnost. A di ti kupuješ svoj Ledo Quattro? Mislim…mogu ga ja kupiti i u getro-u,ali moram sutrahitno kupiti, a do getroa imam tri dana jahanja.A kisoci Tiska su mi uvijek pri ruci.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Kako prebroditi svjetsku krizu uz što manje posljedica – makroekonomski pogled


hehe Sonni, nije to drukanje, to je realnost. A di ti kupuješ svoj Ledo Quattro? Mislim…mogu ga ja kupiti i u getro-u,ali moram sutrahitno kupiti, a do getroa imam tri dana jahanja.A kisoci Tiska su mi uvijek pri ruci.

S obzirom da je ta casa ak se ne varam od pol kile, skeptican sam da bus to na kiosku Tiska nasao

New Report

Close