BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa ne treba gađati Governora jer je trejdao, svatko tko ima graf dana mogao je danas trejdati jer je bilo previše oscilacija. Netko je iskoristio, a netko nije! Čovjek se vratio u Viro uredno, iako po meni Viro će se iskorigirati do 375-380kn.


Pa ne treba gađati Governora jer je trejdao, svatko tko ima graf dana mogao je danas trejdati jer je bilo previše oscilacija. Netko je iskoristio, a netko nije! Čovjek se vratio u Viro uredno, iako po meni Viro će se iskorigirati do 375-380kn.

A onda ce se opet vratiti na 420-430?? [undecid]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

nisam znao gdje bih komentirao pogrešne novinske članke..koje upotrebljavaju informacije koje nisu IN, odnosno predstavljaju zastarjele podatke….pa vjerujem da mnogi investitori, ako prihvaćaju takve informacije, reagiraju suprotno od očevinja na tržištu kapitala…..
ima jedna narodna uzrećica, koju bih ovom prilikom izrekao; "tko ima informaciju..ima i dobiven rat"

samo što nije...

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

čekam odbijanac ,, tada cu odluciti što cu s drugom polovicom..
Mislimda je sad svima jasno zašto sam jučer pola portfelja rasprodao sto sam i napisao!

danas sam nehotice kupio 96 krasa, po 305, zaboravio nalog

kroz dan dva cu napisati što sam cu uciniti s ostatkom dionica, nazalost, ozbiljnost nastavka uzlaznog trrenda ovim danasnjim padom je ozbiljno ugrožena.
Mnogi Eweteisti s ewt-foruma su ušli u dionice, nastalo je euforija..nastala je euforija, a treba raditi uvijek kontra njih..Sada je polako vrijeme da opet oni popuše lovu..smart mani dolazi nazad u pametne ruke
imali smo lijepu priliku za zaradu, od 1300-2200..kamo srece da ih još bude u tom rangu ..

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


čekam odbijanac ,, tada cu odluciti što cu s drugom polovicom..
Mislimda je sad svima jasno zašto sam jučer pola portfelja rasprodao sto sam i napisao!

danas sam nehotice kupio 96 krasa, po 305, zaboravio nalog

kroz dan dva cu napisati što sam cu uciniti s ostatkom dionica, nazalost, ozbiljnost nastavka uzlaznog trrenda ovim danasnjim padom je ozbiljno ugrožena.
Mnogi Eweteisti s ewt-foruma su ušli u dionice, nastalo je euforija..nastala je euforija, a treba raditi uvijek kontra njih..Sada je polako vrijeme da opet oni popuše lovu..smart mani dolazi nazad u pametne ruke
imali smo lijepu priliku za zaradu, od 1300-2200..kamo srece da ih još bude u tom rangu ..


moj kolega ,dao bi sve svoje ako ima i jedan covjek koji je usao na 1300 a iziso na 2200.radije uzmi neki zdraviji prosjek usao na 1600 iziso na 2000,sto i nije neki super uspjeh…gledaj promet na 1300 i broj dionica koje su kupljene tada pa ces brzo doc do 1600 bodova ulaz i istovar koji je poceo jos prije na 2000 otprilike…a zivot zna biti jako dug ponekad…masovna prodaja na 20 % od ath mi i ne izgleda kao pametan potez…


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

čekam odbijanac ,, tada cu odluciti što cu s drugom polovicom..
Mislimda je sad svima jasno zašto sam jučer pola portfelja rasprodao sto sam i napisao!

danas sam nehotice kupio 96 krasa, po 305, zaboravio nalog

kroz dan dva cu napisati što sam cu uciniti s ostatkom dionica, nazalost, ozbiljnost nastavka uzlaznog trrenda ovim danasnjim padom je ozbiljno ugrožena.
Mnogi Eweteisti s ewt-foruma su ušli u dionice, nastalo je euforija..nastala je euforija, a treba raditi uvijek kontra njih..Sada je polako vrijeme da opet oni popuše lovu..smart mani dolazi nazad u pametne ruke
imali smo lijepu priliku za zaradu, od 1300-2200..kamo srece da ih još bude u tom rangu ..


moj kolega ,dao bi sve svoje ako ima i jedan covjek koji je usao na 1300 a iziso na 2200.radije uzmi neki zdraviji prosjek usao na 1600 iziso na 2000,sto i nije neki super uspjeh…gledaj promet na 1300 i broj dionica koje su kupljene tada pa ces brzo doc do 1600 bodova ulaz i istovar koji je poceo jos prije na 2000 otprilike…a zivot zna biti jako dug ponekad…masovna prodaja na 20 % od ath mi i ne izgleda kao pametan potez…
[/quote]
A nenene kolega, nemojte pisat u moje ime, 80 % onoga kupljenog na 1260-1350 nije dirano do jučer!
nekoliko puta sam htio kratiti ali me geronimo odgovorio!

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Brankice, kupio sam Janafa danas. Ti si me navukla sa onim šalicama. baš da vidim…al ak i ne budu šalice, malo sam gledo povijest poslovanja i planove i bilancu i to, tak da se ne brinem previše, nek se šalica i razbije uvijek mi ostane flaša.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


Brankice, kupio sam Janafa danas. Ti si me navukla sa onim šalicama. baš da vidim…al ak i ne budu šalice, malo sam gledo povijest poslovanja i planove i bilancu i to, tak da se ne brinem previše, nek se šalica i razbije uvijek mi ostane flaša.

Nemrete imati pošteni servis bez Janafa, gospon guverner.
Glete, znam da se vi kužite u poslovanje i drago mi je da vam je jasno kakva je to firma i kakva tek bude


Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Brankice, kupio sam Janafa danas. Ti si me navukla sa onim šalicama. baš da vidim…al ak i ne budu šalice, malo sam gledo povijest poslovanja i planove i bilancu i to, tak da se ne brinem previše, nek se šalica i razbije uvijek mi ostane flaša.

Nemrete imati pošteni servis bez Janafa, gospon guverner.
Glete, znam da se vi kužite u poslovanje i drago mi je da vam je jasno kakva je to firma i kakva tek bude

[/quote]
i mene je navukla iako nemam pojma o tome
ako je navlakuša evo 100 za dobru navlakušu 🙂
ma sve ovo s dionicama ako shvatiš kao igru može biti jako zabavno

i da ne zaboravimo i pad je dio leta!

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

ugodan vikend svima zaboravite vozarine i panamaxe nego ženu, djevojku, pod ruke i izvest je negdje a ne samo piljiti u monitor!

živjeli!!!

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

gogo33
16:02
05.06.09.
ugodan vikend svima zaboravite vozarine i panamaxe nego ženu, djevojku, pod ruke i izvest je negdje a ne samo piljiti u monitor!

gogo svaka ti dala .:-)

luke, brodovi...

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


ugodan vikend svima zaboravite vozarine i panamaxe nego ženu, djevojku, pod ruke i izvest je negdje a ne samo piljiti u monitor!

200 od mene
Nego, može li ih se izvesti oboje?

SLAVONAC (malo san maka)

New Report

Close