BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

Ovo je uzass .na kraju tjedna izlazin jer nisan ja za dionicu u kojoj prvi na celu gubi 50 posto u tjedan dana .auu

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)




Treba kupiti prije već BDI izađe tada će biti kasno ode to.

Ja se ne bi usudio reć da će danas i ako BDI opet rukne +200 bit nekih većih pozitivnih postotaka u smislu cijene dionice al to je samo moje mišljenje.

[/quote]

A ako rukne +400 [lol]

Baltic Exchange Dry Index TM 4106 (UP 425)
Baltic Exchange Capesize Index TM 7724 (UP 1175)
Baltic Exchange Panamax Index TM 3330 (UP 237)
Baltic Exchange Supramax Index TM 1843 (UP 8)
Baltic Exchange Handysize Index TM 876 (UP 6)

[/quote]
Ma ne vjerujem ja to nista. Nije li ono ako me pamet sluzi Kormilar pisao da je BDI namjesten. Nesto ga ne cujem kad mu namjestanje ide u prilog. Isti Maminjo.

Quote Sakai "najvise pali svi osim ATPL"

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)


Kormilar pisao da je BDI namjesten. Nesto ga ne cujem kad mu namjestanje ide u prilog. Isti Maminjo.

Pozdrav, samo da ugasim malo bager, znaš pretovar/istovar, mislim love, nije se za potužiti, kaj BDI, jel to ono Burza dolje/dobro ide, napravi mi mjesta na Broču, dolazim ovo ljeto, kad vidiš Atlantic princess, to je moja. [thumbsup]

TKO IMA MALO DUKATA GOVORI: ŠTO DA RADIM S NJIMA, A ONAJ ŠTO IH IMA MNOGO GRMI: GOSPODARU, DAJ JOŠ!!! NA ZSE I U EU TREBA KO ZMIJA SPAVAT NA JEDNO OKO!!!

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



-ATPL
-MAIS

ti samo prodaješ ATPL. ne kupuješ nikad…
[/quote]

pogledaj onog kerefeka kaj ima klint istvuda, 3 puta je u zadnjih mjesec dana rasprodao sve…nisam znao da se kod nas može prodavat i da se nema dionica…ja sam ko klinac prodavao ekipi ciglu po kvartu, ono za burek znaš, ali ovi danas prodaju dionice koje nemaju..šta ćeš, to ti je napredak [lol]

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?




-ATPL
-MAIS

ti samo prodaješ ATPL. ne kupuješ nikad…
[/quote]

pogledaj onog kerefeka kaj ima klint istvuda, 3 puta je u zadnjih mjesec dana rasprodao sve…nisam znao da se kod nas može prodavat i da se nema dionica…ja sam ko klinac prodavao ekipi ciglu po kvartu, ono za burek znaš, ali ovi danas prodaju dionice koje nemaju..šta ćeš, to ti je napredak [lol]
[/quote]

Cuj na ovakve provokacije sam ti oguglao. Svojevremeno su Sampras i Plavi isto provocirali no kad sam im ponudio da za bace 200.000 kn na stol kod biljeznika pa da mi vide kod brokera transakcije nesto su se utisali. Imas ti viska 200 somova? Usput, vidim da si i ti prodavao stosta a ne sjecam se da si pisao kad si kupovao. Samo ja se ne bum spustal na tvoj nivo s ovakvim provokacijama jer ak lazes – sebe lazes prvenstveno jer meni je sasvim svejedno kaj si kupovao ili prodavao. [wink]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?





-ATPL
-MAIS

ti samo prodaješ ATPL. ne kupuješ nikad…
[/quote]

pogledaj onog kerefeka kaj ima klint istvuda, 3 puta je u zadnjih mjesec dana rasprodao sve…nisam znao da se kod nas može prodavat i da se nema dionica…ja sam ko klinac prodavao ekipi ciglu po kvartu, ono za burek znaš, ali ovi danas prodaju dionice koje nemaju..šta ćeš, to ti je napredak [lol]
[/quote]

Cuj na ovakve provokacije sam ti oguglao. Svojevremeno su Sampras i Plavi isto provocirali no kad sam im ponudio da za bace 200.000 kn na stol kod biljeznika pa da mi vide kod brokera transakcije nesto su se utisali. Imas ti viska 200 somova?
[/quote]

jesam se ja tebe uopce dotaknuo..
vjeruj mi da samnom ne bi htio imati nikakva posla oko naplate

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?





-ATPL
-MAIS

ti samo prodaješ ATPL. ne kupuješ nikad…
[/quote]

pogledaj onog kerefeka kaj ima klint istvuda, 3 puta je u zadnjih mjesec dana rasprodao sve…nisam znao da se kod nas može prodavat i da se nema dionica…ja sam ko klinac prodavao ekipi ciglu po kvartu, ono za burek znaš, ali ovi danas prodaju dionice koje nemaju..šta ćeš, to ti je napredak [lol]
[/quote]

Cuj na ovakve provokacije sam ti oguglao. Svojevremeno su Sampras i Plavi isto provocirali no kad sam im ponudio da za bace 200.000 kn na stol kod biljeznika pa da mi vide kod brokera transakcije nesto su se utisali. Imas ti viska 200 somova? Usput, vidim da si i ti prodavao stosta a ne sjecam se da si pisao kad si kupovao. Samo ja se ne bum spustal na tvoj nivo s ovakvim provokacijama jer ak lazes – sebe lazes prvenstveno jer meni je sasvim svejedno kaj si kupovao ili prodavao. [wink]
[/quote]

na 1300 , kad sam i otvorio temu oporavk trzista kapitala

oces ti okladu samnom što sam i kada kupovao, meni netreba bilježnik, ako izgubiš, naplatit cu ti ja vec na svoj nacin..

fala bogu ima nocnih spavalista po gradu i puckih kuhinja kolko god hoces, pa se bar s te strane ntrebas brinut

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?


skratio Viro po 43X.

vratio nazad po 40X

a okolo natežeš ekipu da je to Best buy za naredna dva mjeseca, a ti je trejdaš…

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



skratio Viro po 43X.

vratio nazad po 40X


a okolo natežeš ekipu da je to Best buy za naredna dva mjeseca, a ti je trejdaš…
[/quote]
je, sav je vražji [angry]

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



skratio Viro po 43X.

vratio nazad po 40X

a okolo natežeš ekipu da je to Best buy za naredna dva mjeseca, a ti je trejdaš…

[/quote]

trejdam sa 25% količina, tj pokušavam. to ponekad napravim ak imam vremena, a bilo bi mi pametnije da ne diram ništa. o kojim naredna dva mjeseca kolega govorite? ne znam da li sam to ikada spomenuo. IMHO Viro je po ovim cijenama, bilo na kratak, srednji i dugi rok jedan od best buy tickera i uvjeren sam da će godišnje izvješće za 2009 to i potvrditi. Smatram da ima pristojan potencijalni prinos u odnosu na rizik.

I'LL BE BACK

Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?




skratio Viro po 43X.

vratio nazad po 40X

a okolo natežeš ekipu da je to Best buy za naredna dva mjeseca, a ti je trejdaš…

[/quote]

trejdam sa 25% količina, tj pokušavam. to ponekad napravim ak imam vremena, a bilo bi mi pametnije da ne diram ništa. o kojim naredna dva mjeseca kolega govorite? ne znam da li sam to ikada spomenuo. IMHO Viro je po ovim cijenama, bilo na kratak, srednji i dugi rok jedan od best buy tickera i uvjeren sam da će godišnje izvješće za 2009 to i potvrditi. Smatram da ima pristojan potencijalni prinos u odnosu na rizik.
[/quote]

I upravu si, nisi spomenuo dva mjeseca, previd po sječanju, sorry, spomenuo si narednih par dana.
Samo i dalje mi je čudan tvoj trade.
Ako u neku dionicu toliko vjerujem, ne vidim zašto bi je prodavao, a pogotovo ne, ako ona raste, kao što je VIRO rastao na početku dana.


Premješteno iz teme: Što smo danas tržili ?



skratio Viro po 43X.

vratio nazad po 40X

a okolo natežeš ekipu da je to Best buy za naredna dva mjeseca, a ti je trejdaš…

[/quote]

trejdam sa 25% količina, tj pokušavam. to ponekad napravim ak imam vremena, a bilo bi mi pametnije da ne diram ništa. o kojim naredna dva mjeseca kolega govorite? ne znam da li sam to ikada spomenuo. IMHO Viro je po ovim cijenama, bilo na kratak, srednji i dugi rok jedan od best buy tickera i uvjeren sam da će godišnje izvješće za 2009 to i potvrditi. Smatram da ima pristojan potencijalni prinos u odnosu na rizik.
[/quote]

I upravu si, nisi spomenuo dva mjeseca, previd po sječanju, sorry, spomenuo si narednih par dana.
Samo i dalje mi je čudan tvoj trade.
Ako u neku dionicu toliko vjerujem, ne vidim zašto bi je prodavao, a pogotovo ne, ako ona raste, kao što je VIRO rastao na početku dana.
[/quote]

kolega, sada za iste pare imam više dionica. trejdao sam samo s dijelom, to ponekad napravim kad imam feeling da bi se cijena mogla iskorigirali, a s obzirom na jučerašnji rast crobex-a od 5% teško je bilo za očekivati da neće biti popunjavanja gapa. iako to na Viru do sada nisam mogao učiniti jer nije bilo naglog rasta nego postupnog..onog pravog, koji onmogućava ovakve gluposti. u čemu je problem? vratio sam se u poziciju, ne? i nisam full u dionicama. ako padne još, kupit ću još. Nadam se, mislim i želim vjerovati da se tržište stabiliziralo i da će cijene dionica rasti i padati sukladno rezultatima i očekivanjima rezultata poslovanja u odnosu na trenutnu cijenu dionice za svaku dionicu posebno, a ne kao do sada sve skupa zajedno gore dolje ko debili… i naravno… uvijek postoji mogućnost da sam potpuno u krivu.

I'LL BE BACK

New Report

Close