BEZ CENZURE – OPĆENITO

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska BEZ CENZURE – OPĆENITO

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

super 24

mogu nešto reći o životu , naćinu i uvjetima života u NY!!!! kao prvo kurturološk erazlike, stil, naćin života razlikuje se jako puno obzirom na nas, prije svega mislim na Hrvatsku. Tvoj način života ODREĐUJE NOVČANIK. Prema tome razlike su jak ovelike od mjesta stanovanja, društvenog statusa pa sve do izlazaka koji su većinom ODREĐENI CIJENOM pa prema tome u neki klub nema teorije d azaluta netko plitkog novčanika. Kontrola stanovanja je točno određena kvartovski a također i cijena najma stana. U određenoj "zoni" cijene su od recimo 500 – 1000 $ ovisno o opremljenosti i veličini i NEMA TEORIJE DA TI NETKO NAPLATI 1200 $. Prijaviš ga nadležnoj službi za kontrolu i on automatski plača ogromnu kaznu!!! nema pajdo-rođo, dogovorit ćemo se!!!
hoću reći da postoji red koji vrijedi za sve i svi ga se drže!!!!! muljati možeš u svemu al iako te ulove gotov si!!
jedno dobro za našeg Bambinja!!
svi siromašni koji primaju socijalnu pomoć grada NY, svako jutro dobivaju metle i vitlaju ulicama NY, a ne da sjede po kafićima i puše Malboro i grbave se kao nema posla!!!!
sve se mora odraditi, nema ĐABE ništa!! a kod nas u javnu kuhinju po papicu u manjirki za petoro doveze se u mercedesu!!!
Jelavić fiktivno nezaposlen prima pomoć a vlasnik je svega i svačega, vozi Ferari i ne plaća porez????
Kako bi rekao Mladen Delić: Ljudi, da li je to moguće???

a opet su na rubu bankrota svi skupa.. vidiš da je kod nas bolje [cool]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Premješteno iz teme: ATPL (Atlantska plovidba d.d.)

evo jedne pjesmice za ljubitelje

Kome bi šumilo

Pozdravi mi sve Sinje moje more
Naše brodove što po svijetu plove
Tebi na dar dižem čašu vina
Zapjevajmo sad onu iz davnina

Kome bi šumilo more moje Sinje
Da Atlantske nije, da Atlantske nije
Kome bi svirale moje mandoline
Da Atlantske nije more moje Sinje

Sve, sve to dobro zna moja Atlantska
Sve, sve to dobro zna moja Atlantska

Na jarbolu tvom vije barjak sreće
Čuvamo ga mi mijenjati se neće
Neka samo traju oseke i pline
Zapjevajmo mi onu iz davnine

pozdrav sa Panonskog mora

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

sretno ekipi u cashu sljedeći tjedan! [wink]

pozz!


a opet su na rubu bankrota svi skupa.. vidiš da je kod nas bolje [cool]

točno!!!!!
samo oni imaju radne navike, tehnologiju, znanje i lako će sve to našljakati!!!!!
A osnovno o čemu treba razmisliti je sljedeće:
još davne 2002 godine kada je rast Kineske privrede bio cca 10% godišnje Amere je uhvatila panika i njihovi "stručnjaci" su počeli razmišljati kako ih "bezbolno" stopirati!!!
I znaš što su zaključili ( malo bolji stručnjaci od našeg Rumenigea, Šukia, Sanadera )????

samo im davati kredite-što više kredita i urušit će se sami od sebe!!!!!
na koncu to se i dogodilo!!!!
slikovito:
ja sam vama prodao "papire" neke vrijednosti i nakon 4-5 godina "odlučio i spoznao" da ti papiri baš ne vrijede toliko!!!!
samo sam RESETIRAO BROJČANIK!!!!!!
i idemo iz početka! a tko je to mogao izvesti???? samo onaj koji ima tehnologiju i novaca!!!
Kako bi Rojs rekao: Tko se nije skrio magarac je bio ( stradali svi oni koji nisu razmišljali ) ili kako smo rekli svi koji su POHLEPNI!!!
i opet će se to desiti za kojih 10-15 godina samo na jedan još bolje sofisticiraniji naćin!!
Ovako Google je vrijedio, broj dionica X cijena dionica = nevjerojatnih kao 2-3 Hrvatske!!!!! ( i za Amere malo previše?? )

kolega tip top, kakve veze imaju špekulacije i financijski kriminal sa radnim navikama? čak bih rekao da je to dvoje u negativnoj korelaciji, a ne pozitivnoj. rekavši to, nisam vidio da se Kina urušila nego Ameri.. popucalo po šavovima

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


kolega tip top, kakve veze imaju špekulacije i financijski kriminal sa radnim navikama? čak bih rekao da je to dvoje u negativnoj korelaciji, a ne pozitivnoj. rekavši to, nisam vidio da se Kina urušila nego Ameri.. popucalo po šavovima

o privrednom kriminalu nismo govorili koliko pratim postove???
a zaduženost Kine i njezina jeftina proizvodnja ( čista špekulacija – uzmi kredu, jeftino i nekvalitetno proizvedi te velikom količinom budi konkurentan ), jer izvoz drastično pada dovodi u pitanje vračanje dugova!!!
i proizvodnja tolike nekvalitetne robe dovodi do zasićenosti tržišta,a pogotovo u RECESIJI!!!

molim objasni mi malo taj privredni kriminal na što se odnosi??
kod nas, Amera, Kineza???
zahvaljujem!

čisto praktički!
da sam političar i upravljam ovom zemljom odmah bi naše stanje ( dugova, privrede, tehnologije ) mjenjao za Američko

pa da i nama bude malo gore od drugih!!!!

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


osim ako nije ovo osim ako nije ono..opet ste svi neoidlucni

cekajte, kad bude išao pad JA ću vam napisati, onda nece bit "osim" "ako" ili "možda"


ajde budi frajer pa postavi i ti koji graf i svoju analizu, a ako si dobar analiticar onda prognoziraj kada ce biti po tebi pad.
Molim graf

Hasta la victoria siempre

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

evo ovako mimoza..
NEMA šanse da ja ikada stavim ijedan graf na ovom forumu, a gotovo svi vide da je moje "pogađanje " maltene nepogrešivo!
targete ne stavljam jer mi Vjeko neda da ih stavljam bez grafova..
zato sam se odlucio da vam jednostavno napišem ono što i najviše vrijedi, a to je početak velikog trenda i kraj..tu mislim na trendove od 2-6 mjeseci..
Početak ste svi jasno dobili, tko je vjerovao ušao je prvo na 1480-izišao na 1800. drugi put ušao na 1300 i još je uvijek unutra..napisat ću na vrijeme kad je ide korekcija!

A ovo dal sam frajer ili nisam, nevolim ovako preko foruma, zato postoji ring, livada ili ulica..

lijep pozdrav

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize


evo ovako mimoza..
NEMA šanse da ja ikada stavim ijedan graf na ovom forumu, a gotovo svi vide da je moje "pogađanje " maltene nepogrešivo!
targete ne stavljam jer mi Vjeko neda da ih stavljam bez grafova..
zato sam se odlucio da vam jednostavno napišem ono što i najviše vrijedi, a to je početak velikog trenda i kraj..tu mislim na trendove od 2-6 mjeseci..
Početak ste svi jasno dobili, tko je vjerovao ušao je prvo na 1480-izišao na 1800. drugi put ušao na 1300 i još je uvijek unutra..napisat ću na vrijeme kad je ide korekcija!

A ovo dal sam frajer ili nisam, nevolim ovako preko foruma, zato postoji ring, livada ili ulica..

lijep pozdrav

lako tebi kad te se ne može ni preskočiti ni zaobići:)
(livade ti nisu dobre, prepune su krpelja)

s Plutonom raspravljam o kratkoročnim zbivanjima, koje tebe (srednoročnog/dugoročnog) ne bi trebale smetati:)

što uopće znači 335 ili 535 ili 3 ili 5 ili što već bude ako je trend uzlazan, a nisi trejder?
baš ništa….
a ja još ni sa kim nisam uspjela razmijeniti mišljenje, a da se ti ne ubaciš:)
ok.
čekamo tvoj znak!
javi na vrijeme
adios

Premješteno iz teme: Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize



evo ovako mimoza..
NEMA šanse da ja ikada stavim ijedan graf na ovom forumu, a gotovo svi vide da je moje "pogađanje " maltene nepogrešivo!
targete ne stavljam jer mi Vjeko neda da ih stavljam bez grafova..
zato sam se odlucio da vam jednostavno napišem ono što i najviše vrijedi, a to je početak velikog trenda i kraj..tu mislim na trendove od 2-6 mjeseci..
Početak ste svi jasno dobili, tko je vjerovao ušao je prvo na 1480-izišao na 1800. drugi put ušao na 1300 i još je uvijek unutra..napisat ću na vrijeme kad je ide korekcija!

A ovo dal sam frajer ili nisam, nevolim ovako preko foruma, zato postoji ring, livada ili ulica..

lijep pozdrav

lako tebi kad te se ne može ni preskočiti ni zaobići:)
(livade ti nisu dobre, prepune su krpelja)

s Plutonom raspravljam o kratkoročnim zbivanjima, koje tebe (srednoročnog/dugoročnog) ne bi trebale smetati:)

što uopće znači 335 ili 535 ili 3 ili 5 ili što već bude ako je trend uzlazan, a nisi trejder?
baš ništa….
a ja još ni sa kim nisam uspjela razmijeniti mišljenje, a da se ti ne ubaciš:)
ok.
čekamo tvoj znak!
javi na vrijeme
adios
[/quote]

ma nisam ja tu na tebe niš mislio, nego mi dignu tlak kad napišu "ak si frajer"..
ili kad mi mi fičfirić tony postavlja dijagnoze, a dve ovce da mu daš da ih čuva ,nacrtane na slici, jednu bi izgubio.
nebitno kakav je čovjek, il ima herca il nema, nebitno je jel ko bik ili mrav..a ovdje su svi veliki mangupi, al kad ih se ne vidi, preko ekrana.

FEDYA = ENTENTINIS= LIZAČ, PARDON BRISAČ PODOVA AZ-A I DINKECOVIH NAOČALA.

New Report

Close